אנדרסן גלובל מבססת נוכחות בבנגלדש עם חברת הייעוץ ACE

 

אנדרסן גלובל מבססת נוכחות בבנגלדש עם חברת הייעוץ ACE

 

סן פרנסיסקו, 1 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את עומק הכיסוי הגיאוגרפי שלה באסיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת השירותים המקצועיים ACE Advisory שבסיסה בבנגלדש.

 

ACE Advisory נוסדה בשנת 2012 על ידי השותפים מונטקים אחמד וסיזאן מ. צ‘ודורי, ומשרתת לקוחות זרים ומקומיים עם שני שותפים ויותר מ-45 אנשי מקצוע. המשרד, הממוקם במרכז דאקה, מספק שירותי ייעוץ כללי, מזכירות תאגידית ומיקור חוץ עם יכולות בחשבונאות, מס, שכר, ציות, ארגון מחדש ומיזוגים ורכישות.

לדברי מונטקים, "אנו נשארים מסורים לשרת את לקוחותינו המקומיים והבינלאומיים בצורה חלקה באמצעות הפתרונות הטובים מסוגם. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל לא רק יחזק את היכולת שלנו לספק ללקוחות פתרונות משולבים ומקיפים בתחומי שיפוט מרובים, אלא גם ייקח את הפיתוח של המשרד שלנו לשלב הבא באמצעות המשאבים המשולבים שלנו ומחויבות משופרת לניהול".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "בנגלדש היא שוק מפתח נוסף באסטרטגיית ההתרחבות שלנו באסיה. המדינה הפכה לנקודת כניסה מרכזית לשוק עבור משקיעים הודים, אמריקאים ואירופאים, והמומחיות המגזרית של ACE Advisory  והידע המקומי החזק מגבירים את נוכחותנו באזור ככל שאנו ממשיכים לטפח פלטפורמה תחרותית".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-331 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire