רוזן, חברה מוכרת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- Bright Health Group, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהו

 

רוזן, חברה מוכרת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- Bright Health Group, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה על ידי המשרד– BHG

 

ניו יורק, 12 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים מודיע לרוכשי ניירות הערך של  Bright Health Group, Inc. (NYSE: BHG) ): (i) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף (ביחד, "הצהרת הרישום") שפורסמה בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של החברה ביום 24 ביוני 2021 ("ההנפקה"); ו/או (ii) בין ה-24 ביוני 2021 ל-10 בנובמבר 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"). התביעה מבקשת להחזיר פיצויים למשקיעי Bright Health  על פי חוקי ניירות הערך הפדרליים. אם ברצונך לשמש כתובע ראשי, עליך לפנות לבית המשפט לא יאוחר מ-7 במרץ 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Bright Health בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Bright Health, הכנסו אל:  http://www.rosenlegal.com/cases-register-2236.html  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com , cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 7 במרץ 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. בחרו את הגורם המייעץ בתבונה. משרד רוזן עורכי דין רוזן מייצג משקיעים בכל העולם, והעשייה שלו מתמקדת בתביעות ייצוגיות בנושא ניירות ערך ודיונים משפטיים בנושר נגזרות בעלי מניות. משרד רוזן עורכי הדין הצליח להגיע ליישוב הסכסוך הגדול והמורכב ביותר בהקשר של תביעה ייצוגית נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: בתלונה נטען כי מסמכי ההנפקה הוכנו ברשלנות, וכתוצאה מכך הכילו הצהרות שגויות של עובדה מהותית או הושמטו כדי לציין עובדות אחרות הדרושות כדי שההצהרות לא הוטעו ולא הוכנו בהתאם לכללים ולתקנות החלות על הכנתן. בנוסף, במהלך תקופת המחלוקת מסרו הנתבעים הצהרות כוזבות ומטעות מהותיות בנוגע למדיניות העסקים, הפעילות והציות של החברה. באופן ספציפי, מסמכי ההנפקה והנאשמים מסרו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) Bright Health הגזימה בסיכויים העסקיים והפיננסיים שלה לאחר ההנפקה; (2) Bright Health לא הייתה מצוידת כראוי כדי להתמודד עם ההשפעה של עלויות הקשורות לקוביד-19; (3) Bright Health חוותה ירידה בהכנסות הפרמיה עקב אי לכידת התאמת סיכונים על חיים חדשים שנוספו; (4) כל הנ"ל היה סביר שתהיה לו השפעה שלילית מהותית על מצבה העסקי והפיננסי של Bright Health; ו-(5) כתוצאה מכך, מסמכי ההצעה והצהרות פומביות של הנאשמים לאורך כל תקופת המחלוקת היו שקריות ו/או מטעות באופן מהותי ולא ציינו את המידע הנדרש להצהיר בהן.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Bright Health, הכנסו ל- http://www.rosenlegal.com/cases-register-2236.html  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE