חברת קונג'ן הצליחה לפתח את נוגד החמצון קמפרול באמצעות תסיסה מדויקת

 

חברת קונג‘ן הצליחה לפתח את נוגד החמצון קמפרול באמצעות תסיסה מדויקת

 

בדפורד, מסצ‘וסטס, 5 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

חברת קונג‘ן Conagen, חדשנית בתחום הביוטכנולוגיה שמושבה במסצ‘וסטס, הכריזה על פיתוח מוצלח של נוגד החמצון קמפרול kaempferol)), אשר מופק באמצעות תהליך התססה מדויקת קנייני, עדכני ביותר. כחברת ביוטכנולוגיה המתמחה בפיתוח מולקולות בעלות ערך מסחרי לטובת שותפיה ולקוחותיה,  הקמפרול של חברת קונג‘ן מאפשר למותגים בתחום התזונה, היופי והטיפול האישי לאמץ גישה טבעית יותר תוך פיתוח מוצרים המכילים קמפרול נקי ובר-קיימא.

 

הקמפרול, המזוהה כאחד מנוגדי החמצון החזקים ביותר בטבע, הוא פלבנואיד בעל יתרונות בריאותיים, המצוי בתה, בפירות ובירקות, בעיקר ירקות עליים ירוקים, כגון תרד וקייל.

 

העלאת מודעות הצרכנים למחלות כרוניות כגון סרטן וסכרת מניעה את הביקוש לקמפרול בשוק. שוק הקמפרול העולמי עשוי לגדול אל מעבר ל-6.5 מיליארד דולרים עד שנת 2025, וזאת על פי דו"ח מחקר שנערך לאחרונה על ידי גלובל מרקט אינסייטס, בע"מ.

 

"אנחנו מביאים קמפרול טהור וטבעי אל השוק, במחירים שווים לכל כיס, אשר לא התאפשרו, או לא היו זמינים עד כה", אמר ד"ר קייסי ליפמאייר, סגן נשיא לחדשנות בחברת קונג‘ן. "התסיסה המדויקת הניתנת להתאמה ולשינוי של חברת קונג‘ן הינה יעילה ובת-קיימא יותר מזו הניתנת להשגה באמצעות מולקולה בנויה כימית או ממקור בוטני".

 

פלבנואידים הינם תרכובות פוליפנוליות אשר בדרך כלל מצויות בצמחים ומהוות חלק משמעותי בתזונה האנושית. הן מורכבות ביולוגית על ידי צמחים ופטריות כמטבוליטים משניים ומהוות קבוצה מגוונת = מזינים ממקור צמחי.

 

צמחים מגינים על עצמם ועל הפירות שצומחים מהם נגד פולשים ביולוגיים כגון פטריות וחיידקים באמצעות פיטוכימיקליים פונליים, לרבות פלבנואידים.  בהתאם לכך, עבור בני אדם, קמפרול מקנה יתרונות אנטי-חיידקיים, אנטי-דלקתיים ויתרונות הקשורים למערכת החיסונית.

 

במחקרים רבים, קמפרול תזונתי הפגין טווח רחב של פעולות מיטיבות, בעיקר כחומר אנטי-דלקתי ונוגד חמצון, אשר מפחית את הסיכון למחלות כרוניות, וסרטן בפרט.

 

דחק חמצוני ממושך גורם להזדקנות בטרם עת ועלול לעורר מחלות ניווניות רבות, וסרטן. יכולת ניגוד החמצון העוצמתית של הקמפרול מסייעת לגוף להתגונן מפני רדיקלים חופשיים, אשר מקדמים התפתחות סרטן.

 

חברת קונג‘ן הפיקה קמפרול מהפלטפורמה המולקולרית לנוגדי החמצון הפלבנואידים, לרבות המולקולות המוזכרות לעיל: DHQ, המוכר גם כטקסיפולין, חומצה פי-קומרית, הידרוקסיטירוקסול, וחומצה רוזמרינית. פיתוח קמפרול טבעי הינו בשורה לשותפת המסחור של חברת קונג‘ן, חברת בלו קליפורניה, משום שהקמפרול ירחיב את היצע פתרונות הרכיבים המיוחדים שלה.

 

"השקה זו מגדילה להמחיש את הכישרון שלנו בהוצאה לשוק של תרכובות חדשניות, אידאליות לתוספי תזונה ולרכיבי תווית נקיה לטובת מזונות, משקאות ומוצרי קוסמטיקה פונקציונליים"‘ אמר ד"ר קייסי ליפמאייר. "החזון שלנו, קידום בריאות גופנית ונפשית, ימשיך וימנף את יכולות התסיסה המדויקת שלנו, לצורך הפקת חומרים מזינים ממקור צמחי, פנולים ופלבנואידים איכותיים, ובכך יחזק את מעמדנו כמובילים בפיתוח זנים ותהליכים לצורך ייצור רכיבי תווית נקיה ותוספי תזונה בעלי ערך".

 

חברת בלו קליפורניה מקיימת שותפות רבת שנים עם חברת קונג‘ן, החדשנית בתחום הביוטכנולוגיה. חברת קונג‘ן מתרכזת בפיתוח רכיבים בני-קיימא מהטבע, אשר משדרגים את האפשרויות הקיימות השוק או מהווים פתרונות חדשניים מבחינת רכיבים.

אודות Conagen

Conagen קונג‘ן היא חברת מו"פ ביולוגית מלאכותית הממוקדת במוצר עם יכולות ייצור בקנה מידה גדול. המדענים והמהנדסים שלנו משתמשים בכלי הביולוגיה המלאכותית החדשניים ביותר כדי לפתח מולקולות בנות קיימא על בסיס טבעי המיוצרות באופן ביולוגי למוצרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר שקיימים. אנו מתמקדים בייצור ביולוגי של מרכיבים בעלי ערך גבוה לתעשיות המזון, התזונה, הטעמים וניחוחות, התרופות והחומרים מתחדשים. למידע נוסף, בקרו באתר www.conagen.com 

אודות Blue California

חברת Blue California הינה חברת טכנולוגיה משולבת, המספקת פתרונות בדמות רכיבים חדשניים לשותפים ברחבי העולם. עם הצלחה של מעל 20 שנה, הרכיבים שלנו משמשים כמוצרים וכיישומים מסחריים בתעשיות התזונה, הטיפול האישי, ההתבגרות הבריאה והבריאות, כמו גם בתעשיות המזון והמשקאות הפונקציונליים והיופי. www.bluecal-ingredients.com

קובץ מצורף:

ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian, Head of Public Relations and Communications

Conagen

+1.781.271.1588

ana.arakelian@conagen.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE