שנת 2021 הייתה שנת שיא עבור Madison Realty Capital, עם נפח עסקאות של 6.4 מיליארד דולר שהתחלקו על פני 72 עסקאות, ועם גיוס קרן החוב הגדולה ביותר אי פעם

  

שנת 2021 הייתה שנת שיא עבור Madison Realty Capital, עם נפח עסקאות של 6.4 מיליארד דולר שהתחלקו על פני 72 עסקאות, ועם גיוס קרן החוב הגדולה ביותר אי פעם בשיעור של 2.08 מיליארד דולר

 

דגשים נוספים כוללים השקת פלטפורמה חדשה להלוואות בתחום האירוח בסך 500 מיליון דולר

 

ניו יורק, 20 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Madison Realty Capital, חברת הון פרטי הפועלת באופן ורטיקאלי בשוק הנדל"ן ומתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב והון, הודיעה על השלמת אחת השנים הפעילות ביותר בהיסטוריה בת 17 השנים של החברה. הדגשים הבולטים ב-2021 כוללים:

 

 

 

 

 

ג‘וש זיגן, מנהל ומייסד שותף של Madison Realty Capital, אמר, "מדיסון ריאלטי קפיטל עוד יותר התבלטה בשנת 2021 על ידי מתן פתרונות מימון ממקור יחיד מותאמים אישית לצרכים הייחודיים של הלווים וסיפק מהירות, ודאות ביצוע וחיתום חזק, למרות סביבת שוק דינמית ביותר  אני גאה במה שהצלחנו להשיג, וזה עדות לצוות שלנו כמו גם לתרבות ולמומחיות שפיתחנו במהלך 17 השנים האחרונות.  אנו מצפים להמשיך ולבצע בשמם של הלווים, המשקיעים והקהילות שאנו משרתים ב-2022 ואילך".

עסקאות ראויות לציון עבור המשרד בשנת 2021 כוללות:

אודות Madison Realty Capital

Madison Realty Capital (MRC) מדיסון נדל"ן קפיטל היא חברת השקעות פרטית בנדל"ן משולבת אנכית, אשר נכון ל-31 בדצמבר 2021 מנהלת נכסים בסך של כ-8 מיליארד דולר בשם בסיס משקיעים מוסדיים גלובלי. מאז 2004 השלימה Madison Realty Capital  עסקאות בהיקף של יותר מ-20 מיליארד דולר, המספקות ללווים בעלי מוניטין פתרונות מימון גמישים ומותאמים אישית, יכולות חיתום חזקות וודאות בביצוע. המשרד, שבסיסו בניו יורק, עם משרד בלוס אנג‘לס, מעסיק כ-70 עובדים בכל תחומי ההשקעה, הפיתוח וניהול הנכסים בנדל"ן. Madison MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדל"ן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף.

 

למידע נוסף, עקבו אחרינו בלינקדין או בקרו באתר www.madisonrealtycapital.com.

 

 

למידע נוסף:

 

Nathaniel Garnick/Grace Cartwright

Gasthalter & Co.

+1 (212) 257 4170

madisonrealty@gasthalter.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire