מרי קיי וקרן מרי קיי אש חוגגים את עיקרי סוף השנה 2021

 

מרי קיי וקרן מרי קיי אש חוגגים את עיקרי סוף השנה 2021

 

 

דאלאס, 7 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc, חברה גלובלית לפיתוח יזמות ותומכת באחריות חברתית תאגידית וקיימות, פרסמה היום את רגעי השיא שלה בסוף השנה. בשנת 2021, Mary Kay Inc.  המשיכה במחויבותה בת עשרות השנים להעשרת חייהן של נשים ברחבי העולם ולבניית קהילות בריאות ובנות קיימא יותר.

קבלו מידע נוסף על הישגיה של מרי קיי לשנת 2021 בדו"ח זה.

דגשים בסוף השנה 2021

מצוינות עסקית

*מרי קיי קיבלה 58 פרסים ותואר הוקרה בשנת 2021, כולל: COVID Response  (22 פרסים), הכרה מצד שותפים בהשפעה חברתית /דוחות שנתיים (4), הנהלת מרי קיי מוכרת כמנהיגות (7), מצוינות עסקית (10) וסרט תיעודי עטור פרסים (4 פרסים; 5 בחירות הקרנה). בנוסף, מרי קיי ו /או המייסדת האייקונית שלה, מרי קיי אש, הופיעו בשני מקרים עסקיים של הרווארד, שלושה ספרי לימוד ומחקר אחד.

*הודיעה על מינויה של וונדי וואנג לנשיאת אזור אסיה פסיפיק שלה . 54% מצוות ההנהלה העולמי של מרי קיי הם נשים.

*שווקי מרי קיי חגגו ימי נישואין: מרי קיי ליטא (10 שנים) ומרי קיי גרמניה (35 שנים).

 

*נבחרה לאחת המעסיקים הבינוניים הטובים ביותר באמריקה 2021 על ידי פורבס.

 

Mary Kay Global Design Studio וחדשנות דיגיטלית כדי לשפר את חווית הלקוח

 Mary Kay Global Design Studio*ו- Glamhive הכריזו על תוכנית הריאליטי העולמית הראשונה אי פעם של טיקטוק המבוססת על סגנון, Step & Repeat. התחרות הציגה כישרון במלתחה, איפור ושיער ממשתמשי טיקטוק ברחבי העולם. המשתתפים הציגו לראווה את כשרונם מיותר מ-30 מדינות, והקמפיין פורץ הדרך הוצג ב"דיילי מייל" הבריטי, ב"דיילי פרונט" וב"ווג ביזנס" המדגישים את הגישה החדשנית שלהם לשימוש בפלטפורמת המדיה החברתית החדשה יחסית.

*הושק Suite 13, חווית יופי המשתמשת במציאות מדומה כדי להפוך את אולם התצוגה הווירטואלי הראשון של החברה לדיגיטלי; Mary Kay MirrorMe™ למהפך מציאות רבודה ואפליקציית Mary Kay® Skin Analyzer כדי לסרוק את הפנים שלך לקבלת שגרת טיפוח עור מותאמת אישית.

*חוגגת 25 שנים בשותפות עם שגריר היופי העולמי, לואיס קאסקו.

 

המדע מאחורי היופי

*הושק Clinical Solutions™ skincare, הכולל את Mary Kay Clinical Solutions™ Retinol 0.5 ומ- Mary Kay Clinical Solutions™ Calm+ חלב פנים משקם שקיבל את חותם המועצה של רופאי העור.

*ד"ר מישל היינס, Ph.D. , מנהלת מרי קיי לניסוח המוצר, הוכרזה לנשיאה הנבחרת של האגודה לכימאים קוסמטיים (SCC).

*בשיתוף עם האגודה לדרמטולוגיה חוקרת (SID), הכריזו על מענקים לבריאות העור/מחלות עור. המענקים יוענקו לחוקרים המבצעים מחקרים פורצי דרך וחדשניים בתחום בריאות העור ומחלות עור כדי לחשוף נקודות מבט חדשות ואסטרטגיות התערבות.

*הוכרז על מקבלי מענקים לימודיים מדעיים רבים, כולל: אגודת הכימאים הקוסמטיים ומרי קיי בע"מ - מלגות גברת סי.ג‘יי ווקר, לתמיכה בסטודנטים מיעוטים מיוצגים בתת-ייצוג הלומדים לתואר ראשון או לתארים מתקדמים בתחומי הכימיה, הרפואה, התרופות, הביולוגיות או הקשורות; והעניקה חמישה מענקי Girls in STEAM  לנשים צעירות העוסקות כיום במחקר חדשני. בין מקבלי המענקים לשנת 2021: מלנה ברודובסקה, אוקראינה; סלין אלרה אורנק, טורקיה; ג‘ורדן ריבס, ארה"ב; איוונה הרננדז, קולומביה; ואלי וובר, ארה"ב

*חשפה מחקר בכנסים מדעיים וירטואליים מרובים. המחקר כלל: שיתוף מחקר על תהליך רשתית הדרגתית שמשפר באופן משמעותי את הסובלנות לרטינול טהור מרוכז גבוה יותר, תוך מתן יתרונות העור העיקריים של רטינול; הציגה את הממצאים ליישום אקטואלי של רטינול טהור המשפר היפרפיגמנטציה באוכלוסייה אסיאתית; ומנגנוני אפנון הקשורים לתפקוד מחסום העור מקלים ביעילות על 2 חששות נפוצים הקשורים לעור רגיש.

השפעה חברתית / אחריות חברתית

*בשנת 2021, תוכנית ההעצמה העולמית של Mary Kay, Pink Changing LivesSM , תומכת ביותר מ-15 ארגונים לא ממשלתיים ברחבי העולם. מאז 2008, התוכנית השפיעה על יותר משישה מיליון נשים ובני משפחותיהן על ידי שיתוף פעולה עם למעלה מ-3,000 ארגונים, ותרמה יותר מ-16 מיליון דולר.

 

*מרי קיי סין: מחוז הנאן בסין נפגע מהצפות קשות. בשל השיטפונות נהרגו לפחות 33 בני אדם, 8 אחרים נעדרים, 200,000 בני אדם פונו, 3 מיליון בני אדם נפגעו, וההפסד הכלכלי הישיר היה כ -1.22 מיליארד יואן. מרי קיי סין תרמה מוצרים בשווי מיליון יואן לפדרציית הצדקה של הנאן.

 

*מרי קיי גרמניה: שיטפונות באירופה השפיעו על גרמניה, אוסטריה, בלגיה והולנד ומדורגים כסכנה הטבעית ההרסנית ביותר בצפון אירופה. מרי קיי גרמניה התחייבה עד 100,000 יורו כדי לתמוך בנפגעים.

 

*מרי קיי ספרד: בשנים 2020-21, שיתפה פעולה עם Fundación Vicente Ferrer  כדי לספק גישה לטיפול רפואי לילדים ובני משפחותיהם בהודו. לפני מגפת קוביד-19 (בשנת 2018), מרי קיי ספרד מימנה את בניית בית ספר לילדים בכפר פגאדלאבריפלי, הממוקם באזור קדירי (אננטפור) בהודו.

 

העצמה נשית

* הודיעה על מחויבות לקידום השוויון המגדרי על ידי פרסום נייר עמדה המברך על אסטרטגיית השוויון המגדרי של הנציבות האירופית לשנים 2020 – 2025 ועל ידי הצטרפות לפורום השוויון בין הדור בפריז וחמש קואליציות עולמיות לפעולה להאצת שוויון מגדרי עד 2026.

*בשיתוף פעולה עם נשות האו"ם, ILO & WE Empower, פרסם מחדש "חיזוק התמיכה בנשים יזמיות בתגובה והתאוששות של קוביד-19" בוועדה למעמד האישה (CSW65).

Mary Kay* ו- Mary Kay Ash Foundation SM זכו להכרה בדו"ח של ישות האומות המאוחדות לשוויון מגדרי והעצמת נשים על פעילות קרן הנאמנות של האו"ם לתמיכה בפעולות לחיסול אלימות נגד נשים לוועדה בנושא. מעמד האישה (CSW65) ומועצת זכויות האדם.

גיוון, הון והכללה  (DEI)

*הודיעה על כך ש- 100% מהדירקטורים בארה"ב ומעלה השלימו הכשרת חובה לנטייה לא מודעת.

*גיוון מגדרי בנתוני מקום העבודה: 54% מצוות המנהלים הגלובלי של מרי קיי הוא נשים; 61% מכוח העבודה העולמי של מרי קיי הוא נשים; ו-54% מסגני הנשיא העולמיים ומעלה הם נשים; 59% מהדירקטורים ומעלה הם נשים.

 

*בשיתוף עם השותפה הגלובלית Equal Rights Trust, הודיעה על השקת מחקר חדשני על אי שוויון מגדרי באלגוריתמים ובינה מלאכותית שמטרתו לטפל בשוויון ובהשפעות מגדריות של מערכות אלגוריתמיות, שהוצגו על ידי Mary Kay.

 

קיימות

 

*הכריזה על אסטרטגיית הקיימות העולמית: העשרת החיים היום למחר בר קיימא. הגישה ההוליסטית שלנו כוללת שלושה עמודי תווך של קיימות – כלכלית, סביבתית וחברתית – באמצעות חמישה עמודי תווך, המופעלים על ידי 15 התחייבויות כדי לספק עשור של פעולה בת קיימא.

 

*הפכה לחתומה על שני גורמים מכריעים בהגנה על נתיבי המים של העולם שלנו: מנדט המים של המנכ"ל ועקרונות האוקיינוס בר הקיימא של האו"ם.

 

*הצטרפה לקרן אלן מקארתור כחברה ברשת שלה, כחלק ממחויבותה להפוך לעסק מעגלי ובר קיימא יותר.

 

*מרי קיי פרסמה את הסרט התיעודי השני שלה, "יער התקווה", באוקטובר במהלך ועידת האו"ם לשינוי האקלים (COP26) ב-2021. הסרט התיעודי מדגיש את עבודתה של אנג‘ליקה, לוחמת אקולוגית בת 70 ומנהיגה של קבוצת נשים יזמיות המחויבות להציל את יערות מונטריי.

 

*באמצעות השותפות שלה עם קרן Arbor Day, יוזמת Time for Trees®, הודיעה על השגת המחויבות לנטיעת 100 מיליון עצים והשראה ל-5 מיליון שתלי עצים חדשים עד אפריל 2022, הושגה שנה לפני המועד המתוכנן.

 

*מרי קיי משתפת פעולה עם שימור הטבע מאז 1991. בשנת 2021 תמכה מרי קיי בשבעה פרויקטים באיי שלמה, צפון אוסטרליה, ניו זילנד, סין הכפרית, מקסיקו, ארצות הברית וקנדה.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-60 שנה כשלה שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום יותר טוב. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם. לקבלת מידע נוסף: www.MaryKayGlobal.com

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc.
Global Communications
newsroom.marykay.com
+1 972.687.5332
media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire