Expereo ממנה את בן אלמס למנהל הכנסות ראשי

 

Expereo ממנה את בן אלמס למנהל הכנסות ראשי

 

תוספת חדשה זו מחזקת את צוות ההנהלה הבכיר של חברת הרשתות העולמית שפועלת מאמסטרדם

 

אמסטרדם, הולנד, 4 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Expereo, הספקית המובילה של שירותי אינטרנט גלובלי, מיטוב הגישה לענן, SASE ו-SD-WAN, הודיעה על מינויו של בן אלמס למנהל הכנסות ראשי. התפקיד העיקרי של אלמס יהיה להוביל את ההשתנות של המכירות והיציאה לשוק בכל הערוצים ולהניע את ההתרחבות והאימוץ של שירותי Expereo ברחבי העולם.

 

אלמס מביא עמו יותר מ-20 שנות מומחיות ומנהיגות תפעולית בתעשיית הטלקום. לאחרונה, הוא שימש כמנהל קבוצה (מנכ"ל) ב-Vodafone Global Enterprise, חטיבה של Vodafone Group Plc, מפעילת שירותים אלחוטיים וקוויים בינלאומית מובילה. בתפקידו זה הוא היה אחראי להובלת צוות גלובלי לניהול קשרים עם לקוחות רב לאומיים. במהלך כהונתו, העסק הציג ביצועים טובים יותר מכלל השוק עם ביצועי רווחים לפני ריבית, מיסוי, פחת והפחתות חזקים, והביא שיפורים משמעותיים בשביעות רצון הלקוחות והעובדים במקביל להנעת תוכנית לשיפור היעילות התפעולית.

 

עם ניסיון השוק החזק שלו, הרקורד שלו בעבודה מול לקוחות ומרחב המומחיות הבינלאומית שלו, הוא מהווה גיוס משמעותי עבור החברה בעת שהיא ממשיכה את הצמיחה והפיתוח הגלובלי שלה.

בהתייחסו למינוי אמר ארווין פוואלס, מנכ"ל Expereo,

"בן מציג את כל הסימנים המזהים של מנהיג גדול, שחקן צוות אמיתי עם חוש מסחרי חזק וניסיון תפעולי תוך הפגנת התמקדות בלתי פוסקת בצרכי הלקוח. במהלך השנים האחרונות, אנו רואים שארגונים הופכים להיות עוד יותר ממוקדים בענן ובאינטרנט. Expereo הקימה ביססה עמדה מנהיגותית עולמית בשוק המאוד אטרקטיבי של ענן גלובלי ורשתות מוגדרות תוכנה. אני מאוד נרגש מכך שבן יצטרף לחברה שלנו כדי להמשיך את ההשתנות הגלובלית שלנו בשוק. אני מצפה לשותפות נהדרת כדי לקחת את Expereo לגבהים נוספים".

עם הצטרפותו ל-Expereo, אלמס אמר:

"אני מתכבד להתמנות למנהל ההכנסות הראשון של Expereo ולהוביל את השלב הבא של הצמיחה. Expereo נמצאת במסע מרגש ופיתחה עמדה מובילה וייחודית בשוק. ההתמקדות המיידית שלי תהיה בשירות הלקוחות שלנו כאשר אנו ממשיכים להשקיע ולהרחיב את עמדתנו בשוק ובבניית מצוינות תפעולית בחדירה לשוק שלנו. אני מצפה לדבר ולהיפגש עם עובדים, לקוחות ושותפים ולעבוד עם ארווין והצוות כדי לקחת את העסק קדימה בשוק שיש לו הזדמנות ענקית".

 

מינויו של אלמס מגיע לאחר תקופה מתמשכת של רכישה והתרחבות עבור Expereo, אשר תימשך לתוך 2022. עם הוספת אלמס לצוות ההנהלה הבכיר, החברה תשאף לגבש באופן חזק יותר את מעמדה כשחקנית מובילה בשוק - ולספק גלובלי רשתות גלובליות פשוטות יותר לשימוש, תוך כדי שמירה על לקוחות מרוצים עם אספקה ​​חלקה של שירותים משלימים מספק אמין אחד.

 

אודות Expereo

אקספראו Expereo היא הספקית המובילה של פתרונות רשת מנוהלים, כולל קישוריות אינטרנט גלובלית, SD-WAN, SASE ושירותי גישה לענן. Expereo היא השותפה המהימנה של 30% מחברות Fortune 500, מפעילה נקודות קישוריות ארגוניים וממשלתיים ברחבי העולם, ומסייעת לשפר את הפרודוקטיביות של כל עסק באמצעות ביצועי אינטרנט גמישים ואופטימליים. בפברואר 2021 רכשה חברת ההון והרכישה Vitruvian Partners international, את רוב אחזקותיה באקספראו, לצד חברת ההשקעות הפרטית האירופית המובילה Apax Partners, והנהלת החברה.

LinkedIn | Twitter |

קשרי מדיה:

Sofia Pensado
Account Director
sofia@grammatikagency.com
+447540221914

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE