ג'טקו בוחרת את ה-TSM של ג'מלטו להתקנה של NFC סלולרי בהונג קונג ומקאו

Joint Electronic Teller Services Limited פורסת באופן מאובטח שירותי תשלומים NFC ללקוחות קצה באמצעות 30 הבנקים החברים שלה

 

אמסטרדם, הולנד, 13 בפברואר 2014 (GLOBE NEWSWIRE):

 

ג'מלטו (Gemalto, Euronext NL0000400653), המובילה העולמית באבטחה דיגיטלית, הודיעה שתספק את פלטפורמת תוכנת ניהול השירותים האמין (TSM) שלה LinqUs לחברת Joint Electronic Teller Services Limited (ג'טקו) להתקנה מסחרית של תשלום באמצעות NFC (תקשורת טווח אפס). לג'טקו יש את רשת הכספומטים הגדולה ביותר בהונג קונג ומקאו שכוללת יותר מ-30 בנקים חברים. ג'מלטו תומכת ב-ג'טקו גם באמצעות שירותי ייעוץ בהתקנת הפלטפורמה וגם בשילוב.

 

הפתרון מאפשר לג'טקו להפיץ ולנהל באופן מאובטח שירותי תשלום סלולריים ללקוחות הקצה שלה. פלטפורמת ה-TSM תואמת לתקנים הבינלאומיים העדכניים של יכולת פעולה הדדית כמו Global Platform ומאפשרת לג'טקו את הגמישות לאינטראקציה עם רכיבים מאובטחים בגורמי צורה שונים.

 

ההתקנה תאפשר למשתמשי הקצה להשתמש בטלפונים הניידים שלהם לביצוע עסקאות אצל סוחרים משתתפים המצוידים בנקודות מכירה שמתאימות ל-NFC ביותר מעשרת אלפים נקודות קבלה, כולל רשתות סופרמרקטים ידועות בעולם, חנויות נוחות, רשתות מזון מהיר, בתי קולנוע ועוד.

 

"הרקורד החזק של ג'מלטו בפריסת NFC באסיה מוביל להבנה מעמיקה של שני המגזרים, תקשורת ובנקאות, ומקנה לבנקים של ג'טקו יתרון תחרותי חזק בתשלומים סלולריים ללא מגע", אמר מר ג'ון צאנג, סגן מנהל כללי, ג'טקו. "יתרון גדול של האופי הגמיש של ה-TSM של ג'מלטו הוא מתן האפשרות לבנקים החברים שלנו לנצל תקני תשלום מרובים".

 

"ה-TSM יאפשר לג'טקו למלא את התפקיד של צד שלישי אמין בפריסה של NFC ולשתף פעולה עם כל המפעילים הסלולריים של הונג קונג באופן מאובטח", אמרה סוזן טונג-לי, מנהלת סין רבתי וקוריאה בג'מלטו. "שימוש ללא מגע הוכנס לראשונה לשימוש בהונג קונג ב-1997, בזמנו אחד היישומים הראשונים בעולם, והקבלה שלו גדלה בהתמדה מאז. כעת הטכנולוגיה ביססה פופולריות איתנה, שמכשירה את הקרקע לאימוץ של שירותי NFC מתקדמים".

אודות ג'מלטו

 

ג'מלטו (Euronext NL0000400653 GTO) היא המובילה העולמית באבטחה דיגיטלית עם הכנסות שנתיות של 2.2 מיליארד אירו ב-2012 ויותר מ-10,000 עובדים שפועלים מ-83 משרדים ו-13 מרכזי מחקר ופיתוח שנמצאים ב-43 מדינות.

 

אנחנו נמצאים בליבה של החברה הדיגיטלית שמתפתחת במהירות. מיליארדי אנשים ברחבי העולם רוצים יותר ויותר את החופש לתקשר, לנסוע, לקנות, לקבל שירותי בנקאות, להתבדר ולעבוד -- בכל זמן, בכל מקום -- באופנים שהם מהנים ובטוחים. ג'מלטו מספקת את הצרכים המתרחבים שלהם לשירותי מובייל אישיים, אבטחת תשלומים, גישה מאומתת לענן, הגנה על הזהות והפרטיות, יעילות בשירותי בריאות ומימשל אלקטרוניים, השגת כרטיסים נוחה ויישומי מכונה למכונה (M2M) אמינים. אנחנו מפתחים תוכנה מוכללת מאובטחת ומוצרים מאובטחים שאנחנו מתכננים ומתאימים אישית. הפלטפורמות והשירותים שלנו מנהלים את המוצרים האלה, את הנתונים הסודיים שהם מכילים ואת שירותי משתמשי הקצה האמינים שמתאפשרים.

 

החידושים שלנו מאפשרים ללקוחותינו להציע שירותים דיגיטליים אמינים ונוחים למיליארדי אנשים. ג'מלטו משגשגת עם המספר הגדל והולך של אנשים שמשתמשים בפתרונות שלה לאינטראקציה עם העולם הדיגיטלי והאלחוטי.

 

למידע נוסף בקרו באתרים www.gemalto.com, www.justaskgemalto.com, blog.gemalto.com או עיקבו אחרי @gemalto בטוויטר.

 

אנשי הקשר של ג'מלטו למדיה:

 

אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

Peggy Edoire

+33 4 42 36 45 40

peggy.edoire@gemalto.com

 

צפון אמריקה

Nicole Smith

+1 512 758 8921

nicole.smith@gemalto.com

 

אסיה פסיפיק

Pierre Lelievre

+65 6317 3802

pierre.lelievre@gemalto.com

 

אמריקה הלטינית

Ernesto Haikewitsch

+55 11 5105 9220

ernesto.haikewitsch@gemalto.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE