זום הפכה לתוכנת תקשורת הווידאו הראשונה שזוכה להסמכה Common Criteria

 

זום הפכה לתוכנת תקשורת הווידאו הראשונה שזוכה להסמכה Common Criteria

 

ההסמכה, המונפקת בידי המשרד הפדרלי הגרמני לאבטחת מידע, מהווה חיזוק למחויבות של זום לאבטחה

 

סן חוזה, קליפורניה, 10 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zoom Video Communications, Inc. זום (נאסד"ק: ZM) הודיעה היום כי Zoom Meeting Client, גרסה 5.6.6, הפכה לתוכנת הלקוח הראשונה בשוק תקשורת הווידאו שזוכה להסמכה ל-Common Criteria Evaluation Assurance Level 2 (v3.1 rev. 5), שהונפקה על ידי המשרד הפדרלי הגרמני לאבטחת מידע (BSI).

Common Criteria הוא תקן בינלאומי להערכה אובייקטיבית האם מוצר המיועד לשוק ה-IT עומד במערך מוגדר של דרישות אבטחה. ההערכה כוללת ניתוח של קבוצה מסוימת של יעדי אבטחה, כולל תיעוד הנחיות, עיצוב ארכיטקטוני, היבטים של מחזור חיים, בדיקות והערכת פגיעות. Zoom Meeting Client v5.6.6 הוערך בידי ה-BSI מול תקן ה-Common Criteria ונמצא שהוא מציג שרשרת ברורה של ראיות לכך שתהליך המפרט, ההטמעה וההערכה בוצע באופן קפדני וסטנדרטי.

Common Criteria מוכר כתקן ביותר מ-25 מדינות כולל בריטניה, ארצות הברית, קנדה וגרמניה, תקן זה נחשב לאמת מידה מובילה להסמכת האבטחה של מוצרי IT, וזה בזמן בו מספר הולך וגדל של משתמשים מצפים מספקי IT לייצר ראיות מהימנות ומהימנות ליכולות אבטחת הסייבר של המוצרים שלהם.

"ההסמכה של  Common Criteria מייצגת אבן דרך גדולה עבור זום", אמר ג‘ייסון לי, קצין אבטחת מידע ראשי בזום. "אנחנו מספקים את תוכנת לקוח תקשורת הווידאו הראשונה שקיבלה את ההסמכה החשובה הזו, וזה עוד סימן למחויבות ללקוחות שלנו. אבטחה ופרטיות הן אבני היסוד של כל מה שאנו עושים, ואנו מחדשים ללא הרף פתרונות מאובטחים עבור כל המשתמשים בפלטפורמה שלנו."

נכון לעכשיו, ה-BSI קיבל אישור זום בגרסה 5.6.6 עבור Windows, macOS, iOS ו-Android. בעוד שגרסה 5.6.6 הייתה גרסת הלקוח של זום הזמינה בזמן ההסמכה, אנו תמיד ממליצים ללקוחות להשתמש בגרסה החדשה ביותר של התוכנה כדי להביא לידי ביטוי את עדכוני האבטחה והתכונות העדכניים ביותר של זום.

"ה-Common Criteria היא אמת מידה עולמית באבטחת סייבר", אמר סנדרו אמנדולה, ראש מחלקת תקינה/הסמכה/טלקומוניקציה לאבטחת רשתות, BSI. "תוכנת הלקוח של זום מספקת סטנדרט אבטחה גבוה לכל אורך המוצר, והשלים בהצלחה את אחד מהליכי ההערכה התובעניים ביותר שחברה יכולה לבצע".

לקבלת מידע נוסף על אישור הקריטריונים הנפוצים של זום, בקר באתר האינטרנט של BSI ובמרכז יחסי האמון של זום.

 

אודות זום

 

זוםZOOM  היא בשבילכם. אנחנו עוזרים לכם לבטא רעיונות, להתחבר עם אחרים, ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק: ZM) והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

ליצירת קשר:

Zoom Public Relations
Matt Nagel
press@zoom.us

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE