אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין שבסיסו בבחריין

 

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין שבסיסו בבחריין

 

סן פרנסיסקו, 22 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה המזרח תיכונית שלה עם הוספה של חברת הייעוץ אלמואיד צ‘יימברס (Almoayed Chambers) בבחריין.

אלמואיד צ‘יימברס יועצים הוא משרד בוטיק עם דגש ספציפי על חוזים מסחריים תאגידיים, השקעות (מיזוגים ומיזמים משותפים), דיני עבודה, נדל"ן וייעוץ משפטי על כל ההיבטים של חוקי בחריין. המשרד מעניק שירותים משפטיים לחברות רב לאומיות ומקומיות, מוסדות, משקיעים ואנשים בעלי שווי נטו גבוה.

"שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מדגיש את המחויבות שלנו לשרת את הלקוחות בצורה חלקה עם פתרונות מקיפים ומשולבים ללא קשר לגבולות", אמרה היו"ר מריה ליהסידס. "ככל שיתגלו אתגרים רחבים ומורכבים יותר, נוכל להרחיב את היכולות והמשאבים שלנו כדי לענות על הצרכים המקומיים ורב תחומי השיפוטיים של לקוחותינו".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "ראינו את חברת הייעוץ אלמואיד צ‘יימברס גדלה ומרחיבה את המוניטין שלה בשוק. הניסיון הנרחב ורב הפנים שלהם יהיה יתרון לצוות שלנו באזור. התוספת שלהם, בשילוב עם היכולות של משרד שיתוף הפעולה הקיים שלנו בבחריין, מספק כיסוי סינרגטי ללקוחות עם פעילות במדינה ובאזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-328 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire