AscendEX רושמת למסחר את האסימון Battle of Guardians, BGS

 

AscendEX רושמת למסחר את האסימון Battle of Guardians, BGS

 

בינלאומי, 13 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

AscendEX שמחה להכריז על הרישום של Battle of Guardians Share Token (BGS) תחת צמד המסחר BGS/USDT החל ב-14 בינואר, בשעה 14:00, שעון UTC.

 

Battle of Guardians (BOG) הוא משחק לחימה מרובה משתתפים מבוסס NFT בזמן אמת המאפשר לשחקנים לנצל את נכסי ה-NFT שלהם כאווטרים לוחמים בקרב מיומנויות כולל, בו מיומנות גבוהה יותר מזוהה עם תגמולים במהלך המשחק. BOG פותח באמצעות Unreal Engine ונבנה על גבי רשת Solana. הוא תוכנן עם יכולות ריבוי משתתפים המאפשרות לשחקנים גלובליים להשתתף בקרבות עזים בין ממלכות באקו סיסטם של משחק המדע הבדיוני רחב ידיים. הפרויקט מציע כיום מבחר של 30 NFT ייחודיים ומצויד בתכונת NFT Synthesis המאפשרת לשחקנים לשדרג את הרמה של אווטאר הלחימה שלהם. BOG פותח למשחקים במחשב האישי, כאשר תכונות חוצות פלטפורמות של iOS ואנדרואיד יהיו לזמינות בעתיד.

 

לאחרונה, המודל ‘שחק כדי להרוויח‘ הפך לסטנדרט עבור האקו סיסטם של המשחקים החדשים בשוק, המבוססים על בלוקצ‘יין. ההתכנסות של משחקים והיבטים פיננסיים באמצעות NFT הפכה לדרך מרגשת ואינטראקטיבית עבור שחקנים, ובעלי NFT, לזכות בתגמולים בעולם האמיתי. BOG שואפת להדגיש את ההיבט של ה-"משחק" במגמה של ‘משחקים להרוויח‘ על ידי הצעת מצבי משחק מרובים. במשחק BOG, שחקנים יכולים להילחם במצבי שחקן מול סביבה (PvE), שחקן מול שחקן (PvP), או טורניר, באמצעות אוסף אווטארי ה-NFT שלהם. עם מערכת שכבתית של NFT ניתנים למשחק, מגוון מצבי משחק ומודל תגמולים במקום, BOG יהפוך לפלטפורמה המתאימה לשחקנים לבחון את כישוריהם וזריזותם תוך כדי זכייה בתגמולים במהלך המשחק.

 

תכונה ייחודית של מבנה ה-NFT של BOG היא היכולת של שחקנים לשכור NFT, מה שיכול להוסיף עוד זרם הכנסה לשחקנים המעוניינים למנף את האקו סיסטם של BOG. בעלים של NFT מסוימים יכולים להשכיר את הנכסים שלהם לשחקנים שמשתוקקים לשחק את המשחק, אבל עדיין לא רוצים להתחייב לרכוש את הנכס שלהם. על ידי יישום מנגנון זה, שחקנים מבוססים וגם שחקנים חדשים סקרנים יכולים לזכות בתגמולים מוגברים במשחק, ולהוציא את מרב התועלת מה-NFT המופיעים במשחק BOG.

 

כדי לתמרץ עוד יותר שחקנים להמשיך לשחק, וכדי לתגמל שחקנים עבור הישגים יוצאי דופן במשחק, Battle of Guardians יציג שני אסימונים: Battle of Guardians Share (BGS) ו-Fighting Points (FP). שני האסימונים ינוצלו במצבים המשחק השונים לרכישת דמויות NFT ונכסים במשחק, בעוד שניתן למנף את BGS באופן ייחודי כאסימון שליטה כדי לתרום לפיתוח המשחק. לשחקנים תהיה גם היכולת להציע את אסימוני ה-BGS שלהם כדי לייצר תשואה נוספת, וכדי ולקדם את מעורבותם ברקו סיסטם של BOG.

 

AscendEX מתרגשת להציג לראשונה את המסחר באסימון BGS וכך לתמוך בצמיחת של האקו סיסטם ‘שחק כדי להרוויח‘ של GameFi.

 

אודותAscendEX 

AscendEX היא פלטפורמה פיננסית גלובלית למטבעות קריפטוגרפיים המשרתת יותר ממיליון סוחרים מוסדיים וקמעונאיים עם המשאבים הדרושים כדי להשיג ערך רב יותר מהשקעות הקריפטו שלהם. הפלטפורמה של AscendEX, הפועלת על בסיס בסיס מימון ריכוזי ומימון מבוזר, כוללת גישה למרווחים, חוזים עתידיים ומסחר נקודתי , שירותי ארנק חזקים ותמיכה ביותר מ-200 פרויקטי בלוקצ‘יין מובילים בתעשייה, כולם מניבים תשואות ותשואות מובילות בתעשייה, מה שמגביר עוד יותר את הצמיחה של האקוסיסטם של הקריפטו. במאמצים לטפח צורות מדרגיות ומאובטחות של מימון מבוזר, AscendEX התפתחה כפלטפורמה מובילה על ידי ROI על "הצעות החליפין הראשוניות" שלה על ידי תמיכה בכמה מהפרויקטים החדשניים ביותר בתעשייה מהאקולוגית של DeFi .

 

למידע נוסף על האופן שבו AscendEX ממנפת שיטות עבודה מומלצות הן מוול סטריט והן מהמערכת האקולוגית של מטבעות הקריפטו כדי להביא את האלמנטים הטובים ביותר למשתמשים שלה. בקרו:

אתר: https://ascendex.com

טוויטר: https://twitter.com/AscendEX_Global

טלגרם: https://t.me/AscendEXEnglish

מדיום: https://medium.com/ascendex

אודות Battle of Guardians

Battle of Guardians הוא משחק NFT מרובה משתתפים בזמן אמת המאפשר לשחקנים לנצל את נכס ה-NFT שלהם כלוחמים בשדה הקרב. Battle of Guardians מוכן למשחקי ריבוי משתתפים, והוא פותח בידי אולפן משחקים עם ניסיון של יותר מ-7 שנים.

 

לקבלת מידע נוסף ועדכונים, בקרו:

אתר:  https://battleofguardians.com/

טוויטר: https://twitter.com/BOG_Official_  

טלגרם:  https://t.me/battleofguardianschat

קובץ מצורף:

AscendEX Lists Battle of Guardians Share Token (BGS)

למידע נוסף:

Marketing Department

AscendEX

marketing@ascendex.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE