סקיי טכנולוגיות מספקת עדכון תאגידי לרבעון הרביעי ולשנת הכספים 2021

 

סקיי טכנולוגיות מספקת עדכון תאגידי לרבעון הרביעי ולשנת הכספים 2021

 

סוגרת הנפקה מוצלחת של 23.1 מיליון דולר ומתחילה את המסחר בנאסד"ק

 

מיאמי, פלורידה, 8 במרץ 2022, (ACCESSWIRE) :

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או ‘החברה‘), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, כמו גם את אורח החיים בבית החכם, עם טכנולוגיות למוצרי פלטפורמה חכמה עם יכולת שינוי שוק גבוהה, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים ברחבי העולם, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי שהסתיים ב-31 בדצמבר 2021.

 

רבעון רביעי 2021 ונקודות עיקריות תפעוליות עוקבות:

 

*ב-10 בפברואר 2022 הושלמה בהצלחה הנפקה ראשונית לציבור (IPO) של 23.1 מיליון דולר בשוק ההון בנאסד"ק, ונמכרו לציבור 1,650,000 מניות רגילות במחיר של 14 דולר למניה.

 

*הכריזה על ההשקה המתקרבת של SkyPlug אוניברסלי חדש, אפליקציית SkyHome וה-SkyPlug המחובר החכם, כמו גם שורה נלווית של מאווררי תקרה וגופי תאורה חכמים תחת המותג GE, במחצית הראשונה של 2022

 

*מיצוב לקראת ההשקה הציבורית של פלטפורמת Sky, פתרון הבית החכם All-in-One של החברה, במחצית השנייה של 2022.

 

*נכון ליום 31 בדצמבר 2021, המזומנים ושווי המזומנים של החברה עמדו על כ-10.4 מיליון דולר, שאינו כולל רווח נקי מהנפקתה בפברואר 2022.

 

הטקסט המלא של הדו"ח השנתי של החברה לשנת 2021 בטופס 10-K  הוגש ל- SEC ב- 8 במרץ 2022 וניתן למצוא אותו כאן.

 

פרשנות ניהולית

 

"הרבעון הרביעי של 2021 מייצג תקופה של שינוי עבור Sky Technologies, ובונה את הבסיס לשינוי שלנו לחברה ציבורית - והוא מואץ עוד יותר עם הזרמת הון חדש מההנפקה שלנו כדי לזרז את התנועה בנתיב ההתמסחרות שלנו", אמר רני כהן, היו"ר הביצועי של Sky Technologies. "אנו מאמינים שהרישום שלנו בנאסד"ק יעזור לשפר את הפרופיל הציבורי של החברה, להרחיב את בסיס בעלי המניות שלנו, לשפר את הנזילות ולהגדיל את הערך עבור בעלי המניות. התמורה נטו מההנפקה עבור Sky Technologies הסתכמה ב-20 מיליון דולר.

 

"השקת קווי המוצרים SkyPlug ו-Sky Platform מהדור הבא שלנו מתקדמת, ואנו צופים להגיע לשוק עם שני המוצרים השנה. SkyPlug מאפשר לצרכנים להתקין אביזרי בית חכם בתצורת ‘התקן והפעל‘ בכלי קיבול במהירות ובבטחה ללא צורך במתקין מקצועי, ו-Sky Platform היא פתרון בית חכם מוכלל המשלב מספר מאפייני בית חכם ובטיחות כגון חיישן תנועה, מצלמת אבטחה ומרחיב טווח Wi-Fi. אנו מאמינים כי לטכנולוגיית הפלטפורמה פורצת הדרך שלנו יש את היכולת להפוך לסטנדרט עבור אביזרי בית ומשרד חכם, עם אינספור יישומים והתקנות פוטנציאליות שניתן לטפל בהן עבור מיליארדים ברחבי העולם.

 

"במעבר לשנת 2022 אנו מצפים להשיק את ה-SkyPlug האוניברסלי החדש שלנו, את אפליקציית SkyHome שלנו ואת ה-SkyPlug החכם שלנו, כמו גם שורה נלווית של מאווררי תקרה וגופי תאורה חכמים הממנפים את המותג GE באמצעות שותפות המיתוג והרישוי שלנו עם ג‘נרל אלקטריק, במהלך המחצית הראשונה של 2022. לאחר מכן, ההשקה של פלטפורמת המוכללת במחצית השנייה של 2022, לה קיימת צפייה רחבה בשוק. בהתאם לצפייה הזו אנו ממפים מחדש את אסטרטגיית היציאה לשוק שלנו כדי לכלול יחסי ציבור וקמפיינים שיווקיים המדגישים את לימוד המוצרים שלנו וכיצד ניתן להשתמש בהם ליצירת בתים בטוחים וחכמים יותר. אנו מצפים לספק הודעות נוספות לגבי ציר הזמן של השקות המוצרים שלנו בחודשים הקרובים - שיסייעו ליצור ערך בר-קיימא לטווח ארוך עבור בעלי המניות שלנו".

 

תוצאות כספיות לשנת 2021

 

הוצאות מכירה, כלליות ומנהליות בשנת 2021 הסתכמו ב-5.1 מיליון דולר, בהשוואה ל-8.7 מיליון דולר בשנה הקודמת.

 

ההפסד הנקי ב-2021 ירד ל-5.9 מיליון דולר, בהשוואה להפסד נקי של 9.4 מיליון דולר בשנה הקודמת.

 

מזומנים ושווי מזומנים הסתכמו ב-10.4 מיליון דולר נכון ל-31 בדצמבר 2021, לא כולל הכנסות נטו מהנפקתה שהושלמה בפברואר 2022.

 

לא תתקיים שיחת רווחים הקשורה לדו"ח השנתי של החברה לשנת 2021.

 

אודות SQL Technologies Corp.

מכיוון שהחשמל הוא סטנדרט בכל בית ובניין, המשימה שלנו היא להפוך בתים ובניינים להיות בטוחים וחכמים כסטנדרט.

ל-  SQL Technologies Corp. )נאסד"ק:  (SKYXיש סדרה של פלטפורמת טכנולוגיות מתקדמות-בטוחות-חכמות שמובילות שינוי רב, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי. הטכנולוגיות שלנו שמות דגש על איכות גבוהה וקלות שימוש, תוך שיפור משמעותי הן בבטיחות והן באורח החיים בבתים ובבניינים. אנו מאמינים שהמוצרים שלנו הם הכרח בכל חדר בבתים ובבניינים אחרים בארצות הברית ובעולם כולו. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו https://skyplug.com או עקבו אחרינו ב- LinkedIn.

הצהרת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה הצהרות צופות פני עתיד המבוססות על האמונות וההנחות של ההנהלה ועל מידע הזמין כיום להנהלה. כל ההצהרות מלבד הצהרות של עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה לעיתונות זו, לרבות הצהרות לגבי אסטרטגיית החברה, מצבה הפיננסי העתידי, פעולות עתידיות, עלויות צפויות, לקוחות פוטנציאליים, תוכניות, יעדי ניהול, תחזית וצמיחה צפויה בשוק, הן הצהרות צופות פני עתיד. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד במילים הבאות: "עשוי", "עשוי", "עשוי", "יהיה", "יכול", "היה", "צריך", "מצפה", "מתכוון", "מתכנן", "מטרה", "אובייקטיבי", "צפוי", "מאמין", "מעריך", "לחזות", "פרויקט", "פוטנציאל", "המשך", "מתמשך", "יעד", "לחפש" או השלילי של מונחים אלה או מינוחים דומים אחרים, אם כי לא כל ההצהרות צופות פני עתיד מכילות מילים אלה. הצהרות אלה כרוכות בסיכונים, אי-ודאויות וגורמים אחרים, שרבים מהם היו, ועשויים להחריף עוד יותר, על ידי מגפת קוביד-19, שעלולים לגרום לתוצאות בפועל, רמות הפעילות, הביצועים או ההישגים להיות שונים מהותית מהמידע המובע או משתמע מהצהרות צופות פני עתיד אלה.

 

 הצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו כוללות, בין היתר, הצהרות על: יכולתה של החברה להשיק בהצלחה, לפתח תכונות נוספות ולהשיג קבלה לשוק של המוצרים והטכנולוגיות החכמים שלה, לגשת ולשלב את מוצריה והטכנולוגיות שלה עם פלטפורמות או טכנולוגיות של צד שלישי, להגיב לטכנולוגיה המשתנה במהירות ולדרישות הלקוחות, ולהתחרות בתעשייה שלה; הביצועים הפיננסיים והנזילות של החברה, לרבות יכולתה של החברה לייצר בהצלחה הכנסות מספקות לתמיכה בפעילותה; יכולתה של החברה להרחיב, להפעיל ולנהל בהצלחה את פעילותה, לרבות ניהול הטרנספורמציה העסקית שלה בקשר עם פיתוח האסטרטגיה העסקית שלה להתמקדות במוצרים וטכנולוגיות חכמים; יכולתה של החברה לגייס מימון נוסף לתמיכה בפעילותה לפי הצורך; יכולתה של החברה לעמוד בתנאי מימון החוב השוטף שלה ולפרוע במועדם; השפעת מגפת קוביד-19 על עסקי החברה ותפעולה; הסתמכות החברה על מספר מצומצם של יצרנים וספקים חיצוניים ויכולתה להפחית בהצלחה את עלויות הייצור שלה; התלות הפוטנציאלית של החברה במספר מצומצם של לקוחות ו/או בחוזים המוענקים בתהליכי הצעת מחיר תחרותיים; כל האטה בענפים המחזוריים בהם פועלים לקוחות החברה; יכולתה של החברה לרכוש עסקים אחרים, זכויות רישיון, ליצור בריתות או להיפטר מפעילות בעת הצורך; יכולתה של החברה לעמוד בתקנות הנוגעות לתקני האיכות החלים; יכולתה של החברה לקיים את הסכם הרישיון שלה עם ג‘נרל אלקטריק (GE); יכולתה של החברה לשמר, להגן ולשפר את הקניין הרוחני שלה; התוצאה הפוטנציאלית של כל הליך משפטי; יכולתה של החברה לשמר, להגן ולשפר את הקניין הרוחני שלה; התוצאה הפוטנציאלית של כל הליך משפטי; יכולתה של החברה למכור ולהפיץ בהצלחה את מוצריה והטכנולוגיות שלה; יכולתה של החברה לשמור על מנהלים בכירים וכוח אדם מוסמך; יכולתה של החברה לנהל בהצלחה את הפיתוח וההתרחבות המתוכננים שלה, לרבות העלויות הנוספות של היותה חברה ציבורית; יכולתה של החברה לשמור על שליטה פנימית אפקטיבית בבקרות ובהליכים של דיווח וגילוי כספי; ההשפעה הפוטנציאלית של תנאי שוק וכלכלה לא יציבים על מצבה העסקי, הפיננסי ומחיר המניה של החברה; ההשפעה הפוטנציאלית של הפרות או שיבושים בתחום אבטחת הסייבר על מערכות המידע של החברה, לרבות התשתית מבוססת הענן שלה; ההשפעה הפוטנציאלית של אסונות טבע ואירועים קטסטרופליים אחרים, כגון מגפת קוביד-19; סיכונים הקשורים לבעלות על המניות המשותפות של החברה; וההשפעה הפוטנציאלית של הוראות למניעת השתלטות ודירקטורים ונושאי משרה במסמכי האמנה של החברה ועל פי החוק בפלורידה. גורמים חשובים אחרים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלה המתבטאים בהצהרות צופות פני עתיד נדונים בהגשת החברה לרשות ניירות ערך, לרבות סעיף הדוח השנתי בטופס 10-K לשנת הכספים 2021 שכותרתו "גורמי סיכון" וסעיף "גורמי סיכון" בתשקיף שלה מיום 10 בפברואר, 2022. כתוצאה מגורמים אלה, החברה אינה יכולה להבטיח לך כי הצהרותיה צופות פני העתיד יתבררו כמדויקות. יתר על כן, אם ההצהרות צופות פני עתיד יתבררו כלא מדויקות, אי הדיוק עשוי להיות מהותי. לאור אי הוודאות המשמעותית בהצהרות צופות פני עתיד אלה, אין לראות בהצהרות אלו מצג או אחריות מצד החברה או כל אדם אחר שהחברה תשיג את יעדיה ותוכניותיה בכל מסגרת זמן מוגדרת, או בכלל.

 

ההצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו מייצגות את עמדות החברה נכון למועד הודעה לעיתונות זו. החברה צופה כי האירועים וההתפתחויות הבאים יגרמו לשינוי עמדותיה; עם זאת, החברה אינה מתחייבת לעדכן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת, למעט כנדרש בחוקי ניירות הערך הפדרליים של ארה"ב. לפיכך, אין להסתמך על הצהרות צופות פני עתיד אלה כמייצגות את השקפות החברה נכון לכל תאריך לאחר מועד הודעה זו לעיתונות.

 

 

איש קשר לקשרי משקיעים:

 

Lucas A. Zimmerman

MZ North America

(949) 259-4987

SKYX@mzgroup.us

 

 

SQL Technologies Corp. and Subsidiary

Unaudited Consolidated Balance Sheets

 

 

 

December 31, 2021

 

 

December 31, 2020

 

Assets

 

 

 

 

 

 

Current assets:

 

 

 

 

 

 

 

 

Cash and cash equivalents

 

$

10,426,249

 

 

$

2,308,871

 

Accounts receivable, net

 

 

115

 

 

 

1,543

 

Inventory

 

 

918,651

 

 

 

918,651

 

Prepaid expenses

 

 

40,903

 

 

 

 

Total current assets

 

 

11,385,918

 

 

 

3,229,065

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Other assets:

 

 

 

 

 

 

 

 

Furniture and equipment, net

 

 

25,710

 

 

 

67,735

 

Patents, net

 

 

540,033

 

 

 

403,092

 

Other assets

 

 

2,174

 

 

 

2,174

 

Total other assets

 

 

567,917

 

 

 

473,001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total Assets

 

$

11,953,835

 

 

$

3,702,066

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liabilities and Stockholders’ Deficit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Current liabilities:

 

 

 

 

 

 

 

 

Accounts payable

 

$

507,250

 

 

$

1,008,051

 

Notes payable, current

 

 

404,648

 

 

 

344,032

 

Accrued expenses

 

 

522,086

 

 

 

358,621

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GE royalty obligation

 

 

1,200,000

 

 

 

500,000

 

Total current liabilities

 

 

2,633,984

 

 

 

2,210,704

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Long term liabilities:

 

 

 

 

 

 

 

 

Notes payable

 

 

5,492,572

 

 

 

5,286,642

 

Convertible notes

 

 

1,300,000

 

 

 

1,250,000

 

GE royalty obligation

 

 

2,638,000

 

 

 

3,838,000

 

Total long-term liabilities

 

 

9,430,572

 

 

 

10,374,642

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total liabilities

 

 

12,064,556

 

 

 

12,585,346

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Commitments and Contingent Liabilities:

 

 

 

 

 

 

 

 

Redeemable preferred stock – subject to redemption: $0 par value; 20,000,000 shares authorized; 13,256,936 and 13,456,936 shares issued and outstanding at December 31, 2021 and December 31, 2020

 

 

3,314,233

 

 

 

3,364,233

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stockholders’ Deficit:

 

 

 

 

 

 

 

 

Common stock: $0 par value, 500,000,000 shares authorized; 66,295,288 and 64,515,231 shares issued and outstanding at December 31, 2021 and December 31, 2020, respectively

 

 

57,356,139

 

 

 

34,353,592

 

Common stock to be issued

 

 

-

 

 

 

8,088,474

 

Additional paid-in capital

 

 

13,524,247

 

 

 

13,755,891

 

Accumulated deficit

 

 

(74,296,898

)

 

 

(68,410,028

)

Total stockholders’ deficit

 

 

(3,314,512

)

 

 

(12,212,071

)

Non-controlling interest

 

 

(35,442

)

 

 

(35,442

)

Total deficit

 

 

(3,349,954

)

 

 

(12,247,513

)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total Liabilities and Stockholders’ Deficit

 

$

11,953,835

 

 

$

3,702,066

 

 

 

 

 

SQL Technologies Corp. and Subsidiary

Unaudited Consolidated Statements of Operations

 

 

 

For the Year Ended December 31,

 

 

 

2021

 

 

2020

 

Revenue

 

$

43,109

 

 

$

258,376

 

Cost of revenues

 

 

(149,286

)

 

 

(503,033

)

Gross (loss)

 

 

(106,177

)

 

 

(244,657

)

Selling, general and administrative expenses

 

 

5,081,906

 

 

 

8,741,320

 

Loss from operations