Uniphore מכריזה על סבב גיוס סדרה E של 400 מיליון דולר כדי לתמוך בצמיחה המתפוצצת שלה ובביקוש הגלובלי למיכון של שיחות ברחבי הארגון;

 

Uniphore מכריזה על סבב גיוס סדרה E של 400 מיליון דולר כדי לתמוך בצמיחה המתפוצצת שלה ובביקוש הגלובלי למיכון של שיחות ברחבי הארגון;

 

הערכת השווי מטפסת ל-2.5 מיליארד דולר

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 16 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

 

Uniphore, המובילה במיכון של שיחות, הודיעה היום על סבב גיוס בסדרה E בסך 400 מיליון דולר. הסבב, שמביא את סך הגיוס של Uniphore ליותר מחצי מיליארד דולר [610 מיליון דולר) בוצע בהובלת NEA ומעלה את הערכת החברה ל-2.5 מיליארד דולר. March Capital ומשקיעים קיימים אחרים של יוניפור יחד עם גופים חדשים מרחבי העולם משתתפים גם הם בסבב הגיוס.

סבב הגיוס החדש הוא הגדול ביותר של Uniphore עד כה והוא ישמש להרחבת הטכנולוגיה והמנהיגות בשוק של Uniphore עם התקדמות בתחום הבינה המלאכותית הקולית, הראייה הממוחשבת והבעת רגש טונאלי, כמו גם להרחבת הפעילות העסקית שלה בעולם, במיוחד בצפון אמריקה, אירופה ואזור אסיה פסיפיק.

שוק המיכון של שיחות ארגוניות הואץ במהירות בשנים האחרונות, כאשר חברות מזהות את ההשפעה של אינטראקציות חיוביות עם לקוחות על תדמית המותג ונאמנות הלקוחות שלהן. כתוצאה מכך, עסקים רבים פנו לבינה מלאכותית ומיכון כדי ליצור חוויות לקוח חלקות יותר, ללא חיכוך, ו-Uniphore נמצאת בחזית החדשנות המובילה את התעשייה.

"הבנת השיחות והנתונים והתובנות הנגזרות מהן חיונית לכל עסק", אמר אומש סאצ‘דב, מנכ"ל ומייסד שותף, Uniphore. "מנוע מיכון השיחות שלנו מספק פתרונות חדשניים ורבי עוצמה כדי לעזור לארגונים לא רק לשרוד אלא לשגשג לאור כל הדרישות שהלקוחות מציבים בפניהם. זו תקופה מרגשת להפליא להיות בתעשייה הזו, וב- Uniphore, עם בסיס לקוחות גדל במהירות וכישרון שאין שני לו שמצטרף לצוות הניהול והדירקטוריון שלנו. אני מצפה לעבוד עם עסקים ברחבי העולם כדי לעזור להניע את הצלחתם ב-2022".

קצב הצמיחה המהיר של Uniphore גם מצדיק תוספות חדשות לצוות המוביל של החברה. היום הוכרז מינויה של הילארי קופלו-מק‘אדמס, שותפת סיכון, NEA, למועצת המנהלים של Uniphore. גברת קופלו-מק‘אדמס היא מנהלת תוכנה ושירותים ארגוניים ותיקה שמביאה יותר משלושה עשורים של ניסיון עבור חברות בשלבי צמיחה ומבוססות כאחד. כדי לחזק את כוחו של צוות המנהיגות שלה, החברה מינתה לאחרונה את באלאג‘י רגאוואן כמנהל טכנולוגיה ראשי, את אנדרו דאהלקמפר כמנהל אנשים ראשי, ואת וינוד מוטוקרישנאן כסגן נשיא בכיר, פלטפורמות מפתחים.

בנוסף לשתי רכישות עיקריות - Emotion Research Lab שמוסיפה יכולות בהבעת רגש מבוססת בבינה מלאכותית, ו-Jacada, שמוסיפה יכולות תכנות בקוד נמוך/ללא קוד משופרות - Uniphore חגגה ציוני דרך מרכזיים אחרים ב-2021, כולל:

 

"כשאנחנו מסתכלים על הטכנולוגיה של Uniphore ועל ההתקדמות הגדולה שהחברה עשתה בשנים האחרונות, אנחנו מאוד נרגשים ממפת הדרכים העתידית של המוצר שלה ונרגשים להשתתף בסבב החדש הזה", אמרה הילארי קופלו-מקאדמס, שותפת סיכון, NEA. "ככל שאנו ממשיכים לפעול במודל עבודה וירטואלי הולך וגדל, טכנולוגיות כמו זו של Uniphore הינן הכרחיות עבור ארגונים שרוצים לשחרר את היתרון התחרותי שלהם ולקחת את העסק שלהם לשלב הבא".

אודות יוניפור

Uniphore יוניפור היא המובילה העולמית בתחום אוטומציה של שירות שיחות. מדי יום מתקיימות מיליארדי שיחות בתעשיות שונות — שירות לקוחות, מכירות, משאבי אנוש, חינוך ועוד. בין אם הם אנושיים לאדם, אנושיים למכונה או מכונה למכונה, השיחות הן בלב כל מה שאנחנו עושים, והמטבע החדש של הארגון.

ב-Uniphore מאמינים שחברות שמבינות בצורה הטובה ביותר את השיחות הללו ופועלות בהן יזכו. בנינו את פלטפורמת אוטומציה השיחות המקיפה והחזקה ביותר המשלבת בינה מלאכותית של שיחות, אוטומציית זרימת עבודה ו- RPA (אוטומציה של תהליכים רובוטיים) עם UX ידידותי למשתמש עסקי בפלטפורמה משולבת אחת כדי לשנות, ולגרום לדמוקרטיזציה של חוויות הלקוח בתעשיות שונות

תעקבו אחרי הבלוג שלנו ותתחברו איתנו: LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram.

 

קשרי מדיה

 

North America

Marjaneh Ravai (US/Europe)

Marjaneh.ravai@uniphore.com

 

India/Asia Pacific/Middle East
Cynanda Noronha, Uniphore
Cynanda@uniphore.com

 

 

מקור:  Uniphore

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE