אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בסרי לנקה

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בסרי לנקה

 

סן פרנסיסקו, 15 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מאבטחת את דריסת הרגל שלה בקצה הדרומי של אסיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת ייעוץ המס Gajma & Co שבסיסה בסרי לנקה, ומוסיפה יכולות מס משלימות ליכולות המשפטיות של החברה השיתופית של הארגון במדינה.

Gajma & Co נוסדה בשנת 1996ומספקת שירותי ייעוץ מס, ארגון מחדש של חברות, ייעוץ פיננסי, ניהול סכסוכים ושירותי תמחור. המשרד, המורכב מארבעה שותפים ויותר מ-75 אנשי צוות, משרת תאגידים מקומיים, בינלאומיים ורב לאומיים, מלכ"רים וארגונים ממשלתיים.

"הרקע הרב תחומי של אנשי המקצוע שלנו מאפשר לנו לספק ללקוחות פתרונות מקיפים, הטובים מסוגם", אמר נ.ר. גאג‘נדרן, השותף המנהל. "העיסוק שלנו גדל באופן דינמי ושיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מאפשר לנו לענות על הצרכים העסקיים המתפתחים של לקוחותינו ולהציע להם חבילה גלובלית של שירותים משולבים".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "ההבנה של Gajma של נוף השוק המקומי והבינלאומי משפרת את היתרון התחרותי שלנו באזור. מחויבותם לניהול וגישה של לקוח ראשון צופות שיתוף פעולה סינרגטי ומציבות אותנו לצמיחה עתידית בעודנו ממשיכים לחזק את נוכחותנו באסיה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-327 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire