סיטי תשנה את מטה EMEA בשיפוץ גדול בלונדון

 

סיטי תשנה את מטה EMEA בשיפוץ גדול בלונדון

 

*פרויקט מגדל סיטי מפגין אמון בלונדון כמרכז פיננסי גלובלי

*אחד השיפוצים הגדולים ביותר במקום העבודה באירופה

*סיטי רכשה מגדל משרדים בקנרי וורף בשנת 2019

 

לונדון, 25 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

סיטי (Citi ) הודיעה היום על כוונתה לשנות את המטה שלה בלונדון, ביתם של פעילותה בבריטניה וב-EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה). שיפוץ מגדל סיטי האייקוני בקנרי וורף ייצור מקום עבודה מדהים לעתיד, המשלב את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ואת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עיצוב סביבתי. עם חללי עבודה ושיתוף פעולה גמישים, לצד אזורי רווחה לעובדים, הטרנספורמציה של מגדל סיטי מייצגת את המחויבות המתמשכת של סיטי לאנשיה, ללונדון, ולהעניק מצוינות ללקוחותיה ברחבי העולם.

"המטרה שלנו היא ליצור מקום עבודה בר קיימא לסביבה, חדשני ומרגש, המשלב עיצוב מודרני, טכנולוגיה חדשנית ביותר, ושיטות עבודה מומלצות בחללי עובדים ולקוחות", אמר דיוויד ליווינגסטון, מנכ"ל EMEA של סיטי. "מגדל סיטי הוא השקעה משמעותית באנשים שלנו ובעסקים הגדלים שלנו בבריטניה ובאזור EMEA הרחב יותר".

סיטי רכשה את מגדל המשרדים בן 42 הקומות בכיכר קנדה 25 בשנת 2019, בהדגמה למחויבותה ללונדון כמטה EMEA שלה ומרכז גלובלי חיוני עבור הבנק.

מגדל סיטי ישופץ כדי לשקף את אופי העבודה המשתנה, עם דגש גדול עוד יותר על חללים משותפים שבהם עמיתים יכולים להתאחד. "אנחנו עסק של אנרגיה ורעיונות, ואנחנו משגשגים בזכות כינוס אנשים יחדיו", אמר ליווינגסטון. "המטה המחודש שלנו ב-EMEA תוכנן למקסם חללי עבודה משותפים, הנתמכים על ידי הטכנולוגיה, כדי לאפשר לנו לעבוד בגמישות ובזריזות מרבית".

השיפוץ צפוי להסתיים בשנת 2025.

ג‘ון גלן, המזכיר הכלכלי של שר האוצר והעיר, אמר: "אנו מספקים את מפת הדרכים שלנו כדי להבטיח שבריטניה תישאר מובילה עולמית בשירותים פיננסיים על ידי הפיכתה ליותר פתוחה, תחרותית יותר, מתקדמת יותר מבחינה טכנולוגית ובת קיימא יותר. השקעה מבורכת זו של סיטי במפקדתה בלונדון היא הצבעת אמון נוספת בסיטי ותפקידה כאחד ממרכזי המימון הבינלאומיים הבולטים".

ההשפעה הסביבתית של מגדל סיטי החדש הייתה מרכזית בתכנון ובעיצוב. ההחלטה לשפץ את הבניין ולהביאו לתקני יעילות וסביבה מודרניים במקום להרוס את המבנה הקיים צפויה לחסוך שחרור של כ-100,000 טון פחמן מגולם, שווה ערך להפעלת כמעט 22,000 מכוניות משפחתיות למשך שנה.* עדכון התשתיות ויישום צעדי התייעלות יצמצמו גם את צריכת החשמל ויפחיתו את צריכת המים ב-20%.

Citi Tower הוא בין הפרויקטים הגדולים ביותר לשיפוץ מקום העבודה באירופה והבנק יגיש בקשה לפרויקט שיפוץ המשרדים הגבוה ביותר בבריטניה כדי לקבל אישורי LEED, WELL ו- BREEAM ברמה גבוהה.**

יסמין אל-אני ספנס, מנהלת משרד האדריכלים וילקינסון-ייר, המעצבת הראשית של הפרויקט, אמרה: "סיטי איתגרה אותנו להפוך מגדל בן 20 שנה לתואם את החזון שלו לעתיד העבודה. ההתערבויות האדריכליות שלנו עוררו השראה הן בצוות והן במבקרים בסיטי. הישגי רווחה יהיו בלב הפרויקט על ידי מיקום חללי שיתוף פעולה חדשניים, חיבור משופר, שירותים חדשניים ביותר וגישה לאזורים ירוקים, קידום biophilia. הפריסות הפנימיות מעוגנות סביב מספר מבנים אנכיים, אשר מפרידים את לוחות הרצפה המסורתיים ומעודדים חיבור בין רמות, ויוצרים מקום עבודה מגרה ומרגש".

השיפוץ גם ייצור שטח ציבורי נוסף בקנרי וורף. קומת הקרקע החדשה תאפשר למבקרים לעבור בין כיכר קנדה לפארק היובל, שניים מהשטחים הירוקים המשמעותיים בתוך האחוזה.

שובי חאן, מנכ"ל קבוצת Canary Wharf  (CWG) אמר: "אני שמח שסיטי מתחייבת לטווח ארוך לקנרי וורף כסביבה עירונית דינמית ובת קיימא שבה ניתן לעבוד, לחיות ולשחק. עם המחויבות שלנו לקיימות והרקורד שלנו כמפתח הגדול ביותר בבריטניה של שטח בר קיימא, מרגש לראות את היוזמה של סיטי לשינוי האתר שלה".

* על פי פליטות הפחמן השנתיות של המשרד לאיכות הסביבה EPA  למכונית משפחתית ממוצעת הן 4.6 טון בשנה.

** LEED, WELL  ו- BREEAM  מובילות, תשתית צד שלישי גלובלית ודירוגי בנייה ושיטות הערכה המאשרות נכסים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בקריטריונים מרובים. אלה כוללים, אך אינם מוגבלים, יעילות אנרגיה ומים, השפעה על מערכות אקולוגיות, שימוש במשאבים ובריאות.

אודות סיטי

לסיטי, הבנק העולמי המוביל, יש כ-200 מיליון חשבונות לקוחות והיא עושה עסקים ביותר מ-160 מדינות ותחומי שיפוט. סיטי מספקת לצרכנים, לתאגידים, לממשלות ולמוסדות מגוון רחב של מוצרים ושירותים פיננסיים, לרבות בנקאות צרכנית ואשראי, בנקאות תאגידית והשקעות, תיווך בניירות ערך, שירותי עסקאות וניהול כספים.

ניתן למצוא מידע נוסף ב-www.citigroup.com או בטוויטר: @Citi, ביוטיוב: https://blog.citigroup.com/, בבלוג, בפייסבוק: www.facebook.com/citi, בלינקדאין: www.linkedin.com/company/citi

אודות מגדל סיטי:

 

מגדל סיטי יהיה מקום עבודה חדשני, גמיש וחסכוני בפחמן דו חמצני שמתאים לעתיד. פרויקט מגדל סיטי צפוי להיות פרויקט שיפוץ המשרדים הגבוה ביותר בבריטניה כדי לקבל אישורי פלטינה LEED, פלטינה WELL ו- BREEAM מצוינים.

 

עם השלמתו, מגדל סיטי צפוי להיות הבניין היעיל ביותר בפחמן בתיק הנדל"ן של סיטי וביתם של 9,000 עמיתים בלונדון, כמו גם מטה EMEA של הבנק.

 

יעילות אנרגטית ויצירת:

 

*מגדל סיטי יעדכן תשתיות ויבצע צעדי התייעלות למזעור צריכת החשמל.

*התקנת פאנלים סולאריים על הגג צפויה לייצר 52,577 קוט"ש בשנה, מספיק חשמל ללא פחמן דו חמצני כדי לספק חשמל ל-18 בתים ממוצעים בבריטניה1 לשנה אחת.

* למגדל סיטי יש עיצוב מוגן לעתיד כדי לעמוד בתקני היעילות המוצעים ל-2030.

 

מודרניזציה ושיפוץ:

*ההחלטה לשפץ את הבניין ולהביאו לתקני יעילות וסביבה מודרניים במקום להרוס את המבנה הקיים צפויה לחסוך שחרור של כ-100,000 טון של פחמן מגולם. 2

*100,000 טון של פחמן מגולם יהיה שווה ערך ל:

+1,653,521 שתילי עצים גדלו במשך 10 שנים.

+ הפעלת 21,748 מכוניות משפחתיות במשך שנה (על פי EPA3  פליטות פחמן שנתיות עבור מכונית משפחתית ממוצעת הם 4.6 טון בשנה).

 

יעילות המים:

 

*מתקנים שנבחרו צפויים להפחית את צריכת המים ב-20%.4

*תיושם מערכת מים אפורים, שבה יאספו מים מאגנים ומקלחות לשטיפת ידיים וייעשה בהם שימוש חוזר בשירותי שטיפה ומשתנות, מה שיפחית את השפעתה של סיטי על מים ראויים לשתייה. מערכת מיחזור זו תחסוך כ-29.5 מ"ק ליום של מים אפורים, או 10,767.5 מ"ק³ בשנה, כלומר:

+מספיק מים ל-66 משקי בית בבריטניה בשנה5.

+מספיק מים כדי למלא 4.3 בריכות אולימפיות6.

 

בזבוז ושימוש בחומרים:

 

*לכל הפחות, 95% מפסולת הפרויקט תוסט מהמזבלה.

*לשיפוץ ושימוש חוזר בחומרים באתר כדי להפחית את הפסולת, כמו גם פחמן מגולם.

*מיקור אחראי - חומרים ורהיטים עם הצהרות מוצר סביבתי (EPDs) מקבלים עדיפות, במידת האפשר.

 

רווחה

 

*מיקוד הסמכת פלטינה בתקן בניית WELL. התקן מתמקד בעשרה תחומי מפתח (אוויר, מים, הזנה, אור, תנועה, נוחות תרמית, צליל, חומרים, קהילה) ותומך בפרודוקטיביות ובבריאות העובדים.

*יצירת גן חורף וגנים בריאותיים.

 

תמיכה בקהילה מקומית

 

*האודיטוריום יתוכנן וממוקם כך שיהיה נגיש לארגונים קהילתיים.

*השיפוץ ייצור תעסוקה וחניכות בדוקלנדס.

1Average electricity UK home 2021 resource, data from OFGEM: https://usave.co.uk/energy/how-much-energy-does-the-average-uk-household-consume/#:~:text=in%20your%20area.-,How%20many%20kWh%20does%20the%20average%20home%20use%20in%20the,kWh%20of%20gas%2C%20per%20month.
2 Source AECOM.
3 Resource: Greenhouse Gas Equivalencies Calculator | US EPA.
4 Against LEED baseline.
5 10,767.5/164 = approx. 66 (https://www.onaverage.co.uk/consumption-averages/average-water-usage)
6 10,767.5/2,500 = approx. 4,300; Olympic pool size: 2,500 cubic meters

 

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינים: https://www.businesswire.com/news/home/52568423/en

אנשי קשר:

מדיה

 

Allister Fowler Allister.fowler@citi.com

 

מקור: Citi

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire