KEYW ו-Hexis Cyber Solutions משתפות פעולה עם PGI כדי לספק פתרונות אבטחת סייבר

הנובר, מרילנד, 20 בדצמבר 2013 (GLOBE NEWSWIRE) :

 

EYW Holding Corporation (Nasdaq:KEYW) וחברת הבת שלה Hexis Cyber Solutions Inc. (Hexis) הודיעו היום על שותפות אסטרטגית עם Protection Group International (PGI), עסק בבעלות בריטית שמחויב להגן על העובדים, המוניטין, הנכסים והרווחים של לקוחותיו.

 

במסגרת ההסכם, PGI תציע גרסאות מותאמות אישית של תוכנית הלימודים בהכשרת סייבר מתקדמת של Parrot Labs של KEYW ללקוחות שהם חברות, תשתיות חיוניות וגופי ממשל ואכיפת חוק ברחבי בריטניה, אירופה והמזרח התיכון. הקורסים של PGI בנושאי ניצול לרעה של רשתות וזיהוי פלילי דיגיטלי טקטי יסופקו בסביבת רשת מציאותית וכוללנית, הראשונה מסוגה בבריטניה.

 

PGI גם תשמש כשותפת ערוץ שיווק למשפחת המוצרים HawkEye של Hexis, כולל מוצר הדגל של Hexis, HawkEye G, באירופה והמזרח התיכון.

 

"הלקוחות של PGI ניצבים בפני מגוון מתרחב של איומי סייבר יותר ויותר מתקדמים. על המאמצים שלהם להתנגד להם מכביד החוסר הגלובלי במיומנויות הסייבר המתקדמות הנחוצות. השותפות הזאת משמעה שאנחנו יכולים לספק הכשרה כוללת מציאותית ומתקדמת באיכות הטובה ביותר שיש. אני מאמין ש-PGI תמלא תפקיד מוביל בפתרון המחסור הבינלאומי במיומנות", הסביר בארי רוץ', מנכ"ל PGI. "הלקוחות שלנו גם מבקשים וצריכים את הכלים המתקדמים ביותר כדי לזהות איומים מתקדמים ולהפוך את התגובה לאוטומטית במהירויות של מחשבים. אחרי שעשינו הערכה של שוק טכנולוגיות האבטחה החלטנו שהטכנולוגיות יוצאות הדופן ב-HawkEye G לא רק ישפרו את האבטחה שלנו, אלא גם יוסיפו ליכולות המשולבות שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו שמודעים לאבטחה".

 

"התרשמתי מהיכולות של PGI והקשרים החזקים שלה עם גופים ממשלתיים ועסקיים בבריטניה והמזרח התיכון", אמר לן מודיספאו, מנכ"ל ונשיא KEYW. "יתר על כן, סגנון הפעולה והתרבות הארגונית  של PGI מתאימים מאוד לאלה של KEYW/Hexis. שיתוף הפעולה הזה יניב תועלת לשתי החברות".

 

אודות PGI

PGI היא עסק בריטי בבעלות פרטית, המספק פתרונות משולבים ומונחי בינה לניהול סיכונים. PGI פועלת בשווקים מתעוררים ושוקי ספר ובתחומי שיפוט וסביבות מורכבים, ושואבת את הניסיון והמומחיות שלה מארגונים ממשלתיים, צבאיים ומסחריים בבריטניה. יכולות השירות החשובות של PGI טמונות בבינה ארגונית וניתוח סיכונים, אבטחה וזיהוי פלילי בסייבר, אבטחה ימית, ניתוח התנהגות של אנשים, הכשרה באבטחה וייעוץ.

למידע נוסף התקשרו עם PGI בכתובת:
 PGI, 23 Grafton Street, London, W1S 4EY, United Kingdom,
טלפון +44 (0) 207 887 2699, פקס +44 (0) 1582 842 603
דואל enquiries@pgitl.com או דרך אתר האינטרנט www.pgitl.com

 

אודות KEYW

KEYW מספקת עליונות סייבר מהירה, אבטחת סייבר ופתרונות בינה גיאו-מרחבית ללקוחות שהם גופי מודיעין וביטחון של ממשלת ארצות הברית ולחברות מסחריות. אנחנו יוצרים את הפתרונות שלנו על ידי שילוב השירותים והמומחיות שלנו עם חומרה, תוכנה וטכנולוגיה קניינית כדי לענות על הדרישות של לקוחותינו. למידע נוסף התקשרו איתנו בכתובת:
KEYW Corporation, 7740 Milestone Parkway, Suite 400, Hanover, Maryland 21076; טלפון 443-733-1600; פקס 443-733-1601,
דואל investors@keywcorp.com או דרך אתר האינטרנט www.keywcorp.com

 

אודות Hexis Cyber Solutions

Hexis Cyber Solutions, Inc., חברת בת של KEYW Holding Corporation (Nasdaq:KEYW) שהמטה שלה נמצא בהנובר, מרילנד, מספקת פתרונות אבטחת סייבר מלאים לחברות מסחריות, גופים ממשלתיים וקהילת המודיעין.

המשימה שלנו היא להבטיח שתשתיות המחשוב של עסקים מצוידות בכלים ויכולות לזהות, לטפל ולהסיר איומי סייבר, חיצוניים וגם פנימיים. מחבלי סייבר, הפשע המאורגן וממשלות זרות מרכזים מאמצים אדירים באינטרסים מסחריים, ממשלתיים וצבאיים כמטרה העיקרית שלהן. משפחת המוצרים HawkEye family של Hexis Cyber Solutions מציעה גישות פעילות ורב תחומיות להשגת סטנדרט גבוה יותר של אבטחת סייבר שמבוסס על המומחיות שלנו בתמיכה במשימות אבטחת הסייבר של מדינתנו כדי להבטיח שהעסק או הארגון שלכם יכול לפעול במלוא הפוטנציאל שלו. למידע נוסף התקשרו אלינו לכתובת
Hexis Cyber Solutions, 7740 Milestone Parkway, Suite 400, Hanover, Maryland 21076
טלפון 443-733-1900, פקס 443-733-1901, דואל info@hexiscyber.com או דרך אתר האינטרנט www.hexiscyber.com.


מידע הצופה פני עתיד: אמירות בהודעה לעיתונות הזאת שאינן עובדות היסטוריות מהוות מידע הצופה פני עתיד כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995. אמירות כאלה כוללות אך לא רק אמירות על הציפיות, התוכניות והסיכויים שלנו בעתיד ואמירות אחרות הכוללות את המילים "מעריכה", "מאמינה", צופה", "מתכננת", "מצפה", "פוטנציאלי", "הזדמנויות" וביטויים דומים ולשון עתיד. התוצאות, הביצועים וההישגים שלנו בפועל או התוצאות של הענף עשויים להיות שונים מהותית מאלה שמובעים במידע צופה עתיד זה או משתמעים ממנו. באמירות אלה כרוכים סיכונים ואי-ודאויות רבים, כולל אך לא רק אותם גורמי סיכון שמצוינים בדוח השנתי שלנו על גבי טופס 10-K, שנושא את התאריך 12 במרץ 2013 והוגש בו לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בהתאם לחוק ניירות ערך 1934, ודוחות אחרים שאנחנו מגישים ל-SEC מעת לעת. בגלל הסיכונים ואי הוודאויות האלה, הקוראים מוזהרים שלא לבטוח בביטחון מופרז במידע הצופה פני עתיד הזה. KEYW לא מתחייבת (ובאופן מפורש מתנערת מכל התחייבות) לעדכן או לשנות את המידע צופה פני העתיד שלה בין אם כתוצאה ממידע חדש, מאורעות עתידיים או כל דבר אחר.

 

ליצירת קשר: Chris Donaghey
443-733-1600

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE