רוסל טכסיס זכתה בחוזה של בואינג לייצור רתמות תיל לפלטפורמת T-7A Red Hawk

 

רוסל טכסיס זכתה בחוזה של בואינג לייצור רתמות תיל לפלטפורמת T-7A Red Hawk

 

*הייצור יתקיים במרכז המצוינות של Rossell בבנגלורו, בלעדית עבור בואינג

Rossell*, שותפה ותיקה של בואינג, ייצרה למעלה מ-100,000 רכיבים עבור בואינג

 

בנגאלורו, הודו, 24 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

Rossell Techsys זכתה בחוזה מבואינג לייצור ואספקת רתמות תיל עבור T-7A Red Hawk של ​​חברת התעופה העולמית.

 

, Rossell כחלק מההסכם האסטרטגי של Indefinite Delivery Indefinite Quantity (IDIQ), תייצר חלקי מערכת חיווט וחיבור לחשמל (EWIS). המשלוחים יימשכו עד וכולל 2032, ויכסו סך של 84 רכיבים ייחודיים. ההתמקדות הראשונית תהיה על ייצור Low Rate Initial Production (LRIP) מסוג I ו-II ו-Full Rate Production (FRP) מסוג 3 ו-4. כל החלקים ייוצרו במרכז המצוינות של Rossell ​​שהוקם באופן בלעדי עבור בואינג.

 

"אנו נרגשים מההזדמנות לייצר חלקי EWIS עבור ה- T-7A Red Hawkהמתקדם של בואינג", אמר מר פרבהט קומאר בהגוואנדס, מנכ"ל Rossell Techsys. "שיתוף הפעולה הזה מדגיש את המחויבות של Rossell Techsys להנדסה דינמית, לייצור התמורה הטובה ביותר, לחלקים האיכותיים ולמשלוח בזמן מהודו לעולם", הוסיף בהגוואנדס.

"T-7A, הפלטפורמה הראשונה מסוגה, שנבנתה באמצעות נימים דיגיטלי וייצור מקומי של רכיביה, היא צעד חשוב במחויבות שלנו לחזון ה-Aatmanirbhar Bharat של ממשלת הודו. כחברה עם יותר משבעה עשורים של נוכחות בהודו, בואינג ממשיכה להביע הערכה ולתמוך בפיתוח של יכולות תעופה וחלל והגנה מקומיות במדינה", אמר אשוואני בהרגבה, מנהל, ניהול שרשרת אספקה, בואינג הודו.

Rossell Techsys ייצרה גם חלקי EWIS עבור גרסאות ההנדסה וייצור (EMD) ומבדקי הטיסה (FT) של ה-T-7A Red Hawk. Rossell, עד היום, ייצרה למעלה מ-100,000 רכיבי EWIS עבור בואינג.

"Rossell Techsys, במשך יותר מעשור, מוקדשת להנדסה וייצור רכיבים עבור מגזר התעופה והחלל והביטחון, בהודו ומחוצה לה. היא תרמה לפיתוח אקו סיסטם תעופה וחלל והגנה עצמאי (Aatmanirbhar) במדינה, והיא עומדת לגדול עוד יותר כאשר הודו תהפוך לשוק תעופה וחלל עולמי גדול", אמר רישאב גופטה, מנהל, Rossell India Limited. "Rossell Techsys, שבונה רכיבים חלקים לכנפיים של T-7A, וכן לחלק הקדמי של גוף המטוס ומבנה הזהב היא עדות לתרומה זו", הוסיף רישאב גופטה.

אודות Rossell Techsys

Rossell Techsys הממוקמת בבנגאלורו, היא חטיבת החלל וההגנה שלRossell India Limited , חברה בורסאית .היא ספקית רמה 1 ליצרני ציוד מקורי גלובליים גדולים ומייצרת חלקים עבור יותר מ -20+ פלטפורמות כנף קבועות וסיבוביות. היא מוסמכת ל- AS9100, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 37001 ו- NADCAP AC7121 ותואם גם ל- ISO 31000 ו- NIST 800-171. Rossell Techsys מספקת שירותי הנדסה וייצור מותאמים אישית. יכולות הליבה הן במערכות חיווט חשמלי ומערכות חיבור (EWIS), אינטגרציה של מערכות ומערכות אלקטרוניות (ESSI), ציוד בדיקה ושירותי תמיכה במוצר לאחר השוק.

 

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים בקישור: https://www.businesswire.com/news/home/52583920/en

 

למידע נוסף:

 

Renu Batta
Corporate communications
renu.batta@rosselltechsys.com

 

מקור: Rossell Techsys

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire