אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי הקריבי עםMcW Todman ושות' באיי הבתולה הבריטיים

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי הקריבי עם McW Todman  ושות‘ באיי הבתולה הבריטיים

 

סן פרנסיסקו, 11 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה באיים הקריביים עם תוספת של חברת שיתוף הפעולה McW Todman & Co, משרד עורכי דין הממוקם באי טורטולה באיי הבתולה הבריטיים.

עם התמקדות בתכנון חברות תאגידי, נדל"ן ותכנון נדל"ן, McW Todman  מספקת שירותים בתחומים הכוללים דיני חברות, בנקאות, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, ליטיגציה אזרחית, נדל"ן, דיני עבודה וחדלות פירעון ומתמקדת בתכנון חברות תאגידי, נדל"ן ותכנון נדל"ן. המשרד משרת לקוחות פרטיים וכן חברות מקומיות ובינלאומיות, חברות שירותים מקצועיים, יצרנים ומפיצים.

"הידע העמוק שלנו על הסביבה המשפטית המקומית, יחד עם הגישה הממוקדת בלקוחות שלנו, מאפשר לנו לספק פתרונות מקיפים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר עבור לקוחותינו", אמר השותף הבכיר טרנס ב. ניל. "אנו מצפים לעבוד עם אנשי המקצוע בעלי התודעה הדומה של החברות החברות והחברות השותפות של אנדרסן גלובל כדי להמשיך לספק ללקוחות פתרונות הטובים מסוגם ללא קשר לגבולות".

" McW Todman ושות‘ הם צוות של מומחים שהפרקטיקה המשפטית המוצקה והמסירות שלהם לניהול מעניקה להם יתרון תחרותי בשוק שלהם", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "זוהי תוספת מכרעת נוספת באסטרטגיית ההתרחבות שלנו בקריביים. הניסיון המקומי הנרחב שלהם ויחסים חוצי גבולות באזור משלימים את הפלטפורמה הגלובלית שלנו".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-325 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire