סימטריה ו-AST Private Company Solutions חתמו על שותפות אסטרטגית

סימטריה ו-AST Private Company Solutions חתמו על שותפות אסטרטגית

מנלו פארק, קליפורניה, 11 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

AST Private Company Solutions (AST PCS) הכריזה על חתימה על שותפות אסטרטגית עם סימטריה (Simmetria Trading Solutions Ltd™), ספקית מובילה של נזילות לחברות טכנולוגיה פרטיות המופעלות באמצעות טכנולוגיית סיוע דיגיטלי הפועלת מישראל. טבלת ההיוון של Astrella® ופלטפורמת ניהול נתוני הבעלות של AST PCS תהיה זמינה כעת כדי לתמוך בלקוחות של סימטריה הזקוקים לפתרון משולב לניהול נתוני הבעלות שלהם, תוך מתן אפשרות לצוותי ההנהלה לחלוק נתונים של טבלאות היוון ולהציע הזדמנויות נזילות לצוותים שלהם.

 

AST PCS היא השלוחה המבוססת בעמק הסיליקון של חברת פתרונות הבעלות ומובילת התשלומים Equiniti, והספקית של Astrella, פלטפורמת תוכנה כשירות מבוססת ענן, המשלבת טכנולוגיית בלוקצ‘יין קניינית חדשנית, בינה מלאכותית ואנליטיקה של חיזוי. יתר על כן, Astrella בנויה עם מערכת אקולוגית מבוססת API ליצירת קשר מהיר עם חברות השקעות פרטיות מובילות, ספקי הערכת שווי, שירותים לתגמולי הון, קרנות לפתרונות נזילות ומנהלי עושר.

 

סימטריה, שבסיסה בישראל, היא החברה הראשונה שקיבלה אור ירוק, בצורה של מכתב אי-פעולה, מרשות ניירות הערך הישראלית להשיק שוק ניירות ערך דיגיטלי. השוק של סימטריה מופעל באמצעות Algorand, רשת בלוקצ‘יין מבוזרת, ניטרלית פחמן, הממנפת מבנה דו-שכבתי ווריאציה ייחודית של מנגנון הקונצנזוס של הוכחת הימור (POS) כדי לזרז את מהירות ביצוע של העסקאות, וכדי להבטיח שהבורסה הדיגיטלית בנויה מהיסוד על טכנולוגיית הבלוקצ‘יין הטובה ביותר הזמינה.

 

"בעוד שהקרב על הכישרונות משתולל, השקיפות סביב מענקי הון והזדמנויות נזילות מתוכננות הם הפתרון המושלם לגיוס ושימור עובדים בידי חברות טכנולוגיה פרטיות", אמר זיו קינן, מייסד ומנכ"ל סימטריה. "אנו נרגשים לראות פתרון כמו Astrella בשוק, שכן טכנולוגיה וניהול נתונים חזקים יותר ישמשו להרחבת מגוון אפשרויות המימון הניתנות ללקוחותינו המשותפים ככל שהם גדלים. השילוב של פתרונות העסקאות שלנו עם הצמיחה המהירה של כמות הלקוחות Astrella הוא מנצח עבור כולם".

 

ראש AST PCS ישראל, אביבית פרזם בן-אבי, LL.B, מוסיפה, "הקשר שלנו עם חברות ישראליות ממשיך לגדול ככל שאנו מפתחים שותפויות עם חברות כמו סימטריה שהן השחקניות הטובות מסוגן בקטגוריה של עסקאות של חברות פרטיות. זהו שלב חשוב נוסף ביצירת אקו סיסטם ניהול נתונים מעוגל היטב שאנו מאמינים שחברות ישראליות דורשות - בין אם מדובר בסטארט-אפ, חברה בצמיחה או חברה שקרובה להנפקה".

 

אודות Simetria

 

סימטריה היא ספקית פתרונות דיגיטליים המתמקדת בחברות טכנולוגיה ישראליות פרטיות קדם הנפקה. השוק המהפכני משתמש בטכנולוגיית ניירות ערך דיגיטליים המבוססת על בלוקצ‘יין לצורך התחייבות זו. סימטריה קיבלה אישור מקדמי מהרשות לניירות ערך המאפשר לה להשיק לראשונה פלטפורמת מסחר דיגיטלית לניירות ערך. סימטריה מאפשרת לחברות ישראליות לרשום מניות בפלטפורמה שלה, והן יוצעו לאחר מכן למשקיעים מוסמכים.

 

 

סימטריה היא החברה הראשונה בישראל שמוכנה להשיק בורסת ניירות ערך דיגיטלית מבוססת DLT אשר משנה את מחזור החיים של נייר ערך פרטי מקצה לקצה, לצורכי להנפקה ראשונית והן עבור מסחר בשוק המשני. הבורסה תושק תחילה בתוך האקו סיסטם של חברות הסטארט-אפ הישראליות, ולאחר מכן תגיע השקה בינלאומית. המטרה של סימטריה היא להפוך לתשתית המסחר העתידית של ישראל.

 

אודות AST Private Company Solutions, Inc.

 

AST PCS, שנוסדה בשנת 2019, היא שלוחה של Equiniti ומתמקדת בשירותים לחברות פרטיות ברחבי העולם. Astrella, פתרון תוכנה כשירות מבוסס ענן, מאפשר לחברות פרטיות לנהל את נתוני הבעלות שלהן, כולל טבלת היוון ותוכניות הון לעובדים ולהתחבר ישירות לספקי שירותים קשורים כדי לתמוך בזרימת עבודה יעילה ולספק גישה למשקיעים, ליועצים ולעובדים. למידע נוסף, בקרו בכתובת astrella.com.

 

ליצירת קשר:

Ziv Keinan
Simetria Trading Solutions Ltd
Email: ziv@simetria.io

Keith Newman
AST Private Company Solutions
Email: keith@astrellahq.com

 

מקור: AST Private Company Solutions

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire