Cuentas מציעה העברות כספים חוצות גבולות מבוססות אפליקציה המופעלות על ידי ווסטרן יוניון

 

 

Cuentas מציעה העברות כספים חוצות גבולות מבוססות אפליקציה המופעלות על ידי ווסטרן יוניון

לקוחות Cuentas יכולים כעת לשלוח כסף ל-200 מדינות וטריטוריות באמצעות אפליקציה לנייד

 

מיאמי, פלורידה, 8 במרץ 2022, (ACCESSWIRE) :

Cuentas, ספקית פינטק מובילה של שירותי בנקאות ותשלומים ניידים, ארנק דיגיטלי ופתרונות תשלום המשרתים קהילות היספניות ולטיניות, שילבה את יכולות העברת הכספים המקומיות והבינלאומיות של ווסטרן יוניון באפליקציית הבנקאות הניידת Cuentas.

 

לקוחות Cuentas יכולים כעת לשלוח כסף ל-200 מדינות וטריטוריות באמצעות אפליקציית המובייל של Cuentas. מינוף הפלטפורמה העולמית המובילה בעולם חוצה גבולות ומטבעות, לקוחות Cuentas יכולים להעביר כסף בנוחות לחברים ובני משפחה כמעט בכל מקום ברחבי העולם באמצעות אפליקציית המובייל Cuentas. לאחר השליחה, המקבלים יכולים לאסוף את ההעברה במזומן בכל מיקום קמעונאי של ווסטרן יוניון.

ווסטרן יוניון וקואנטס מהוות גשר דיגיטלי וקמעונאי בהעברת כספים בינלאומית עבור הקהילה הלטינית

ההסכם רותם את כוחן של יכולות העברת הכספים העצומות של ווסטרן יוניון עם אפליקציית הבנקאות והתשלומים הניידת הנוחה של Cuentas עבור הקהילות ההיספניות והלטיניות. יחד, שתי החברות מציעות כעת את היכולת לשלוח כסף בערוצים אלקטרוניים וקמעונאיים, תוך מתן חוויית לקוח מעולה מרגע שהכסף נשלח למועד קבלתו.

"העברות הכספים למקסיקו הגיעו לשיא של כל הזמנים בשנת 2021, עם יותר מ -4 מיליארד דולר שנשלחו מארה"ב למקסיקו מדי חודש - זרם ההעברות הבינלאומיות הגדול ביותר בעולם", אמר ג‘ף ג‘ונסון, מנכ"ל Cuentas. "עם השילוב של ווסטרן יוניון באפליקציית הבנקאות הניידת Cuentas, ללקוחות שלנו יש כעת דרך קלה ובמחיר סביר לשלוח כסף לא רק למקסיקו אלא גם ברחבי העולם."

"המשימה של Cuentas להרחיב  את הגישה של לקוחותיה לשירותים פיננסיים דיגיטליים ומסורתיים משתלבת באופן מושלם עם היכולת של ווסטרן יוניון לספק יכולות העברת כספים יעילות ונוחות חוצות גבולות", אמר מולי שיי, מנהל שלוחת עסקי ווסטרן יוניון בצפון אמריקה. "על ידי הצעת הפלטפורמה והרשת החזקות שלנו לצדדים שלישיים, אנו מגיעים ליותר לקוחות, מחברים משפחות וקהילות ומשפרים חיים באמצעות הכללה פיננסית".

אפליקציית Cuentas, הזמינה בחנות האפליקציות של אפל ובחנויות Google Play, היא אפליקציית הבנקאות הניידת הנוחה המעניקה לצרכנים גישה לכסף שלהם, לדרכם. מחזיקי כרטיס Cuentas יכולים לשלוח כסף למחזיקי כרטיס Cuentas אחרים ללא תשלום, לגשת להנחות בלעדיות של מחזיקי הכרטיס ולקבל גישה לכספם עד יומיים מהר יותר כאשר הם מפקידים ישירות את שכרם או המחאות הטבות ממשלתיות.

אודות קואנטס

Cuentas, Inc. (נאסד"ק: CUEN & (CUENW היא ספקית שירותי פינטק אלקטרוני ומסחר אלקטרוני עם טכנולוגיה קניינית שמיועדת לספק פתרונות לאוכלוסייה ההיספנית והלטינו שלא מקבלת מספיק שירותי בנקאות או בכלל לא. המוצרים והשירותים שלנו מרחיבים את הגישה לשירותי בנקאות ניידים ומקוונים כולל חיוב ששולם מראש, פיקדונות ACH, גישה למזומן באמצעות כספומט, העברות כספים מקומיות ובינלאומיות ושירותים נוספים. כרטיס Cuentas לשימוש כללי נטען מחדש (GPR) כולל ארנק דיגיטלי, הנחות לרכישות אצל קמעונאים פיזיים מקוונים גדולים, הטבות ויכולת לרכוש תוכן דיגיטלי. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://cuentas.com

 

 

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר בסעיף 27א לחוק ניירות הערך של ארצות הברית בשנת 1933, כפי שתוקן, וסעיף 21e לחוק הבורסה לניירות ערך של ארצות הברית בשנת 1934, כפי שתוקן. הצהרות בהודעה לעיתונות זו, שאינן היסטוריות גרידא, הן הצהרות צופות פני עתיד וכוללות כל הצהרה בנוגע לאמונות, תוכניות, ציפיות או כוונות לגבי העתיד. למעט המידע ההיסטורי המוצג במסמך זה, הנושאים הנידונים בהודעה לעיתונות זו מכילים הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים ואי-ודאויות מסוימים העלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים המובעים או משתמעים מהצהרות אלה. הצהרות שאינן עובדות היסטוריות, כולל הצהרות שקדמו להן, ואחריהן, או הכוללות מילים כגון "מאמין", "תוכנית" או "מצפה" או הצהרות דומות הן הצהרות צופות פני עתיד.

 

קשרי מדיה

 

Cuentas Media Relations:
info@cuentas.com

 

מקור:  Cuentas, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCSSEWIRE