פתרונות הדרכה של InVeris מדגישים מערכות הכשרה באמצעות מציאות רבודה ומערכות למטווחים באש חיה ב- World Defense Show 2022

פתרונות הדרכה של InVeris מדגישים מערכות הכשרה באמצעות מציאות רבודה ומערכות למטווחים באש חיה ב- World Defense Show 2022

 

סוואני, ג‘ורג‘יה, 14 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

InVeris Training Solutions (דוכן #M7) תציג את טכנולוגיית האימון SRCE™ (See | Rehearse | Collectively Experience או Source) החדשה ביותר שלה בתערוכת World Defense Show 2022 בריאד, ערב הסעודית, 6-9 במרץ. SRCE, שהושקה לראשונה ב-2021, היא עדיין טכנולוגיית הדמיית האימונים מבוססת המציאות רבודה הראשונה והיחידה בעולם, והיא מספקת באופן פורץ דרך חזרות על משימות לצבאות ולכוחות אכיפת חוק. בנוסף ל-SRCE, InVeris תציג בנוסף מערך מלא של פתרונות למטווחים באש חיה.

"מציאות רבודה מאפשרת לנו לשלב אימון וירטואלי במיקומים בעולם האמיתי", אמר מנכ"ל InVeris, אל ווגמן. "SRCE מספקת אימון שמכשיר למוכנות למשימה לכוחות ההגנה העולמיים בתהליך מציאותי לחלוטין, חלק וניתן להתאמה. אימוני אש חיה חשובים באותה מידה, והמבחר המקיף שלנו של ציוד מטווחי ירי מדגיש מדוע InVeris הינה מובילה בתחום האש החיה כבר למעלה מ-95 שנה".

InVeris תציג בתערוכת World Defense Show 2022 את ציוד מטווחי הירי המוביל בתעשייה, לרבות מנשא המטרה האלחוטי XWT, מלכודת כדורי הגומי GranTrap™, וכן מטרת חיל רגלים נייחת רב-תפקודית (MF-SIT) עם תמיכה ב-LOMAH (מיקומים של פגיעות והחמצות).

 

כדי לשוחח עם נציג InVeris במהלך תערוכת ההגנה העולמית, בקרו בדוכן #M7 או קבעו פגישה בכתובת https://www.inveristraining.com/request-a-meeting.

 

אודות InVeris Training Solutions

 

InVeris Training Solutions מספקת פתרונות הדרכה מתקדמים עבור צבאות, סוכנויות אכיפת חוק ובעלי מטווחים מסחריים ברחבי העולם. עם החברות הוותיקות שלה, FATS® ו-Caswell, InVeris Training Solutions הציבה למעלה מ-15,500 מטווחי אש חיה ו-7,500 מערכות וירטואליות ברחבי העולם במהלך 95 שנות ההיסטוריה שלה. מטה החברה ממוקם בסוואני, ג‘ורג‘יה ויש לה שותפים ולקוחות בארצות הברית וברחבי העולם עם מתקנים בחמש יבשות.

 

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20220213005008/en/

 

ליצירת קשר:

 

Michelle Henderson
Director of Marketing
InVeris Training Solutions
+1-678-288-1090
michelle.henderson@inveristraining.com

 

 

מקור: InVeris Training Solutions

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire