מארק קרני מצטרף למאקרו יועצים שותפים כיועץ בכיר

 

מארק קרני מצטרף למאקרו יועצים שותפים כיועץ בכיר

 

נגיד הבנק המרכזי של אנגליה לשעבר יעמיק את הצעת הייעוץ הגלובלית של המשרד על ידי מתן תובנות יוצאות דופן ללקוחות על התחזית הכלכלית העולמית

 

 

לונדון וניו יורק, 31 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

 Macro Advisory Partners (MAP), חברת ייעוץ גיאופוליטית וכלכלה גלובלית מובילה, הודיעה היום על מינויו של מארק קרני ליועץ בכיר.

Macro Advisory Partners מעניקה ייעוץ אסטרטגי לתאגידים, משקיעים וקרנות המנווטים את הצומת של גיאופוליטיקה, כלכלה גלובלית ומדיניות רגולטורית. מר קרני ייעץ ללקוחות MAP בנושאים כגון הכלכלה העולמית שלאחר המגפה, ההשפעה של קביעת מדיניות פיסקלית ומוניטרית על השווקים הבינלאומיים, נוף המטבע הדיגיטלי המתפתח והתחזית לסחר העולמי.

בתקופה שבה שווקים גלובליים, מדיניות ופוליטיקה מתקשרים בעוצמה רבה יותר מאי פעם, MAP שמחה להוסיף את הייעוץ יוצא הדופן של מארק קרני לתחום הגלובלי שלה. הבנתו של מר קרני את הדינמיקה המורכבת של הכלכלה העולמית, המבוססת על תפקידיו ברמות הגבוהות ביותר של קביעת מדיניות כלכלית ופיננסית, תחזק את היכולות האסטרטגיות של MAP בנושאים החשובים ביותר לתחזית לעסקים גלובליים.

נאדר מוסביזאדה, שותף מייסד ומנכ"ל MAP, אמר: "אני שמח שמארק מצטרף למשרדנו כיועץ בכיר. לקוחותינו יזכו לייעוץ בניווט בכלכלה גלובלית המוגדרת על ידי לחצי אינפלציה גוברים, תחרות בין ארה"ב לסין, תנודתיות גיאופוליטית, מעבר אנרגיה מורכב, סיכון סייבר ודיגיטציה טרנספורמטיבית. היעוץ האסטרטגי של מארק, המתבסס על הרקע הייחודי שלו במימון גלובלי וניהול יוצא דופן בבנקאות המרכזית, יאפשר לנו להתאים את הייעוץ הגיאופוליטי המוביל שלנו לתובנה כלכלית גלובלית בעלת ערך והשפעה יוצאי דופן. זה כבוד גדול שמארק יצטרף למשרד שלנו ואני נרגש להתחיל את העבודה שלנו יחד".

מארק קרני, יועץ בכיר ב-MAP, אמר: "אני נרגש להצטרף ל- Macro Advisory Partners כדי לייעץ ללקוחות על האסטרטגיות שלהם אל מול הדינמיקה המקרו-כלכלית המשתנה במהירות וכוחות גיאופוליטיים. כעת יותר מתמיד מנהלים מאותגרים על ידי ההצטלבות המורכבת של כוחות כלכליים גלובליים, פוליטיקה ואסטרטגיה תאגידית, ואני מצפה לעבוד עם הנהלת MAP בייעוץ ללקוחות המשרד להצלחה".

אודות מארק קרני, ביוגרפיה מקצועית

מארק כיהן כנגיד הבנק המרכזי של אנגליה וכיו"ר ועדת המדיניות המוניטרית, ועדת המדיניות הפיננסית ומועצת המנהלים של ועדת הרגולציה הפרודנטית בין 2013 ל-2020. בין השנים 2011-2018 כיהן גם כיו"ר המועצה ליציבות פיננסית (FSB), כיו"ר מועצת שיתוף הפעולה הכלכלי של נגידי הבנק להסדרים בינלאומיים (BIS) בין השנים 2017-2020, סגן יו"ר הראשון של מועצת הסיכונים המערכתית האירופית, חבר בקבוצת השלושים ומועצת המנהלים של הפורום הכלכלי העולמי. מר קרני קיבל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת הרווארד ותואר שני ודוקטורט בכלכלה מאוניברסיטת אוקספורד. לאחר קריירה של 13 שנים בגולדמן זאקס בלונדון, טוקיו, ניו יורק וטורונטו, מר קרני היה סגן נגיד הבנק המרכזי של קנדה בין השנים 2003-2004. הוא כיהן כסגן שר האוצר עד 2008, אז מונה לנגיד הבנק המרכזי של קנדה, שם כיהן עד 2013. מר קרני נולד בפורט סמית‘, הטריטוריות הצפון מערביות של קנדה בשנת 1965.

אודות Macro Advisory Partners

Macro Advisory Partners מעניקה לחברות, למשקיעים ולקרנות המובילות בעולם יתרון תחרותי בעולם מורכב.

נוף גלובלי הפכפך ומתפצל דורש הבנה משולבת של המניעים הפוליטיים והכלכליים של השינוי. מתוך אמונה בערך של ייעוץ אסטרטגי עצמאי וארוך טווח, השותפים בנו חברה המספקת אסטרטגיות מאקרו מעשיות למקבלי החלטות מובילים במגזר העסקי, הפיננסי והבלתי למטרות רווח.

צוות השותפים, הדירקטורים והשותפים של MAP בלונדון, ניו יורק וקופנהגן נתמך על ידי ועדה מייעצת גלובלית וקבוצת יועצים בכירים הנלקחים מתפקידי ניהול בעולמות העסקים, הפיננסים, הפוליטיקה, הדיפלומטיה והטכנולוגיה. בהסתמך על רשת ייחודית זו, המשרד מפתח פתרונות מאקרו מותאמים וחדשניים הממופים לחשיפות, לסיכונים ולהזדמנויות הספציפיים העומדים בפני לקוחותיו. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר: www.macroadvisorypartners.com

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20220131005344/en/


ליצירת קשר:

קשרי מדיה

Ian Patrick: ip@macroadvisorypartners.com

 

 

מקור: Macro Advisory Partners

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire