הליברטון פותחת את מתקן התגובה המיוחד לייצור כימי בשדה הנפט הראשון בסעודיה

 

 

הליברטון פותחת את מתקן התגובה המיוחד לייצור כימי בשדה הנפט הראשון בסעודיה

 

המתקן מאיץ את הייצור של פתרונות כימיים מיוחדים מהדור הבא ותומך בחדשנות בממלכה

 

יוסטון, 2 במרץ 2022 , (BUSINESS WIRE) :

 

חברת הליברטון (NYSE: HAL) חגגה היום את פתיחת מפעל התגובה הכימית של הליברטון – הראשון מסוגו בסעודיה לייצור מגוון רחב של כימיקלים לכל שרשרת ערך הנפט והגז וכן לתעשיות רבות אחרות. המתקן מרחיב את טביעת הרגל הייצורית של הליברטון בחצי הכדור המזרחי ומחזק ומאיץ את יכולתו לשרת את הצרכים הכימיים של לקוחות המזרח התיכון.

"אנו נרגשים להשלים השקעה משמעותית זו ולספק את מומחיות היישומים הכימיים שלנו ללקוחות חצי הכדור המזרחי שלנו", אמר ג‘ף מילר, יו"ר, נשיא ומנכ"ל. "המפעל ברמה העולמית הזה הוא חלק מהמחויבות שלנו לערב הסעודית ביותר ממיליארד דולר בעשר השנים האחרונות. היא מגדילה עוד יותר את הנוכחות שלנו במדינה ותומכת בתוכנית Kingdom Total Value Add על-ידי מתן הזדמנויות חדשות לספקים מקומיים, לספקים, לשותפי ייצור אחרים ולכוח העבודה המקומי."

בנוסף לייצור, המתקן מאפשר להליברטון להרחיב את מחקר הכימיקלים המיוחדים שלה ויישומים לגירוי והפקה של שדות נפט. כמו כן, הליברטון יכולה כעת לשרת טוב יותר את שווקי המים התעשייתיים והתהליכים של האזור, כולל בתי זיקוק, מפעלים פטרוכימיים ופעולות תעשייתיות כבדות אחרות.

"התעשיות החדשות במורד הזרם שחזינו לפארק PlasChem חיוניות לעתיד תעשיית הכימיקלים והפטרוכימיקלים של הממלכה. חנוכת מפעל התגובה הכימית של Halliburton, יחד עם הפרויקטים הקרובים, יסייעו לממש את יוזמת מורד הזרם של הממלכה, שילוב מומחיות גלובלית עם הכימיקלים המיוחדים ש- Sadara מייצרת, לטובת שווקים מקומיים, אזוריים ועולמיים", אמר מנכ"ל Sadara Chemical  ד"ר פייסל אל-פאקיר.

המתקן פותח הזדמנויות ייצור ופתיחת חוזים לתמיכה בחקלאות, בכרייה, בטיפול אישי ובתעשיות אחרות בסעודיה. המפעל מוקם בפארק PlasChem בג‘ובייל, ומקדם את הנוכחות ההולכת וגוברת של הליברטון ואת המחויבות שלה לספק מחקר ופיתוח משופרים ופתרונות טכניים לשוק המקומי.

כיתוב תמונה מצורפת: הליברטון פותחת רשמית את מפעל הריאקציה הכימית שלה עם גזירת סרט בהשתתפות: סגן נשיא ארמקו הסעודית למשאבים לא קונבנציונליים, חאליד אל-עבד אל-קאדר; סגן נשיא ארמקו הסעודית לרכש וניהול שרשרת אספקה, מוחמד אל-שמארי; מנכ"ל הוועדה המלכותית, ד"ר אחמד אל-חוסיין; יו"ר הליברטון, נשיא ומנכ"ל, ג‘ף מילר; סגן נשיא בכיר של ארמקו הסעודית, נאסיר אלנעימי; מנכ"ל חברת הכימיקלים סאדארא, ד"ר פייסל אלפקיר; מנכ"ל הנדסה ופיתוח נפט של ארמקו הסעודית, וליד אל-מולהים; סגן נשיא ארמקו הסעודית לקידוח, עבד אלחמיד אל-רושייד.

אודות הליברטון

Halliburton הליברטון, שהוקמה ב-1919, היא אחת הספקיות הגדולות ביותר בעולם של מוצרים ושירותים לתעשיית האנרגיה. עם בערך 40,000 עובדים מ-130 לאומים ביותר מ-70 מדינות, החברה עוזרת ללקוחותיה למקסם ערך לאורך כל מחזור החיים של המאגר -- מאיתור פחמימנים וניהול נתונים גיאולוגיים ועד לקידוח והערכת מבנים, בניית והשלמת בארות ואופטימיזציה של התפוקה לאורך חיי הנכס. בקרו באתר החברה בכתובת www.halliburton.com. התחברו עם הליברטון בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם ויוטיוב.

 

 

לפרטים נוספים:

 

למשקיעים:
David Coleman
Investor Relations
investors@halliburton.com
281-871-2688

למדיה:
Emily Mir
External Affairs
pr@halliburton.com
281-871-2601

 

מקור: Halliburton Company.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire