סי. אס. שותפים גלובליים: איך אי קטן בקריביים צפוי לצמיחה כלכלית גדולה בשנת 2022?

 

 

סי. אס. שותפים גלובליים: איך אי קטן בקריביים צפוי לצמיחה כלכלית גדולה בשנת 2022?

 

לונדון, 26 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

פדרציית סנט קיטס ונוויס הוכתרה כאומה הקריבית בדירוג הגבוה ביותר. זאת, במסגרת דו"ח חדש הבוחן את ערכה של אזרחות דרך עיני האזרח הגלובלי.

 

דו"ח האזרחות העולמי (WCR) נערך על ידי CS Global Partners, חברת ייעוץ ושיווק ממשלתית מובילה. WCR מדגיש את מדד האזרחות העולמי (WCI), כלי חדשני המשווה בין אזרחויות ברחבי העולם מנקודת מבטו של אזרח גלובלי. המתודולוגיה של המדד העריכה 187 תחומי שיפוט על פני חמישה מניעים מרכזיים המגדירים אזרחות מבחינת אזרח העולם.

 

דו"ח זה שקלל גם ראיונות עם מעל 500 יחידים המכריזים על עצמם כאזרחי העולם. WCR  דירג את האי בעל הלאומיות הכפולה במקום הגבוה ביותר באזרחות הקריבית מכוח השקעה, כאשר הניקוד הכולל בדירוג היה 48. האי דורג גבוה גם בגורמי המוטיבציה הבאים: בטחון ובטיחות, איכות חיים ומוביליות גלובלית.

 

על פי הדו"ח, סנט קיטס ונוויס "מתפארות בממשלה יציבה ובכלכלה איתנה. האומה מושגת אליה אזרחים מכוח עבודה מאז שנת 1984, ומתוך כך, מדובר באחת התוכניות המהימנות והמצליחות ביותר מסוגה. תכנית אזרחות קריבית מכוח השקעה בסנט קיטס ובנוויס מאפשרת למשקיעים ולבני משפחותיהם לקבל אזרחות באחד מהמקומות באידיליים ביותר באזור, באופן חוקי".

 

לאומה עתיד מזהיר, מלא בהזדמנויות חדשות, לרבות תחזית חיובית לשנת 2022, תוך כדי פעילותה לבניית אומה ברת-קיימא העומדת בפני עצמה, בה כל האזרחים יצאו נשכרים.

 

תחזית כלכלית חיובית לשנת 2022

 

מתוך תחזית קרן הכספים הבינלאומית (IMF) לשנת 2022 , עולה כי שנה זו צפויה להיות בסימן צמיחה כלכלית יציבה מבחינת סנט קיטס ונוויס. הקרן ציינה גם כי כספי האזרחים מכוח השקעה תרמו לצמצום החוב הציבורי, כך שהפך נמוך משמעותית מהחוב האזורי. בשבע השנים שחלפו, ממשלת אחדות הצוות צמצמה את חוב המדינה מ-186% מהתוצר הגולמי לנפש בשנת 2021 ל-40.6% בשנת 2020.

 

יתרה מכך, בישיבת פרוטוקול וירטואלית של מועצת הקבע של ארגון המדינות האמריקאיות (OAS) מוקדם יותר החודש, עלה כי המדינה הגיעה להישגים נאים במספר מדדים הנוגעים לביצועים כלכליים.

 

"נתוני הבנק העולמי לשנת 2019, למשל, מצביעים על כך כי אם נשים בצד את ארצות הברית של אמריקה וקנדה, שאינן נכללות בקבוצת השווים לנו, סנט קיטס ונוויס מדורגות במקום השלישי בקרב 32 המדינות הריבוניות בארגון OAS, בתוצר הגולמי לנפש. רק איי הבהאמה ופנמה דורגו גבוה יותר," אמר ראש הממשלה טימותי האריס, המכהן גם כשר האוצר הפדרלי.

 

עתיד מזהיר לסנט קיטס ונוויס

 

בנאום לאומה שנשא לאחרונה, ראש הממשלה האריס ביקש את תמיכת המגזר הפרטי על מנת לשפר אף יותר את מדדי הצמיחה הכלכלית.

 

"חשוב שכולנו נעבוד יחד, כשותפים, ואני בטוח שמתוך עבודה משותפת, נגיע רחוק יותר. תמיד היינו עם חדשני ובעל חוסן, ואת אותם חדשנות וחוסן עלינו להמשיך וליישם לנוכח אתגרי ההווה. לכך אנו זקוקים כדי למצוא נישות והזדמנויות לטובת המשך ההתקדמות שלנו, על אף ולמרות החיים עם נגיף הקורונה," הוא אמר.

 

שנת 2022 תתאפיין בעליה בהשקעה אסטרטגית וישירה באזרחים, פיתוח תשתיות והתחזקות מוסדית בכדי לדחוף את האומה אל עבר השגת מטרות הפיתוח שלה. הפרויקטים החשובים הללו ממומנים בעיקר על ידי התוכנית הלאומית למען אזרחים מכוח השקעה.

 

תוכנית האזרחות הסטנדרטית פלטינה לפי השקעה

 

התכנית למען אזרחים מכוח השקעה בסנט קיטס ובנוויס נוסדה בשנת 1984, והיא ארוכת הטווח ביותר בעולם. תכנית זו, שצברה ניסיון של קרוב לארבעה עשורים, היא אחת הנחשקות ביותר והפכה להיות מוכרת כ"מותג בסטנדרט פלטינה" בתעשייה.

 

תכנית זו מעצימה משקיעים זרים אמידים ואת בני משפחותיהם להשיג אזרחות נוספת בעקבות תרומה לקרן הצמיחה ברת הקיימא. קרן זו ידועה במסלול הישיר שהיא מציעה לקבלת אזרחות נוספת. השקעות בקרן לצמיחה ברת קיימא מנותבות לפרויקטים חשובים שנועדו לפיתוח באיים, החל בחינוך, עבור בשירותי הבריאות וכלה בתיירות.

 

בתום תהליך בדיקה מדוקדק ורב-שלבים, המועמדים שצלחו אותו מקבלים אזרחות, לצד הטבות וזכויות רבות, לרבות מוביליות גלובלית, הזכות לחיות, לעבוד וללמוד במדינה ולבסוף, האפשרות להעביר אזרחות זו לדורות הבאים, תוך הבטחת המורשת העתידית.

 

"הנהלים הקשוחים הגלומים בתוכנית אזרחות מכוח השקעה אפשרו לנו לשמור על רמת הפלטינה שלנו, כמותג, והבטיחו לנו חלק משמעותי בשווקים הגדולים בעולם," כך אמר ראש הממשלה האריס.

 

 

קשרי מדיה

pr@csglobalpartners.com
www.csglobalpartners.com 
+447824029952

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE