קבוצת קורטק ממנה את קייטי מרקס לסגנית נשיא לתקשורת

 

קבוצת קורטק ממנה את קייטי מרקס לסגנית נשיא לתקשורת

 

אן ארבור, מישיגן, 25 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, מינו היום את קייטי מרקס לסגנית נשיא לתקשורת.

 

מרקס תהיה אחראית באופן כולל לתקשורת הגלובלית של קבוצת קורטק, כולל מסרים ממותגים, תקשורת ארגונית ופיננסית, תמיכה ניהולית ויחסי מדיה.

 

"אנו נרגשים להוסיף את הניסיון והיצירתיות של קייטי בתעשייה לצוות קבוצת קורטק כאשר אנו מאיצים את הפיתוח שלנו של סיליקון מהונדס כדי לשפר את הביצועים של מוצרים החל מסוללות לרכב חשמלי ועד לתאורת לד", אמר מתיו קפרס, מנכ"ל הקבוצה. "קייטי תהיה שחקנית חשובה בהעברת ההתקדמות שלנו בטכנולוגיית סוללות סיליקון-אנודה".

 

למרקס ניסיון של למעלה מ-20 שנה כעיתונאית ויועצת בכירה שזכתה בפרס פוליצר. היא יצרה וביצעה אסטרטגיות תקשורת עבור חברות פורצ‘ן 50 וסטארט-אפים בתעשיות הרכב, הטכנולוגיה המתקדמת והאנרגיה, כולל עבור פיאט קרייזלר, מרתון פטרוליום קורפ ואוונס קורנינג. מרקס היא בוגרת אוניברסיטת נורת‘ווסטרן והבעלים של Merx Communications LLC.

"ההתקדמות שקבוצת קורטק עושה במדע הסוללות יכול לשפר באופן משמעותי את הביצועים של סוללות הליתיום-יון שהחברה סומכת עליהן כדי להפעיל כל דבר, מהטלפונים שלנו לתחבורה שלנו", אמרה מרקס. "קפצתי על ההזדמנות להאיץ את העבודה שקבוצת קורטק עושה".

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. עקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זו המתייחסות לציפיותיה של קבוצת קורטק לגבי ההשפעה העתידית על תוצאות החברה מפעילות הן הצהרות צופות פני עתיד, ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מאחר שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובחוסר ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות מהותית מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף את התיקונים הבאים להצהרות צופות פני עתיד. מהדורה זו אינה מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של כל ישות.

 

אנשי קשר

 

Corporate Contact
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE