ג'מלטו מציעה גישה חלקה ומאובטחת לשירותי אינטרנט לכל המשתמשים במכשירים סלולריים

תערוכת המובייל הגדולה בעולם:

ג'מלטו מציעה גישה חלקה ומאובטחת לשירותי אינטרנט לכל המשתמשים במכשירים סלולריים

 

MEUDON, צרפת, 24 בפברואר 2014 (GLOBE NEWSWIRE)

Mobile World Congress, ברצלונה, 24 בפברואר 2014 :

 

ג'מלטו (Gemalto, Euronext NL0000400653 GTO), המובילה העולמית באבטחה דיגיטלית, מציגה את פתרון הזהות הסלולרית שלה בתערוכת Mobile World Congress יחד עם יוזמת Mobile Connect של GSMA שיאפשר לכל מפעיל של רשת סלולרית להפוך ללא מאמץ לספק של זיהות אוניברסלית, על ידי הצעה למנויים שלו גישה חלקה ומאובטחת לשירותים אינטרנטיים בכל אתר שמשלב את הטכנולוגיה. פלטפורמת שירותי הזהות הסלולרית של ג'מלטו מאפשרת למשתמשי קצה לאמת את עצמם בפני כל אתר אינטרנט באמצעות כל סוג של טלפון נייד בחוויית "הקלקה אחת", בלי קשר לסביבה הספציפית של המפעיל ורמת האבטחה הנדרשת עבור השירות. ג'מלטו מביאה ליוזמה את כל יישומוני תוכנות הסים שלה, שמספקים את כל רמות האבטחה השונות שנדרשות על ידי ספקי השירותים מהסוגים השונים ואת תיק שרתי האימות שלה, שמוצעים באופן הרגיל של רישיון תוכנה או באופן של תוכנה כשירות (SaaS), שמופעל על ידי ג'מלטו.

 

נגיש לכל מנויי הסלולר ברחבי העולם, המשתמשים פשוט מזינים את מספר הטלפון שלהם כשהם צריכים לבצע חיבור מאובטח לשירות, ואחרי קבלת הודעה מיידית מודעת לתוכן מספק השירות, הם משלימים את התהליך פשוט על ידי הקשה על מקש OK שמוצג, או על ידי הזנת קוד אישי שמבקש הטלפון, תלוי ברמת האבטחה שדורש השירות. בפתרון משובצות כמה סכמות אבטחה ברמות אבטחה שונות שהוכחו בשטח, מאישור אימות בסיסי ואימות מחוץ לפס (OOB) ועד למנגנוני אימות מתוחכמים כמו OATH ו-PKI, שמאפשרות להרבה בנקים, ארגונים, עוסקים במסחר אלקטרוני וגופים ציבוריים לנצל סכמת זהות סלולרית אחת כדי לספק שירותים חדשניים על בסיס "בכל זמן בכל מקום".

 

"קלות השימוש והאמון הם הדברים שהכי חשובים לצרכנים ולחברות, ולמפעילי הרשתות יש הזדמנות לנצל בסיס שכבר מותקן של מיליארדי מכשירים מאובטחים כדי לאפשר פתרון אימות אוניברסלי חסין", אמר פיליפ ואלה, סמנכ"ל התפעול של ג'מלטו. "כדי להגביר את האימוץ של Mobile Connect, ג'מלטו החליטה להטביע את היישומונים של Mobile Connect בקוד ה-ROM של כל כרטיסי הסים העתידיים שלה ללא עלות למפעילים ברגע שתקן GMSA יהיה זמין. כשמותקן פתרון זהות סלולרית שבאמת פועל בכל המכשירים, מפעילי רשתות שרוצים לממש את הפוטנציאל של הזדמנות השוק החדשה הזאת יכולים ליצור בקלות שער חלק לספקי שירותים ולמשתמשי קצה כאחד".

 

"לאורנג' יש מזה זמן רב קשרים עם ג'מלטו כדי לספק את רמות האבטחה הגבוהות ביותר ללקוחותינו על בסיס אימות סים", אמר ז'אן-פול קוטה, סגן נשיא בכיר, אורנג'. "אנחנו מרחיבים את השותפות שלנו אף יותר כשאנו פועלים עם GMSA והמקבילים שלנו לקידום יוזמת Mobile Connect של GSMA. יחד, אנחנו קובעים אמת מידה חדשה לאופן שבו הענף שלנו יכול להמשיך לעזור לצרכנים לנהל את הזהויות הדיגיטליות שלהם ולהגן עליהן בעתיד".

אודות ג'מלטו

 

ג'מלטו (Euronext NL0000400653 GTO) היא המובילה העולמית באבטחה דיגיטלית עם הכנסות שנתיות של 2.2 מיליארד אירו ב-2012 ויותר מ-10,000 עובדים שפועלים מ-83 משרדים ו-13 מרכזי מחקר ופיתוח שנמצאים ב-43 מדינות.

 

אנחנו נמצאים בליבה של החברה הדיגיטלית שמתפתחת במהירות. מיליארדי אנשים ברחבי העולם רוצים יותר ויותר את החופש לתקשר, לנסוע, לקנות, לקבל שירותי בנקאות, להתבדר ולעבוד -- בכל זמן, בכל מקום -- באופנים שהם מהנים ובטוחים. ג'מלטו מספקת את הצרכים המתרחבים שלהם לשירותי מובייל אישיים, אבטחת תשלומים, גישה מאומתת לענן, הגנה על הזהות והפרטיות, יעילות בשירותי בריאות ומימשל אלקטרוניים, השגת כרטיסים נוחה ויישומי מכונה למכונה (M2M) אמינים. אנחנו מפתחים תוכנה מוכללת מאובטחת ומוצרים מאובטחים שאנחנו מתכננים ומתאימים אישית. הפלטפורמות והשירותים שלנו מנהלים את המוצרים האלה, את הנתונים הסודיים שהם מכילים ואת שירותי משתמשי הקצה האמינים שמתאפשרים.

 

החידושים שלנו מאפשרים ללקוחותינו להציע שירותים דיגיטליים אמינים ונוחים למיליארדי אנשים. ג'מלטו משגשגת עם המספר הגדל והולך של אנשים שמשתמשים בפתרונות שלה לאינטראקציה עם העולם הדיגיטלי והאלחוטי.

 

למידע נוסף בקרו באתרים www.gemalto.com, www.justaskgemalto.com, blog.gemalto.com או עיקבו אחרי @gemalto בטוויטר.

 

אנשי הקשר של ג'מלטו למדיה:

אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

Peggy Edoire

+33442364540

peggy.edoire@gemalto.com

 

צפון אמריקה

Nicole Smith

+15127588921

nicole.smith@gemalto.com

 

אסיה פסיפיק

Pierre Lelievre

+6563173802

pierre.lelievre@gemalto.com

 

אמריקה הלטינית

Ernesto Haikewitsch

+551151059220

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE