LeddarTech מכריזה על סבב מימון בסך 140 מיליון דולר בסדרה D בשילוב עם מסגרת חוב

 

LeddarTech מכריזה על סבב מימון בסך 140 מיליון דולר בסדרה D בשילוב עם מסגרת חוב

 

סבב המימון האחרון תומך במאמצי הצמיחה והפיתוח המואצים של LeddarTech עבור פתרונות הרכב הייחודיים הקניינים התפיסתיים ושילוב החיישנים שלה

 

קוויבק סיטי, 3 בפברואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישה מבוססת ADAS ו-AD שהינה הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על סבב מימון מוצלח עם השקעה בסך 140 מיליון דולר, הכולל סגירה ראשונה מסדרה D בשיעור 116 מיליון דולר ומסגרת חוב של 24 מיליון דולר.

 

FS Investors הובילו את סבב הגיוס בהשתתפות Investissement Québec, BDC Capital, Go Capital, קרנות מסוימות המנוהלות על ידי Fidelity Investments Canada ULC, Fonds de solidarité FTQ, Export Development Canada, ams OSRAM, Desjardins Capital, UI Investissement, Cowen Investment II LLC וקרנות אחרות בניהול LeddarTech. מסגרת החוב הובטחה בקבוצת Desjardins.

 

השקעה זו תאיץ את הפיתוח והמסחור של הפתרונות מבית LeddarTech. בנוסף, LeddarTech תשתמש בכספים להגדלת משאבי ההנדסה במטרה לעמוד בדרישות מצד לקוחות OEM ולקוחות בשוק הרכב הגלובלי ברמה 1 ו- המעורבים באופן פעיל עם החברה לפתרונות היתוך חיישנים וחישת תפיסה.

 

"ההחלטה שלנו לשתף פעולה עם LeddarTech החלה עם כניסתנו לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. בנפרד, לצוות הבכיר ניסיון של עשרות שנים בתעשיית הטכנולוגיה. בנוסף, רבים עבדו עם חברות טכנולוגיה גלובליות גדולות בתחום הרכב והחישה", אמר ניק סטון, מייסד ושותף של FS Investors. "תהליך בדיקת נאותות נרחב בשילוב עם אימות לקוחות חזק אישר כי הפתרון הייחודי של LeddarTech הוא המיקום הטוב ביותר בשוק כדי לפתוח אימוץ המוני של ADAS ו- AD על ידי שבירת תלות תוכנה טיפוסית בחומרה בחישה", לדברי מר סטון, ושהוסיף כי: "פתרון LeddarTech, הנקרא LeddarVision™, מספק ללקוחות את הגמישות לשנות במהירות את קנה המידה של דגמי הרכב ולספק מהר יותר לשוק ביצועים גדולים יותר בעלות נמוכה יותר".

 

"ההצלחה של סבב זה היא עדות לצמיחה וההכרה בתעשייה של LeddarTech  השיגה. אני שמח לקבל בברכה את משקיעי FS כמשקיעים האחרונים שלנו, שמביאים ניסיון רב ומומחיות בתחום הטכנולוגיה העמוקה", הצהיר צ‘ארלס בולנגר, מנכ"ל LeddarTech. "התרשמתי מהאיכות והיסודיות של בדיקת הנאותות שלהם ומההבנה יוצאת הדופן שלהם בשוק ה-ADAS וה-AD, המאשרת את ערכו של פתרון התוכנה הייחודי שלנו. הצוות שלנו ואני מצפים לעבוד עם משקיעי FS, המשקיעים החדשים האחרים שלנו והשותפים הקיימים שלנו כדי לאפשר ללקוחותינו לפרוס באופן משמעותי את פתרונות ה- ADAS וה- AD האמינים והחסכוניים שלנו במותגים ובשווקים שלהם", סיכם מר בולנגר.

 

Cowen and Desjardins שוקי הון שימשו כיועצים שותפים בסבב השקעה זה.

 

 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. החברה מציעה פתרונות חסכוניים וניתנים להרחבה כגון LeddarVision™, פלטפורמת היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת ממדי מקיף עם תצורות ריבוי חיישנים לתמיכה ברכב אוטונומי מלאה ברמה 2+ עד רמה 5 האוטונומית לחלוטין. פלטפורמה זו ניתנת להרחבה כדי לתמוך בכל רמות המיכון של הרכב. בנוסף, LeddarTech תומכת ביצרני LiDAR ומשלבי מערכות רכב ברמה 1-2 עם LeddarSteer™, התקן היגוי מבוסס אלומה דיגיטלית, ופתרון הפיתוח LiDAR XLRator לפיתוח LiDAR במצב מצוק בדרגת רכב בהתבסס על LeddarEngine™ ורכיבי ליבה משותפים גלובליים בתעשיית המוליכים למחצה. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-100 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President of Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, LeddarEcho, VAYADrive, VayaVision, XLRator and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire