NEP פותחת משרד במזרח התיכון כדי לשרת את הצרכים ההולכים וגדלים של השידור באזור

NEP פותחת משרד במזרח התיכון כדי לשרת את הצרכים ההולכים וגדלים של השידור באזור

שותפת טכנולוגיית המדיה העולמית מרחיבה את הנוכחות וההשקעה שלה באזור עם פתרונות טכנולוגיים, מתקנים וכישרונות חדשים כדי לתמוך בשידורים, ליגות, בעלי זכויות ומפיקים באספקת שידורי ספורט ובידור חיים

 

אבו דאבי, 6 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

NEP Group, שותפת טכנולוגיית המדיה המובילה ליוצרי תוכן ברחבי העולם, הודיעה כי פתחה משרד חדש באיחוד האמירויות הערביות כדי לענות על הביקוש הגובר לשירותיה, וכדי לחזק את ההשקעה והנוכחות של החברה במזרח התיכון. NEP Middle East FZ LLC, הממוקמת מול פארק ח‘ליפה המפורסם באבו דאבי, תספק מגוון רחב של פתרונות שידור חיצוניים, כולל שירותי הפקה באתר ומרחוק, כדי לאפשר ללקוחות לספק שידורי ספורט ובידור חיים למעריצים ולקהלים ברחבי האזור ובכל העולם.

NEP מרחיבה את הניסיון והעבודה הנרחבים שלה, החל מסיקור חגיגות היום הלאומי של איחוד האמירויות הערביות וקונצרטים של ערב השנה החדשה, ועד לאירועי ספורט רבים, כולל ליגת העל ההודית (IPL) ב-2021 ו-2022, גביע העולם T20 ו-T10 לגברים בקריקט עבור מועצת הקריקט הבינלאומית (ICC), ואת Fight Island עבור Ultimate Fighting Championship (UFC). בנוסף, עסקי הטכנולוגיה הקריאטיבית של NEP מספקים מערך שלם של פתרונות אורקוליים לאירועים חיים ללקוחות ברחבי אזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

סעיד איזדי, מנהל העסקים הנוכחיים של NEP בסינגפור והודו, מונה לנשיא NEP המזרח התיכון. הוא יפקח על האסטרטגיה העסקית והתפעול של כל שלוש היחידות העסקיות.

NEP הודיעה בנוסף כי עמאר הינה הצטרף לחברה כמנהל פיתוח עסקי עבור אזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. הינה מביא יותר מ-16 שנות ניסיון בתעשייה כדי להוביל את הפיתוח העסקי והתפעול של NEP במזרח התיכון, והוא ישמש כאיש הקשר המרכזי עבור לקוחות, אירועים גדולים ויוזמות חוצות חטיבות. לאורך הקריירה שלו בשידור והפקת טלוויזיה, הוא עבד בכמה מהזיכיונות הבולטים בתעשיית הספורט, החל מגביע העולם של FIFA, גביע העולם למועדונים של FIFA, גביע אסיה של ה-AFC, ליגת האלופות של אופ"א ומוקדמות אירופה ועד השידורים החיים של הפריימר ליג האנגלית.

לאחרונה הוא מצטרף ל-NEP מהליגה המקצוענית של איחוד האמירויות, הגוף המארגן של ADNOC Pro League והכדורגל המקצועי באיחוד האמירויות. הוא שימש כמנהל הפקות שידור וטלוויזיה כשגיבש ופיקח על ביצוע אסטרטגיית השידור לכל התחרויות, זיהה הזדמנויות שוק לפיתוח תוכן וערוצי הפצה, ניהל קשרים חיצוניים עם ספקי שירותי שידור ובעלי זכויות במדיה, ודיווח על מספרי הצפייה, חוויות האוהדים ופיתוח אצטדיונים.

 

"לא יכולתי להיות מאושר יותר לקבל בברכה את עמאר ל- NEP כדי להוביל את המאמצים שלנו לשוק חשוב מאוד זה", אמר איזדי. "המומחיות שלו מאפשרת לנו לבנות צוות חזק באופן מקומי תוך מתן שירות מעולה ופתרונות חדשניים ללקוחותינו הממוקמים במזרח התיכון, כמו גם ללקוחות בינלאומיים המעוניינים לחלוק את האירועים המתרחשים באזור נהדר זה עם שאר העולם".

 

"להיות בתעשיית השידור והפקת הטלוויזיה במשך שנים רבות, הצטרפות לקבוצת NEP היא צעד ענק עבורי הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית", אמר הינה. "בחוויות הקודמות שלי בתעשייה וברחבי העולם, בכל פעם שמוזכר השם NEP, זה אומר ‘איכות ובהירות‘. תמיד האמנתי כי נוכחותה של NEP באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה נחוצה, ו- NEP יכולה להגדיר תקני ייצור גבוהים יותר לאזורים אלה. אני מאוד נרגש להיות חלק או קבוצת NEP!"

 

ניתן להגיע לעמאר הינה ולצוות NEP המזרח התיכון באמצעות דוא"ל ahina@nepgroup.com או באמצעות פנייה +971561102210. למידע נוסף על מגוון הפתרונות מקצה לקצה של NEP או הזדמנויות קריירה עם NEP Middle East, בקרו NEPGroup.com.

 

 

אודות NEP

 

NEP Group היא שותפת טכנולוגיית המדיה המובילה עבור יוצרי תוכן ברחבי העולם. במשך יותר מ-35 שנים, אנו מספקים מוצרים ושירותים חדשניים המאפשרים ללקוחותינו ליצור, לנהל ולהראות לעולם את התוכן שלהם - בכל מקום, בכל זמן, בכל פלטפורמה. כשותפה מהימנה שעובדת עם כמה מההפקות הגדולות בעולם, NEP מציעה מערך פתרונות שלם מקצה לקצה, מלכידת תוכן ועד להפצה - כולל פורטפוליו הולך וגדל של טכנולוגיות מבוססות ענן, מבוססות תוכנה ווירטואליזציה. פתרונות ההפקה בשידור חי שלנו נמצאים בטווח שבין משירותי אורקוליים ושיפורים עבור קהל בשידור חי לשידורים חיצוניים מסורתיים והפקה מרכזית וחדישה באמצעות שימוש במחשוב ענן. פתרונות ההפקה הווירטואלית של NEP מתחילים בשלב היצירתי ומסתיימים בביצוע יוצא דופן לאורך תרחישי ICVFX, מציאות רבודה, בימות LED ועוד. בנוסף, פתרונות עיבוד המדיה שלנו מספקים את הכלים והמוצרים שהלקוחות שלנו צריכים כדי להטמיע, לערוך, לאחסן, לחפש, לנהל ולהפיץ את הנכסים הדיגיטליים שלהם לבעלי זכויות לרוחב מספר פלטפורמות. המטה שלה בארצות הברית, ל-NEP יש פעילות ב-25 מדינות עם יותר מ-4,000 עובדים. יחד, תמכנו בהפקות ביותר מ-100 מדינות בכל שבע היבשות, ואנחנו עדיין גדלים. לקוחותינו נעים בין המובילים בספורט, מוזיקה, קולנוע וטלוויזיה, למותגים ארגוניים גדולים, סוכנויות, לבעלי תוכן ויוצרים חדשים בכל רחבי העולם. למדו כיצד אנו עוזרים ללקוחות להחיות את החזיונות היצירתיים, התוכן, הספורט החי והבידור שלהם: nepgroup.com.

 

קובץ מצורף

 

 

לפרטים נוספים:

Susan Matis

NEP Group

+1 412 423-1339

press@nepgroup.com

Jordan Conigliaro

NEP Group

+1 412-423-1321

jconigliaro@nepgroup.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE