ההכשרה של JES3plus זמינה כעת באמצעות קטלוג הקורסים ללימוד מיומנויות מיינפריים של Interskill

 

ההכשרה של JES3plus זמינה כעת באמצעות קטלוג הקורסים ללימוד מיומנויות מיינפריים של Interskill

 

IBM Mainframe Specialist -- JES3plus Experienced 1.1 -- Interskill -- IBM Digital Credential

 

 

קבלת אישור הרשאה דיגיטלי של IBM עם השלמת קורס JES3plus

 

תג הרשאה דיגיטלי של IBM מוענק עם השלמת ההכשרה של JES3plus

 

אל סגונדו, קליפורניה, 1 בפברואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Interskill Learning, ספקית עצמאית מובילה של הדרכה מקוונת למיינפריים, ו-Phoenix Software International, Inc, הודיעו על השקת תכנית לימודים של הקורס JES3plus. JES3plus, שפותח בידי Phoenix Software International, Inc, הוא עבודה נגזרת המבוססת על z/OS® JES3, והוא מציע נתיב פתוח קדימה לארגונים המעוניינים להישאר בטכנולוגיית JES3 במקום לבצע המרה יקרה ל-JES2 שעלולה להיות מסוכנת. z/OS 2.5, הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה, היא האחרונה הכוללת את JES3. בסיום הקורס, התלמידים יזכו בתג הרשאה דיגיטלי של IBM - JES3plus Experienced 1.1.

 

לקוחות JES3plus וארגוני JES3 המתכננים המרה ל-JES3plus ייהנו מגישה להכשרה עבור הצוות הקיים ולעובדים חדשים. מתכנני הקורסים של Interskill עבדו בשיתוף פעולה הדוק עם צוות הפיתוח של JES3plus ב-Phoenix Software כדי לספק הכשרת JES3plus מקוונת מפורטת לפי דרישה לאנשי מיינפריים. הקורס מתאים למתכנתי אפליקציות, מתכנתי מערכות ומפעילי מערכות.

 

תוכנית הלימודים להכשרת JES3plus  מורכבת מחמישה מודולים:

 

*מבוא ל- JES3plus 

*עבודה עם JES3plus 

*ניטור סביבת JES3plus 

*הגדרת סביבת JES3plus 

*אינטראקציית ישום עם JES3plus 

 

מידע מפורט על קורס JES3plus  וכל מודול זמין באתר האינטרנט של תוכנת הפניקס - Phoenix Software website

 

 

 

IBM מציעה אישור דיגיטלי רשמי של IBM אשר מתקבל עם השלמת חמשת המודולים של JES3plus. תוכנית התגים הדיגיטליים של IBM מציעה אמת מידה מוכרת, מכובדת ומוערכת לידע ומיומנויות Z Mainframe בתעשיית מחשוב המיינפריים העולמית.

 

אד ג‘פה, מנהל טכנולוגיה ראשי ב-Phoenix Software International, אמר: "צוות ה-JES3plus שלנו נהנה מאוד משיתוף הפעולה עם Interskill. תוך כדי כך, למדנו ממקור ראשון מדוע הם נחשבים למקור דה פקטו להכשרת מיינפריים ברחבי העולם. מפתחי הקורסים המוכשרים של Interskill עשו עבודה נהדרת וניצלו את עשרות שנות הידע שלנו ב-JES3 כדי ליצור תכנית לימודים מתוקשבת המשמשת בסיס איתן לאנשי מיינפריים העובדים עם JES3plus".

 

דארן סארץ‘, COO ב-Interskill Learning, אמר, "JES3 הוא קריטי לארגוני מיינפריים רבים ושיתוף הפעולה הזה עם Phoenix Software מאפשר לנו לרתום את העומק המדהים ואת רוחב הידע של הצוות שלהם כדי לספק הכשרה איכותית, מלאת תובנות, ולפי דרישה עבור המוצר החשוב JES3plus. אנו נרגשים לכלול את הקורס יוצא הדופן הזה בתכנית הלימודים המקוונת הנרחבת של Interskill למיינפריים".

 

אודות Interskill Learning

 

Interskill Learning  (https://www.interskill.com) היא ספקית מובילה של הדרכה למיינפריים של יבמ Z. החברה מפתחת, מספקת ותומכת במגוון הרחב של רכיבי הכשרה לכוח העבודה המודרני בסביבת Z Mainframe והיא מספקת הדרכות מיינפריים לאורך כל השנה, באופן גלובלי, ובהקיף רחב טווח לאנשי מיינפריים.

 

אודות Phoenix Software International

 

Phoenix Software International, Inc (https://www.phoenixsoftware.com) היא חברה לפיתוח תוכנת מערכות המספקת יישומי תוכנה מתקדמים לארגונים ברחבי העולם. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות לאתגרים עסקיים מודרניים.

 

קשרי מדיה

 

(310) 338-0400
news@phoenixsoftware.com

 

תמונת יח"צ הנלוות להודעה זו זמינה בקישור:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/83dce5bd-f9bf-4b6b-bf5e-e65a101cc0cd

התמונה זמינה גם באמצעות AP PhotoExpress

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE