Cuentas חתמה על מכתב כוונות מחייב לרכישת SDI Black 011 LLC ו-Mango Tel LLC תמורת 3.2 מיליון דולר

 

Cuentas חתמה על מכתב כוונות מחייב לרכישת SDI Black 011 LLC ו-Mango Tel LLC תמורת 3.2 מיליון דולר

הרכישה תרחיב את טווח ההגעה הקמעונאי והנייד של Cuentas ותקדם צמיחה בשווקי יעד מרכזיים

 

מיאמי, פלורידה, 10 בינואר 2022, (ACCESSWIRE) :

Cuentas, Inc (נאסד"ק: CUEN) (נאסד"ק: (CUENW (‘Cuentas‘), ספקית פינטק מובילה של שירותי בנקאות ותשלומים ניידים, חתמה על מכתב כוונות מחייב לרכוש את רשת התפעול וההפצה של ספקית השירותים האלחוטיים והדיגיטליים SDI Black 011 (SDI) בתשלום מראש, כמו גם Mango Mobile ו-Black Wireless. העסקה צפויה להיסגר עד או לפני מאי השנה.

 

Cuentas השקיעה בעבר בהרחבת רשת SDI, ותמנף את הנכסים הללו כדי להאיץ את טווח ההגעה של כרטיס החיוב הנטען והארנק הדיגיטלי של Cuentas באמצעים קמעונאיים, סלולריים ואחרים. SDI הניבה יותר מ-9 מיליון דולר בהכנסות קמעונאיות ב-2021.

 

"רכישה זו תוביל ליותר הכנסות חוזרות ותיצור יעילות תפעולית חדשה עבור Cuentas", אמר ג‘ף ג‘ונסון, מנכ"ל Cuentas. "אנו מצפים שהנכסים הרווחיים של SDI יתרמו ליתרונות מידתיים בכל העסק שלנו, יאפשרו יותר פתרונות במסגרת האפליקציה של Cuentas לטלפונים, וכן יניבו רווחים גבוהים יותר ויזרזו את צמיחת השוק בעסקי ליבת הפינטק שלנו".

 

פורטל SDI B2B משרת למעלה מ-30,000 חנויות מצרכים, קמעונאים אלחוטיים וחנויות נוחות בארצות הברית, והוא יאפשר לקמעונאים לבצע מכירות מתוך פורטפוליו של מאות מוצרים וירטואליים מבלי לשמור מלאי, וליצור רווחים מצטברים בזמן אמת.

 

ל-Black011 ולמותגיה יש כבר מאות אלפי מנויים הרוכשים שירותים דרך אתר האינטרנט והפורטל הדיגיטלי של SDI, ושניהם מתחברים באמצעות API לחברות שירותי האלחוט הגדולות בעולם. טכנולוגיה זו מאפשרת ל-SDI להיות אחד מערוצי ההפצה הגדולים ביותר עבור שירותים אלחוטיים באזור המטרופולין של ניו-יורק וברחבי המדינה.

 

באמצעות רכישה זו הקמעונאים, כמו גם מנויי Black011, ייהנו מגישה לפתרונות Cuentas כולל כרטיס החיוב המשולם מראש של Cuentas, OMNY Transit, כרטיס אמזון מזומן, כרטיסי מתנה משולמים מראש, הנחות, הצעות חדשות ועוד.

 

אודות קואנטס

Cuentas, Inc. (נאסד"ק: CUEN & (CUENW היא ספקית שירותי פינטק אלקטרוני ומסחר אלקטרוני עם טכנולוגיה קניינית שמיועדת לספק פתרונות לאוכלוסייה ההיספנית והלטינו שלא מקבלת מספיק שירותי בנקאות או בכלל לא. המוצרים והשירותים שלנו מרחיבים את הגישה לשירותי בנקאות ניידים ומקוונים כולל חיוב ששולם מראש, פיקדונות ACH, גישה למזומן באמצעות כספומט, העברות כספים מקומיות ובינלאומיות, משיכת מזומנים ביותר מ-70,000 מיקומים. כרטיס Cuentas לשימוש כללי נטען מחדש (GPR) כולל ארנק דיגיטלי, הנחות לרכישות אצל קמעונאים פיזיים מקוונים גדולים, הטבות ויכולת לרכוש תוכן דיגיטלי. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://cuentas.com/.

 

 

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר בסעיף 27א לחוק ניירות הערך של ארצות הברית בשנת 1933, כפי שתוקן, וסעיף 21e לחוק הבורסה לניירות ערך של ארצות הברית בשנת 1934, כפי שתוקן. הצהרות בהודעה לעיתונות זו, שאינן היסטוריות גרידא, הן הצהרות צופות פני עתיד וכוללות כל הצהרה בנוגע לאמונות, תוכניות, ציפיות או כוונות לגבי העתיד. למעט המידע ההיסטורי המוצג במסמך זה, הנושאים הנידונים בהודעה לעיתונות זו מכילים הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים ואי-ודאויות מסוימים העלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים המובעים או משתמעים מהצהרות אלה. הצהרות שאינן עובדות היסטוריות, כולל הצהרות שקדמו להן, ואחריהן, או הכוללות מילים כגון "מאמין", "תוכנית" או "מצפה" או הצהרות דומות הן הצהרות צופות פני עתיד.

 

קשרי משקיעים

 

Cuentas, Inc.
800-611-3622
info@cuentas.com

 

מקור:  Cuentas, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCSSEWIRE