Riskified מסיימת שנת ציון דרך של התרחבות פלטפורמת למידת המכונה המובילה שלה, שנה שמודגשת בצמיחה של 40% בנפח הסחורות הגולמי וצמיחה של 35% בהכנסות לשנת 2

Riskified מסיימת שנת ציון דרך של התרחבות פלטפורמת למידת המכונה המובילה שלה, שנה שמודגשת בצמיחה של 40% בנפח הסחורות הגולמי וצמיחה של 35% בהכנסות לשנת 2021 כולה

 

מספקת תחזית ראשונית לשנת 2022

ההנהלה תארח שיחת ועידה היום, 23 בפברואר, בשעה 8:30 בבוקר   Eastern Time

ניו יורק, 23 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה היום על תוצאות כספיות לשלושה ושניים עשר חודשים שהסתיימו ביום 31 בדצמבר 2021. החברה תארח שיחת משקיעים כדי לדון בתוצאות אלה היום בשעה 8.30 בבוקר (15:30 שעון ישראל).

 

הקובץ במקור בשפה האנגלית: https://www.businesswire.com/news/home/20220223005597/en/Riskified-Caps-Off-Milestone-Year-of-Expansion-for-its-Leading-Machine-Learning-Platform-Highlighted-by-40-Growth-in-GMV-and-35-Growth-in-Revenue-for-Full-Year-2021

 

"המשך צמיחה אורגנית והתרחבות לתחומי נפח חדשים של מסחר האלקטרוני בתוך בסיס הלקוחות הקיים שלנו, הוספה של מספר לוגואים חדשים, כמו גם שיפור מתמשך של פלטפורמת למידת המכונה הייחודית שלנו הניבו יתרונות פיננסיים משמעותיים עבור Riskified ועבור הסוחרים שלנו במהלך השנה האחרונה", אמר עידו גל, מייסד שותף ומנכ"ל Riskified. "כוכב הצפון שלנו תמיד היה ליצור ערך גדול עבור הלקוחות שלנו, ואנו מאמינים ששימור ההכנסות מלקוחות קיימים שלנו בשיעור של 99% לדולר בשנת 2021 מהווה אישור ברור לכך שהצלחנו לספק את הערך הזה. כשאנחנו מסתכלים קדימה, אנחנו נרגשים להמשיך להתרחב עם הקמעונאים המקוונים הגדולים בעולם באמצעות מתן פתרון הוליסטי שפותר את הבעיות הטכנולוגיות המורכבות ביותר שלהם".

 

דגשים עסקיים לשנה מלאה ולרבעון הרביעי של 2021

 

*הרחבת הטווח של פתרון הליבה לערבות לביטול חיוב: Riskified סיפקה מספר מקרי שימוש חדשים ושיפורי מוצר במהלך 2021, כולל ההרחבה האחרונה של הערבויות לביטול חיוב לתמיכה בתשלומים המבוצעים בסליקה אוטומטית (ACH). Riskified יכולה כעת להבטיח מגוון רחב יותר של סוגי תשלום בנוסף לכרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב ו-PayPal. תפקודיות מורחבת זו מסייעת לסוחרים המקבלים תשלומי ACH כדי לממש יותר הכנסות רווחיות כשתוך כדי הם גם מספקים שירותי סילוק מיידיים ללקוחותיהם. הרבעון הרביעי היה הרבעון הראשון בו עיבדה החברה נפחי ACH משמעותיים.

 

*הוספת כמה מהקמעונאים המקוונים המובילים בעולם לפלטפורמה: בתוך הוורטיקאלים המתפתחים שלה, Riskified הוסיפה את Binance, אחת מספקיות התשתיות המובילות בעולם באקו סיסטןם של הבלוקצ‘יין והמטבעות הקריפטוגרפים, כמו גם חברת ההעברות והתשלומים העולמית עם יותר מ-5 מיליארד דולר בהכנסות שנתיות, בין היתר. בתוך הוורטיקאלים היותר מבוססים שלה, Riskified הוסיפה בין היתר את Saks OFF 5TH, היעד היוקרתי המוביל במחירי הנחה, אחד מחמשת הקמעונאים הרב ערוציים הגדולים, ואחד מחמשת קמעונאי הטיולים הגדולים בעולם.

 

*האצת היציאה לשוק באמצעות מאמצי מכירה חדשים המונעים באמצעות שותפים: ל-Riskified יש מספר גדל והולך של שותפים המטמיעים את ליבת פתרון הערבות לביטול חיובים ישירות במוצרים שלהם. זהו ערוץ מכירות חדש ומלהיב שאמור לעזור להגיע ללקוחות היעד אפילו מהר יותר באמצעות שותפים, כולל שערי תשלום, פלטפורמות מסחר אלקטרוני ממוקדות ארגונים ומוצרי תשלום בלחיצה אחת.

 

*ביצוע בהתאם למפת הדרכים של המוצר: Riskified הרחיבה את הפתרון Policy Protect שלה כדי לתמוך בתביעות פריטים שלא התקבלו ובבקשות להחזרים כספיים. Policy Protect משמש לחסימת לקוחות פוגעניים, והיא יכול לבדוק כעת מיליארדי דולרים של הכנסות בנפח סחורות גולמי מדי שנה. Riskified גם הרחיבה את יכולתה לערער על דרישות ביטול תשלום בשם הסוחרים שלה, גם כאשר הם אינם מובטחים על ידי Riskified.

דגשים בביצועים פיננסיים ברבעון הרביעי של 2021

הטבלה הבאה מסכמת את התוצאות הכספיות המאוחדות שלנו לשלושה ושניים עשר החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2021 וב-2020, באלפים למעט במקרים שצוינו:

 

 

 

Three Months Ended December 31,

 

Year Ended December 31,

 

 

2021

 

2020

 

2021

 

2020

 

 

(unaudited)

 

(audited)

Gross merchandise volume ("GMV") in millions(1)

 

$

27,795

 

 

$

22,587

 

 

$

89,124

 

 

$

63,437

 

Increase in GMV year over year

 

 

23

%

 

 

65

%

 

 

40

%

 

 

60

%

Revenue

 

$

69,833

 

 

$

57,049

 

 

$

229,141

 

 

$

169,740

 

Increase in revenues year over year

 

 

22

%

 

 

46

%

 

 

35

%

 

 

30

%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gross profit

 

$

36,758

 

 

$

33,193

 

 

$

122,971

 

 

$

92,824

 

Gross profit margin

 

 

53

%

 

 

58

%

 

 

54

%

 

 

55

%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Operating profit (loss)

 

$

(22,809

)

 

$

7,418

 

 

$

(55,398

)

 

$

(6,808

)

Net profit (loss)

 

$

(23,057

)

 

$

4,348

 

 

$

(178,885

)

 

$

(11,347

)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adjusted EBITDA(1)

 

$

(6,951

)

 

$

8,502

 

 

$

(19,451

)

 

$

2,497

 

 

"אנו מרוצים מההתמקדות הכוללת של הצוות והביצוע המבצעי כדי לסיים את השנה על בסיס חזק. אנו אופטימיים כי אנו יכולים לשאת את המומנטום הזה לתוך 2022, במיוחד בתוך השפעות לטווח קצר מפעילות מסחר אלקטרוני איטית יותר ברחבי העולם בעקבות המגפה, ואת הקצה האחורי של יישום PSD2 ברחבי האיחוד האירופי", אמרה אגליקה דוטצ‘בה, מנהלת כספים ראשית בריסקיפייד. "אנו צופים שהצמיחה שלנו תחודש במחצית השנייה של השנה ככל שנתקדם מעבר לגורמים זמניים אלה. במבט מעבר לכך, סיכויי הצמיחה ארוכי הטווח שלנו נותרו משכנעים מאוד, ואנו בטוחים שהשקעות בפלטפורמת הליבה שלנו, מוצרים חדשים וגיאוגרפיות נוספות יעזרו למקסם את הזדמנות השוק הגדולה שלנו".

תחזית פיננסית

 

עבור השנה המסתיימת ביום 31 בדצמבר 2022, Riskified מצפה:

*הכנסות בין 254 מיליון דולר ל-257 מיליון דולר

*EBITDA מתואם(2) בין מינוס 69 מיליון דולר ל-66 מיליון דולר

(1) GMV הוא אינדיקטור לביצועים מרכזיים ו- Adjusted EBITDA  הוא מדד non -GAAP. עיינו ב"מדדי ביצועים מרכזיים ומדדי Non-GAAP" לקבלת מידע נוסף לגבי מדד זה על בסיס non -GAAP ו"התאמה של GAAP למדדי Non-GAAP" לקבלת התאמה של מדד זה non -GAAP למדד GAAP הדומה ביותר באופן ישיר.

(2) אין באפשרותנו לספק התאמה בין הנחיית EBITDA המתואם לשנת הכספים המסתיימת ביום 31 בדצמבר 2022 לרווח נקי (הפסד) מכיוון שסעיפים מסוימים שאינם נכללים ב- Adjusted EBITDA אך כלולים ברווח הנקי (הפסד), לא ניתן לחזות על בסיס צופה פני עתיד ללא מאמץ בלתי סביר או שאינם בשליטתנו. בפרט, איננו מסוגלים לחזות את העיתוי או הגודל של הוצאות פיצויים מבוססות מניות ורווחים או הפסדים בעסקאות מטבע חוץ לפי העניין ללא מאמצים בלתי סבירים, ופריטים אלו עשויים להשפיע באופן משמעותי,, בנפרד או במצטבר, על מדדי GAAP בעתיד.

פרטי שיחת ועידה ושידור אינטרנט

החברה תארח שיחת ועידה כדי לדון בתוצאותיה הכספיות היום, 23 בפברואר 2022 בשעה 8:30 בבוקר שעון מזרח. ניתן לגשת לשידור חי של השיחה מאתר קשרי המשקיעים של Riskified בכתובת ir.riskified.com. ההודעה לעיתונות עם התוצאות הכספיות וכן החומרים המוצגים למשקיעים יהיו נגישים מאתר החברה לפני שיחת הוועידה בכתובת ir.riskified.com.

כשעה לאחר השלמת השיחה החיה, תהיה זמינה גרסה מאוחסנת בארכיון של שידור האינטרנט באתר קשרי המשקיעים של Riskified ir.riskified.com. כדי לגשת לשיחת הוועידה באופן טלפוני, מתקשרים בארצות הברית רשאים לחייג 1-877-311-0521 או 1-470-495-9499 למתקשרים מחוץ לארצות הברית ולהיכנס באמצעות מספר מזהה הועידה 3264934. שידור חוזר טלפוני של שיחת הוועידה יהיה זמין עד 2 במרץ 2022, החל משעתיים לאחר סיום שיחת הוועידה. כדי לגשת להפעלה החוזרת, מתקשרים בארצות הברית רשאים לחייג 1-855-859-2056 או 1-404-537-3406 ולהזין את אותו מזהה שיחת ועידה המפורט לעיל עבור השיחה החיה.

 

מדדי ביצועים מרכזיים ומדדי Non-GAAP

הודעה לעיתונות זו והטבלאות הנלוות וחומרי המצגת הקשורים מכילים אינדיקטורים מסוימים לביצועי מפתח ומדדים non -GAAP: GMV, EBITDA מתואם, הוצאות תפעול non -GAAP, רווח נקי non -GAAP (הפסד) ורווח נקי non -GAAP (הפסד) למניה. אין לפרש מדדים אלה שאינם GAAP כהסקה שהתוצאות העתידיות שלנו לא יושפעו מפריטים חריגים או אחרים. ל-EBITDA מתואם, הוצאות תפעול non -GAAP, רווח נקי non -GAAP (הפסד) ורווח נקי non -GAAP (הפסד) למניה יש מגבלות ככלים אנליטיים בכך שהם אינם משקפים עלויות מזומנים מסוימות שעשויות לחזור על עצמם בעתיד, לרבות, בין היתר, דרישות מזומן לעלויות להחלפת נכסים שהוצאו מפחת ותשלומים מופחתים או במזומן עבור מסים. ההנהלה מפצה על מגבלות אלה על ידי ההסתמכות על תוצאות ה-GAAP שלנו בנוסף לשימוש במדדים אלה שאינם GAAP כאמצעי משלים לביצועים שלנו. המדדים שאינם GAAP המשמשים כאן אינם בהכרח דומים לכיתובים בעלי כותרת דומה של חברות אחרות בשל שיטות חישוב שונות. אין לראות במדדים הפיננסיים non -GAAP בבידוד, כחלופה למידע שהוכן והוצג בהתאם ל-GAAP או עדיף עליהם. מדדים אלה משמשים לעתים קרובות על ידי אנליסטים, משקיעים וגורמים מעוניינים אחרים כדי להעריך חברות בתעשייה שלנו. על ידי מתן מדדים אלה על non -GAAP יחד עם התאמה למדד ה-GAAP הדומה ביותר בארה"ב, אנו מאמינים שאנו משפרים את ההבנה של המשקיעים לגבי העסק שלנו ותוצאות הפעילות שלנו, כמו גם מסייעים למשקיעים להעריך עד כמה אנו מבצעים את היוזמות האסטרטגיות שלנו.

אנו מגדירים את GMV כערך הדולרי ברוטו של הזמנות שהתקבלו על ידי הסוחרים שלנו ונבדקו באמצעות פלטפורמת ניהול הסיכונים של המסחר האלקטרוני שלנו במהלך התקופה שצוינה, כולל הזמנות שלא אישרנו.

אנו מגדירים את ה- Adjusted EBITDA כרווח נקי (הפסד) המותאם להסרת השפעות ההפרשה למס הכנסה, הכנסות מריבית, נטו, הכנסה אחרת (הוצאה), נטו, פחת והפחתות, הוצאות פיצוי מבוססות מניות ומסי שכר הקשורים לפיצוי מבוסס מניות.

אנו מגדירים הוצאות תפעוליות non -GAAP כהוצאות תפעוליות GAAP המותאמות להסרת ההשפעות של פחת והפחתות, הוצאות פיצוי מבוססות מניות ומסי שכר הקשורים לפיצוי מבוסס מניות.

אנו מגדירים רווח נקי non -GAAP (הפסד) למניה כרווח נקי non -GAAP (הפסד) חלקי מניות ממוצעות משוקללות non -GAAP, המוגדרות להלן.

אנו מגדירים רווח נקי non -GAAP (הפסד), המשמש לחישוב רווח נקי non -GAAP (הפסד) למניה, כרווח נקי GAAP (הפסד) מותאם להסרת ההשפעות של פריטים ייחודיים או לא חוזרים כגון הפסדי החזר על התחייבויות המניות המועדפות להמרה שלנו וזכויות טרנצ‘ה מועדפות להמרה של מניות, כמו גם הוצאות שאינן במזומן כגון פחת והפחתות, הוצאות פיצוי מבוססות מניות ומסי שכר הקשורים לפיצוי מבוסס מניות.

אנו מגדירים מניות ממוצעות משוקללות non -GAAP, המשמשות לחישוב הרווח הנקי (הפסד) non -GAAP למניה, כמניות ממוצעות משוקללות GAAP המשמשות לחישוב הרווח הנקי (הפסד) למניה, המותאמות לשקף את המניות הרגילות שהונפקו בקשר עם ההנפקה הנמצאות בשלבי ההנפקה, כאילו היו מצטיינות נכון לתחילת התקופה המוקדמת שהוצגה לצורך השוואה.

EBITDA מתואם, הוצאות תפעול non -GAAP, רווח נקי non -GAAP (הפסד) ורווח נקי non -GAAP (הפסד) למניה הם מדדי non -GAAP שההנהלה והדירקטוריון שלנו משתמשים בהם כמדד משלים לביצועים שלנו מכיוון שהם מסייעים לנו להשוות את הביצועים התפעוליים שלנו על בסיס עקבי, שכן הם מסירים את ההשפעה של פריטים שלדעתנו אינם משקפים ישירות את פעילות הליבה שלנו. אנו משתמשים גם ב- Adjusted EBITDA למטרות תכנון, כולל הכנת התקציב התפעולי השנתי הפנימי שלנו והתחזיות הפיננסיות שלנו, כדי להעריך את הביצועים והיעילות של היוזמות האסטרטגיות שלנו ולהעריך את היכולת שלנו להרחיב את העסק שלנו.

עיינו בטבלאות שלהלן לקבלת התאמה של מדדים פיננסיים אלה שאינם GAAP למדדי GAAP הדומים ביותר באופן ישיר.

הצהרות צופות פני עתיד

הצהרות מסוימות בהודעה לעיתונות זו עשויות להוות הצהרות ומידע "צופי פני עתיד", במשמעות סעיף 27א לחוק ניירות ערך של 1933, סעיף 21E  לחוק הבורסה לניירות ערך של 1934, והוראות הנמל הבטוח של חוק הרפורמה בליטיגציה של ניירות ערך פרטיים בארה"ב בשנת 1995 המתייחסות לציפיות הנוכחיות שלנו ולהשקפות שלנו לגבי אירועים עתידיים. במקרים מסוימים, ניתן לזהות הצהרות צופות פני עתיד אלה באמצעות מילים או ביטויים כגון "עשוי", "עשוי", "רצון", "יכול", "היה", "צריך", "מצפה", "תוכנית", "צפוי", "מתכוון", "לחפש", "מאמין", "מעריך", "לחזות", "פוטנציאל", "להמשיך", "להרהר", "אפשרי" או מילים דומות. הצהרות צופות פני עתיד אלה כפופות לסיכונים, אי ודאויות והנחות, שחלקן אינן בשליטתנו. בנוסף, הצהרות צופות פני עתיד אלה, לרבות הצהרות לגבי פוטנציאל הצמיחה העתידי שלנו, הנחות מודל פנימיות ותוכניות ואסטרטגיה עסקיות, משקפות את השקפותינו הנוכחיות ביחס לאירועים עתידיים ואינן ערובה לביצועים עתידיים. התוצאות בפועל עשויות להיות שונות מהותית מהמידע הכלול בהצהרות צופות פני עתיד כתוצאה ממספר גורמים, כולל, ללא הגבלה, את הדברים הבאים: ההיסטוריה התפעולית המוגבלת שלנו ויכולתנו לנהל את הצמיחה שלנו; ההיסטוריה שלנו של הפסדים נטו וההוצאות התפעוליות הצפויות; היכולת שלנו להשיג רווחיות; היכולת שלנו לשמור ולשפר את המותג שלנו; היכולת שלנו למשוך סוחרים חדשים, לשמור על סוחרים קיימים ולהגדיל את המכירות של המוצרים שלנו למפעלים קיימים; התלות שלנו בהמשך השימוש בכרטיסי אשראי ובאמצעי תשלום אחרים החושפת את בעל העסק שלנו לסיכון של הונאת תשלומים; שינויים בחוקים ובתקנות הקשורים לשימוש בכרטיסי אשראי, כגון PSD2, אשר יש ועשויים להמשיך להשפיע על GMV שלנו ולשנות או להפחית את מקרי השימוש עבור המוצרים שלנו; היכולת שלנו ליישם בהצלחה את התוכנית העסקית שלנו לאור תנאים מקרו-כלכליים, כגון האטה כלכלית, שינויים בהתנהגות הצרכנים (כולל כתוצאה מהגבלות הקשורות לקוביד-19), בעיות שרשרת אספקה גלובליות וגורמים אחרים שעשויים להשפיע על נפחי המסחר האלקטרוני שעלולים להשפיע על הביקוש לשירותים שלנו או להשפיע לרעה מהותית על מצבנו הפיננסי ותוצאות הפעילות שלנו ושל שותפינו העסקיים; היכולת שלנו להמשיך ולשפר את מודלי למידת המכונה שלנו או אם מודלי למידת המכונה שלנו מכילים שגיאות או שאינם יעילים בדרך אחרת או אינם מפעילים רכוש; היכולת שלנו לחזות את ההכנסות העתידיות שלנו בהתחשב במחזורי המכירות הארוכים שלנו; עונתיות; היכולת שלנו לפעול בתעשייה תחרותית מאוד; ריכוז סוחרים; היכולת שלנו להשיג שוליים תפעוליים רצויים; עמידתנו במגוון רחב של חוקים ותקנות בארה"ב ובעולם; היכולת שלנו לפתח שיפורים במוצרים שלנו; התלות שלנו במנכ"לים ובהנהלה הבכירה שלנו, וביכולת שלנו למשוך כישרונות חדשים, במיוחד בישראל; הניסיון המוגבל שלנו בקביעת התמחור האופטימלי למוצרים שלנו; היכולת שלנו להשיג מימון נוסף בתנאים נוחים או בכלל; ההסתמכות שלנו על שירותי האינטרנט של אמזון; היכולת שלנו לזהות שגיאות, פגמים או שיבושים בפלטפורמה שלנו; היכולת שלנו להגן על הנתונים האישיים או של הצרכנים שלנו מפני פרצת אבטחה ולציית לחוקים ולתקנות הנוגעים לפרטיות נתונים של צרכנים והגנה על נתונים; היכולת שלנו להתרחב לשווקים מחוץ לארצות הברית; היכולת שלנו להרחיב ביעילות את כוח המכירות שלנו כדי להקל על צמיחת ההכנסות; ריכוז כוח ההצבעה שלנו כתוצאה ממבנה המעמד הכפול שלנו; וגורמי סיכון אחרים המפורטים בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בתשקיף שלנו מיום והוגשו לרשות ניירות ערך ב-30 ביולי 2021, ולמסמכים אחרים שהוגשו ל- SEC או נמסרו. הצהרות אלה משקפות את הציפיות הנוכחיות של ההנהלה לגבי אירועים עתידיים וביצועים תפעוליים ומדברות רק נכון למועד הודעה לעיתונות זו. אתה לא צריך לשים הסתמכות מופרזת על כל הצהרות צופות פני עתיד. למרות שאנו מאמינים כי הציפיות המשתקפות בהצהרות צופות פני עתיד הן סבירות, איננו יכולים להבטיח כי תוצאות עתידיות, רמות פעילות, ביצועים ואירועים ונסיבות המשתקפים בהצהרות צופות פני עתיד יושגו או יתרחשו. למעט כנדרש על פי החוק החל, איננו מתחייבים לעדכן או לתקן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת, לאחר התאריך שבו נאמרות ההצהרות או כדי לשקף את התרחשותם של אירועים בלתי צפויים.

אודות Riskified Ltd

Riskified מאפשרת לעסקים לממש את הפוטנציאל המלא של מסחר אלקטרוני באמצעות הפיכתו לבטוח, נגיש ומבוצע בצורה חלקה. ריסקיפייד בנתה את הדור הבא של פלטפורמת ניהול הסיכונים במסחר אלקטרוני, המאפשרת לסוחרים מקוונים לייצר יחסים של אמון עם לקוחותיהם. באמצעות מינוף למידת מכונה המסתמכת על הרשת הגלובלית של הסוחרים, הפלטפורמה של ריסקיפייד  מזהה את האדם מאחורי כל פעולה מקוונת, ומסייעת לסוחרים – הלקוחות של ריסקיפייד – לנטרל את האיום וחוסר הוודאות מעסקיהם. ריסקיפייד מניעה מכירות רבות יותר ומקטינה את היקף ההונאות והוצאות תפעול אחרות עבור הסוחרים, ושואפת לספק חוויות לקוח טובות יותר בהשוואה לביצועים שרשמו הסוחרים טרם תחילת השימוש בריסקיפייד. קבלו מידע נוסף ב- riskified.com.

 

RISKIFIED LTD.

CONSOLIDATED BALANCE SHEETS

(in thousands, except share and per share data)

 

 

As of December 31,

 

 

2021

 

2020

Assets

 

 

 

 

Current assets:

 

 

 

 

Cash and cash equivalents

 

$

418,143

 

 

$

103,609

 

Restricted cash

 

 

6,984

 

 

 

3,048

 

Short-term deposits

 

 

85,132

 

 

 

14,009

 

Accounts receivable, net

 

 

35,477

 

 

 

37,194

 

Prepaid expenses and other current assets

 

 

19,338

 

 

 

5,639

 

Total current assets

 

 

565,074

 

 

 

163,499

 

Property and equipment, net

 

 

16,968

 

 

 

4,640

 

Deferred contract acquisition costs

 

 

11,630

 

 

 

6,983

 

Other assets, noncurrent

 

 

6,962

 

 

 

5,439

 

Total assets

 

$

600,634

 

 

$

180,561

 

Liabilities, Convertible Preferred Shares, and Shareholders’ Equity (Deficit)

 

 

 

 

Current liabilities:

 

 

 

 

Accounts payable

 

$

228

 

 

$

1,507

 

Accrued compensation and benefits

 

 

24,748

 

 

 

15,548

 

Guarantee obligations

 

 

12,112

 

 

 

12,445

 

Provision for chargebacks, net

 

 

12,020

 

 

 

10,582

 

Accrued expenses and other current liabilities

 

 

13,306

 

 

 

11,839

 

Total current liabilities

 

 

62,414

 

 

 

51,921

 

Other liabilities, noncurrent

 

 

9,359

 

 

 

12,385

 

Total liabilities

 

 

71,773

 

 

 

64,306

 

Convertible preferred shares, no par value and NIS 0.0008 par value per share as of December 31, 2021 and 2020, respectively; zero and 33,295,097 shares authorized