בומברדייה מכריזה על מינויים חדשים לצוות המכירות

 

בומברדייה מכריזה על מינויים חדשים לצוות המכירות

 

 

מונטריאול, 24  בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה הודיעה היום על שינויים אסטרטגיים בצוות הנהלת המכירות הבינלאומי שלה. השינויים, שנכנסים לתוקף לאלתר, נועדו לייעל עוד יותר את חוויית המכירות העולמית של בומברדייה ולנצל את הביקוש החזק למטוסי העסקים המובילים שלה בשוק.

 

בעקבות החלטתו לפרוש מהחברה כדי לחפש הזדמנויות אישיות, כריסטוף דגומואה, סגן נשיא לענייני מכירות בינלאומיות משאיר צוותי מכירות מרובים ומיומנים. כריסטוף, מוביל מכירות מוכשר, משאיר אחריו בסיס איתן שעליו בומברדייה בנתה את הערכים הממוקדים בלקוחות שלה.

 

"אנו אסירי תודה על 17 שנות השירות המסור של כריסטוף בבומברדייה, כמו גם על הצוות שבנה, המוכנים כעת לקחת על עצמם אחריות רחבה יותר", אמר פיטר ליקוראי, סגן נשיא בכיר, לענייני  מכירות של  מטוסים חדשים. "כריסטוף מילא תפקיד חשוב ביצירת חוויה חיובית עבור הלקוחות שלנו והטמעת תרבות מכירות שבה צרכי הלקוחות הם מרכזיים במה שאנחנו עושים. אנו מודים לו על מנהיגותו המדהימה ומאחלים לו כל טוב במיזם החדש שלו".

 

עמנואל בורנד, המבטיח מעבר חלק, ייקח על עצמו את תפקיד סגן הנשיא של המכירות באזורי אירופה, רוסיה, המזרח התיכון ואפריקה. מאז שהצטרף לבומברדייה בשנת 2008, עמנואל ביסס רקורד חזק. מבסיסו באירופה, הוא ימשיך למנף את ניסיונו הרב בתפקידי הנהלה שונים כדי לחזק עוד יותר את הקשרים עם הלקוחות ולהרחיב את פעילות בומברדייה באזור.

 

סטפן לירוי ייקח אחריות על המכירות באסיה פסיפיק ובסין בנוסף לתפקידו הנוכחי כסגן נשיא לענייני מכירות של מטוסים מיוחדים. הוא בעל ותק של  20 שנה עם בומברדייה. הידע של סטפן ומומחיותו בתעשייה יאפשרו לו להמשיך לספק תוצאות חזקות במנדט המורחב החדש שלו. סטפן בילה שמונה שנים באסיה ומצטבר מעל 30 שנות ניסיון בפעילויות מכירות לגורמי ממשל.

 

מייקל נקנר יוסיף לאחריותו מכירות באמריקה הלטינית בנוסף למכירות צי ותאגידים בתפקידו החדש כסגן נשיא וגם מכירות לציי חברות בארה"ב ומטוסים מיוחדים. מייקל, שעובד עם בומברדייה כבר 11 שנה והיה בעבר מנהל מכירות באמריקה הלטינית, ימשיך למנף את ניסיונו הנרחב בצי והידע שלו באזור כדי להגדיל עוד יותר את המכירות באמריקה הלטינית ולהרחיב את קשרי הלקוחות ברחבי העולם.

 

אודות בומברדייה

 

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור והתכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

 

בקרו באתר בומברדייה מטוסים עסקים לקבלת מידע נוסף על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

 

Bombardier הוא סימן מסחרי רשום של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

למידע נוסף:

 

Tinca Stokojnik Prouvost

Communications Advisor

+1 514 912 1326

tinca.stokojnik.prouvost@aero.bombardier.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE