מערכי הבחונים IQtouch(TM) מתוכננים לשוק המובייל המתפתח (סמארטפונים / מכשירים לבישים)

מיניאפוליס, מינסוטה, 11 במרץ 2014 (Marketwired):

 

Johnstech International הודיעה היום על ההשקה של מערכי הבחונים לבדיקות ברמת הפרוסה IQtouch™ Micro, שמיועדים לשרת את מעבר ההתקנים של יצרני השבבים אל מארז בגודל שבב ברמת הפרוסה (WLCSP). מארז השבבים המתפתח ומשפר הביצועים הזה אפשר במידה רבה את הצמיחה המהירה של מוצרי מובייל מובילים בענף כמו סמארטפונים וטבלטים.

 

"הצמיחה יוצאת הדופן בשוק המובייל, במיוחד ההתפתחות של מכשירים לבישים, תמשיך ליצור ללקוחותינו הזדמנויות להכליל התקני שבבים חדשים בכל ההיבטים של חיי היומיום שלנו", אמר דן קמפיון, מנהל היחידה העסקית של היחידה העסקית החדשה "בחונים ושירותי הנדסה" של Johnstech. "אחרי מאמצי פיתוח מוצר נרחבים, אנחנו נלהבים להשיק את מוצר ה-IQtouch™ הראשון שישפר את יכולות בדיקות ה-WLCSP של לקוחותינו עם מרווחי חיבור מופחתים".  הוא גם הוסיף שההתמקדות של הקבוצה שלו היא בהמשך הפיתוח של טכנולוגיות בדיקה משפרות תפוקה ברמת הפרוסה שמאפשרות ללקוחות מפות דרכים לשוק המובייל עם דגש על מהירות הגעה לשוק שקריטית להצלחתם בסביבה העכשווית שנעה במהירות.

 

שוק המובייל מניע במהירות את הדרישות מהתקני שבבים לכיוון היותר קטן והיותר זול, אך בה בעת לא על חשבון היכולות. זה שילוב מאוד מאתגר עבור יצרני השבבים ומשקף את הצורך שלהם בפתרונות עתירי ביצועים שעדיין משתלמים.

 

"תוצאות הבדיקות של לקוחותינו עד כה הן נהדרות", אומר מרק מנזובר, מנהל מוצרים בכיר ב-Johnstech. "באמצעות טכנולוגיה חדשה פורצת דרך כמו IQtouch™ Micro, שילבנו בהצלחה את המומחיות שלנו ביישום בדיקות סופיות עם הטכניקות הכי חדישות בהנדסת תכנון וייצור מדויק. ירידה מתחת ל-400 מיקרונים הייתה תמיד מאתגרת עבור פתרונות בדיקה מסורתיים בשוק. אבל עם הטכנולוגיות החדשות שלנו אנחנו ממוצבים היטב לדרישות העתידיות של מפות הדרכים ל-WLCSP של לקוחותינו".

 

Johnstech International Corporation היא מובילה בפתרונות עתירי ביצועים לבדיקות סופיות של פרוסות ומארזים עבור תעשיית השבבים הגלובלית, עם התמחות מיוחדת ביישומי תדרי רדיו/ מיקרו, אנלוגיים מדויקים, דיגיטליים מהירים ואותות מעורבים. הטכנולוגיות הרשומות כפטנט של החברה הוכנסו לשוק לראשונה ב-1992. Johnstech עוזרת למהנדסי בדיקות ולמהנדסי מוצר להפחית סיכונים, לקצר את זמני הפיתוח והבדיקה, ולשפר את שיעור המעבר בבדיקה הראשונה (FPY). Johnstech גם מספקת רצפת בדיקות, מידול חשמלי, מידול תרמי ושירותי מיטוב לוחות עומס/ כרטיסי בחונים. המטה של Johnstech נמצא במיניאפוליס, מינסוטה, עם משרדי מכירות ופתרונות ברחבי העולם בקליפורניה, יפן, סינגפור, ביג'ינג והפיליפינים. למידע נוסף, בקרו באתר www.johnstech.com

 

 

מידע ליצירת קשר

 

איש קשר:

מרק מנזובר

מנהל שיווק מוצרים בכיר

Johnstech International

1210  New Brighton Blvd.

Minneapolis, MN 55413

612-378-2020

mtmenzuber@johnstech.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED