ארמקו משקיעה בקוגנייט

ארמקו משקיעה בקוגנייט

ארמקו הסעודית, שותפת הדיגיטציה הוותיקה של קוגנייט במזרח התיכון, רכשה נתח של 7.4% בקוגנייט

אוסלו, נורווגיה, 02 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Cognite  (קוגנייט), מובילה עולמית בחדשנות בתחום התוכנה התעשייתית, מודיעה היום כי Saudi Aramco, באמצעות חברת הבת שלה Aramco Overseas Company B.V, השקיעה בקוגנייט באמצעות רכישת 100% ממניותAker BP  בחברה.

 

"קוגנייט הוכיחה שהטכנולוגיה שלהם מספקת תובנות מורכבות בזמן אמת בצורה חלקה וממטבת את האופן שבו אנרגיה מסופקת לעולם", אומר אחמד א. אלסעדי, סגן נשיא בכיר לשירותים טכניים של Saudi Aramco. "אנו מתרשמים מהתנופה הגדולה שקוגנייט הראתה מאז הקמתה, שם היא משרתת כיום כמה מהחברות התעשייתיות המובילות בעולם".

 

"עסקה זו ממחישה אמון חסר תקדים בקוגנייט ובפוטנציאל הגבוה שלה לשנות את התעשייה באמצעות טכנולוגיה. זאת בנוסף ל-225 מיליון דולר שגויסו ממשקיעי טכנולוגיה גלובליים מובילים TCV ו-Accel", אומר אויבינד אריקסן, יו"ר הדירקטוריון של קוגנייט, ונשיא ומנכ"ל Aker ASA.

 

קוגנייט עובדת כיום עם ארמקו הסעודית כשותפה בדיגיטציה המסייעת בדיגיטציה ושיפור היעילות של הפעילות של ארמקו הסעודית באמצעות פלטפורמת הנתונים התעשייתיים של קוגנייט, Cognite Data Fusion™.

 

"השקעה בקוגנייט של חברת האנרגיה המובילה בעולם הוא מפגן חזק של אמונה במסלול שלנו, ובערך של נתונים מותאמים לנתונים וניתנים לפעולה כבסיס לעיצוב עתיד תעשייתי יעיל יותר ובר קיימא יותר", אומר ד"ר ג‘ון מרקוס לרוויק, מנכ"ל ומייסד שותף של Cognite.

 

אודות קוגנייט

קוגנייט Cognite היא חברת תוכנה כשירות SaaS תעשייתית גלובלית שהוקמה עם חזון אחד ברור: להעצים במהירות חברות תעשייתיות עם נתונים הקשריים, אמינים ונגישים כדי לסייע בהנעת הטרנספורמציה הדיגיטלית במלואה של תעשיות עתירות נכסים ברחבי העולם. פלטפורמת הליבה של DataOps התעשייתית שלנו, Cognite Data Fusion® ® מאפשרת למשתמשי נתונים תעשייתיים ולמשתמשי דומיינים לשתף פעולה במהירות ובבטחה כדי לפתח, להפעיל ולהרחיב פתרונות ויישומי AI תעשייתיים כדי לספק רווחיות וקיימות. בקרו אותנו באתר www.cognite.com, ותעקבו אחרינו בטוויטר ובלינקדאין.

קשרי מדיה

Michelle Holford
Global PR Lead, Cognite
Michelle.Holford@Cognite.com

מקור:  Cognite

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire