מפתחי NoSQL ומובילים בענף מסדי הנתונים יתאספו בתל אביב לכנס משתמשי Couchbase

הפיתוחים האחרונים בטכנולוגיית NoSQL יידונו במרכז ההייטק של ישראל ב-Couchbase Live [TLV]

 

מאונטיין ויו, קליפורניה 30/1/14-- (Marketwired ):

 

Couchbase, ספקית טכנולוגיית ה-NoSQL שצומחת הכי מהר והחברה שמאחורי פרויקט הקוד הפתוח Couchbase, הודיעה היום שתארח את Couchbase Live [TLV], כנס משתמשים בינלאומי בתל אביב ביום שלישי, 4 בפברואר 2014.

 

 

דגשים מסדר היום של Couchbase Live [TLV:

 

אמיר איש-שלום, ארכיטקט מערכות ב-Viber, יישא את הנאום המרכזי של הכנס יחד עם מנכ"ל Couchbase בוב וידרהולד. יחד הם ידברו על האופן שבו ספק התקשורת הניידת חוצת הפלטפורמות משתמש בטכנולוגיה של Couchbase כדי לאפשר תקשורת בנפח גדול באמצעות שיחות טלפון והודעות טקסט ברחבי העולם.

 

בכנס יוצג מבט מקיף על טכנולוגיית ה-NoSQL עם מושבים טכניים וגם מצגות משתמשים של מובילים בענף מסדי הנתונים.

 

עידו שילון, מנהל קבוצת המחקר ופיתוח ב-LivePerson, ועמירם שחר, מנהל פעילות הפיתוח ב-Ybrant Digital, ידברו על הנימוקים והיתרונות של המעבר לטכנולגיית NoSQL.

 

Couchbase Live [TLV] יתקיים ב-4 בפברואר 2014, משעה 9:30 עד 19:00 בקרן בית חיל האוויר בהרצליה.

 

ציטוט תומך:

"כשאנו ממשיכים בהתרחבות הבינלאומית של מוצרי Couchbase, בכוונתנו לחזק את הקשרים שלנו עם מומחים ומשתמשים בענף מסדי הנתונים ברחבי העולם", אמר מנכ"ל Couchbase בוב וידרהולד. "תל אביב היא אחד ממרכזי ההייטק הגלובליים החשובים, ועם סצנת הסטארט-אפ הנמרצת שלה היא המארחת המושלמת לכנס המשתמשים האחרון שלנו. אנחנו מקווים ש-Couchbase Live [TLV] ידרבן הרבה שיחות אינפורמטיביות ופרודוקטיביות בקרב נוכחים ומשתתפים כאחד".

 

משאבים נוספים

 

אודות פרויקט הקוד הפתוח Couchbase

 

פרויקט הקוד הפתוח Couchbase הוא פרויקט מסד נתונים NoSQL מוביל, עם קהילה תוססת שעוסקת  בפיתוח טכנולוגיית מסדי נתונים מבוזרים שתומכת במקרי שימוש של מפתח- ערך וגם במקרי שימוש מונחי מסמכים. כל הרכיבים של טכנולוגיית Couchbase זמינים במסגרת רישיון  Apache 2.0 וזמינים גם כחבילת תוכנה מ-Couchbase, Inc. במהדורה ארגונית ובמהדורה קהילתית.

 

אודות Couchbase

 

Couchbase היא ספקית מובילה של טכנולוגיית מסדי נתונים NoSQL והחברה שמאחורי פרויקט הקוד הפתוח Couchbase. Couchbase Server, מוצר הדגל של החברה, הוא מסד נתונים NoSQL מונחה מסמכים עם התקנות פרודקשן אצל AOL, סיסקו, קונקור, לינקדאין, אורביץ, Salesforce.com, Shuffle Master, זינגה ומאות חברות ידועות אחרות ברחבי העולם. הוא מתאים במיוחד ליישומי אינטרנט ומובייל ומספק מדרגיות קלה, ביצועים חזקים עקביים, זמינות 24x365, ומודל נתונים גמיש שמאפשר פיתוח קל. המטה של Couchbase נמצא בעמק הסיליקון, והיא ממומנת על ידי Accel Partners, Ignition Partners, Mayfield Fund ו- North Bridge Venture Partners.

 

www.couchbase.com

 

אשת קשר

מישל קינקייד

LEWIS PR בשם Couchbase

michelle.kincaid@lewispr.com

משרד: 415-432-2467

נייד: 757-503-1123

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED