Vending Machines International הבטיחה התחייבות הונית בשיעור של 135 מיליון דולר סינגפורי מצד Global Emerging Markets (GEM) בעת שהחברה מבקשת לצאת להנפקה

Vending Machines International הבטיחה התחייבות הונית בשיעור של 135 מיליון דולר סינגפורי מצד Global Emerging Markets (GEM) בעת שהחברה מבקשת לצאת להנפקה

 

החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית

 

סינגפור, 26 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

Vending Machines International (VMI), הודיעה כי השיגה התחייבות הון בשיעור 135 מיליון דולר סינגפורי מ-GEM Global Yield LLC SCS (GGY), חברת ההשקעות האלטרנטיביות הפרטית הממוקמת בלוקסמבורג.

 

במסגרת ההסכם, GGY תספק ל-VMI, המבוסס על מחיר מניות מוגדר בסכום של עד 135 מיליון דולר סינגפורי לתקופה של 36 חודשים לאחר רישום פומבי של המניות הרגילות של VMI. VMI תשלוט בתזמון ובכמות המקסימלית של משיכות במסגרת הסכם זה, והיא אינה מחויבת למשיכת מינימום.

 

"VMI שמחה מאוד להיבחר על ידי קבוצת GEM לקבל את ההשקעה הזו. זה כבוד להנהלת GEM שהם קלטו מהר מאוד שהעולם נע לכיוון של הפסקת השימוש בפלסטיק חד פעמי בשרשרת האספקה. VMI נמצאת במיקום מצוין לנצל את השינוי הזה. עם הכספים של GEM שיחזקו את המאזן של VMI, החברה תוכל לסייע לתעשיית המשקאות על ידי הצעת חלופה בת קיימא לבקבוקי פלסטיק לשימוש חד פעמי, ובקנה מידה עולמי. מימון זה ירחיב את הטווח הגלובלי שלנו וישפר עוד יותר את מתקני המחקר והפיתוח שלנו ככל שאנו ממשיכים באינטראקציה עם חברות המשקאות הגדולות בעולם", אמר לסטר צ‘טפילד, מייסד ומנכ"ל VMI.

 

אודות VMI

 

Vending Machines International Pte Ltd (VMI) היא ישות רשומה בסינגפור המספקת פתרונות ייחודיים להפצת מים ללא פסולת פלסטיק. VMI הוקמה ב-2015, ומאז פיתחה בהצלחה רשת קיוסקים משלה לחלוקת מים באוסטרליה שנועדה ללמוד כיצד לקיים אינטראקציה באופן מלא עם הלקוחות, וכן כדי לבדוק את הטכנולוגיה של VMI. בשלב הבא של הפיתוח שלה, VMI עוברת לאסטרטגיית ‘תווית לבנה‘ ורישוי ניתנת להרחבה, אשר מבוססת על התעניינות חזקה של בעלי מותגי מוצרי צריכה שוטפים בינלאומיים.

 

חברות מוצרי צריכה שוטפים גלובליות עברו לצורות אריזה אחרות כמו קופסאות פח, בקבוקי זכוכית, קופסאות נייר וכיוצא בכך. עם זאת, השימוש בחומרים אלה מלווה בפשרות. כריית אלומיניום, למשל, יוצרת פסולת רעילה. לבקבוקי זכוכית יש טביעת רגל פחמנית שנובעת מתהליך הייצור עתיר האנרגיה שלהם, ומשקלם הכבד יותר גורם לכך שהם גם יוצרים יותר פליטה במהלך ההובלה מאשר פלסטיק. לפיכך, מילוי בקבוקים לשימוש חוזר הוא האפשרות היחידה בעלת השפעה נמוכה. הגיע הזמן שהעולם יעבור מפתרונות ‘חד פעמיים‘ ופתרונות ‘ניתנים למיחזור‘ לפתרונות ‘ניתנים לשימוש חוזר‘, ו-VMI נמצאת במיקום טוב מאוד להיות מובילה עולמית במאמץ הזה.

 

המשרד הראשי של VMI נמצא בסינגפור. תאילנד היא הבסיס של החברה לייצור, לפיתוח התוכנה הפנימית שלנו וגם המקום בו נמצא צוות מחקר ופיתוח גדול ומנוסה.

 

ל-VMI יש גם פעילות באוסטרליה המתמקדת בשוק האוסטרלי. ל-VMI יש גם צוות מחקר ופיתוח שפיתח את מכונת אספקת מים אוטומטית הראשונה בעולם שלעולם אינה זקוקה למילוי מחדש מכיוון שהיא שואבת את המים שלה מהאטמוספירה.

 

אודות GEM

Global Emerging Markets (GEM) היא קבוצת השקעות אלטרנטיביות פרטית הממוקמת בלוקסמבורג בשווי 3.4 מיליארד דולר עם משרדים בפריז, ניו יורק ואיי בהאמה. GEM מנהלת מערך מגוון של כלי השקעה המתמקדים בשווקים מתעוררים והשלימה למעלה מ-480 עסקאות ביותר מ-70 מדינות. לכל כלי השקעה יש רמה שונה של בקרה תפעולית, תשואה מותאמת סיכון ופרופיל נזילות. משפחת הקרנות וכלי ההשקעה מספקים ל-GEM ולשותפיה חשיפה ל: ניהול רכישות ממונפות קטנות עד בינוניות, השקעות פרטיות במניות ציבוריות והשקעות סיכון מובחרות.

 

למידע נוסף, בקרו בכתובת: http://www.gemny.com

 

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים בקישור: https://www.businesswire.com/news/home/20220125006255/es/

אנשי קשר:

 

VMI
Mr. Leicester Chatfield
lc@vmi.asia

Global Emerging Markets
Mr. Jean-Luc Bonnefoy
jbonnefoy@gemny.com

 

מקור: Vending Machines International Pte Ltd

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire