חוו את העתיד הירוק שלנו בדוכן של CHINT בכנס האנרגיה המזרח התיכוני בדובאי

 

 

חוו את העתיד הירוק שלנו בדוכן של CHINT בכנס האנרגיה המזרח התיכוני בדובאי

 

שאנגחאי, 9 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

CHINT, ספקית עולמית מובילה של פתרונות אנרגיה חכמים, שמחה להציג את פתרונותיה במהדורה ה-47 של כנס האנרגיה המזרח התיכוני (Middle East Energy) דובאי. אירוע האנרגיה הגלובלי רב ההשפעה הזה נפתח באיחוד האמירויות הערביות ביום שני, והביא אליו יותר מ-10,000 משתתפים מרחבי העולם.

תחת הנושא המרכזי "דקרבוניזציה דיגיטלית לעולם ירוק", הציגה CHINT לראשונה מוצרים ופתרונות חדשים עבור כל שרשרת התעשייה בדוכן שלה (A10, אולם 8) בארבעה תחומים: סל שלם של מוצרים ומערכות במתח נמוך, פתרונות הולכה והפצת חשמל, מתגים חכמים מסדרת EnergiX, וכן מוצרים סולאריים.

עם מצגות של שני מוצרים כוכבים חדשים ועם ארבעה נאומים, הדוכן של CHINT ב-MEE מציג את הקצה המוביל של שוק האנרגיה הירוקה וגם את ההתפתחות העתידית. בין השאר הוצגה לראשונה סדרת EnergiX של מתגי מתח נמוך ש-CHINT פיתחה במיוחד עבור שווקי מועצת שיתוף הפעולה של מדינות המפרץ (GCC) בשנתיים האחרונות. מוצר זה אושר לשימוש באיחוד האמירויות הערביות, הולנד והאיחוד האירופי בידי DEKRA, וניתן להשתמש בו בפרויקטים של חלוקת חשמל ברחבי העולם. CHINT מציגה בנוסף את יחידת הטבעת המרכזית החכמה עבור מתחים בינוניים, אשר עברה בדיקות מקיפות כדי להדגים יכולת פתיחה ושבירה גדולה וחיי שירות ארוכים, שיכולים לשפר את ביצועי אספקת החשמל ולהבטיח בטיחות באספקת החשמל. המוצרים והפתרונות של CHINT הפכו השנה לנקודת שיא ב-MEE, ומושכים את תשומת הלב של המבקרים.

מומחים מ-CHINT ערכו ארבעה מפגשים חיים ב-MEE כדי להציג את המוצרים והפתרונות העדכניים ביותר בתעשייה. כדי להבטיח שהמשתתפים המקוונים לא יישארו בחוץ, CHINT משדרת את הפגישות בשידור חי דרך אתר האינטרנט ואפליקציית הטלפון החכם שלה, ופיתחה דוכן 360° המספק חוויה רב חושית למבקרים כדי להבין את החידושים האחרונים שלנו.

כארגון שמציע חזון בינלאומי, CHINT שואפת להפוך לספקית המובילה בעולם של פתרונות אנרגיה חכמים, והיא פעילה מאוד ב-‘לוקליזציה‘ של פיתוח מעבר לים. MEE משמשת את CHINT כגשר לתקשורת ושיתוף פעולה עם ארגונים בחו"ל, ובמקביל מספקת את הפלטפורמה, כתערוכה בעלת שם בינלאומי, להדגמת החוזק וההתקדמות של CHINT לתעשייה. בהמשך הדרך CHINT תרדוף ללא לאות אחר הרעיון של פיתוח בר קיימא, תיכנס לעידן ‘מקצה לקצה‘ דיגיטלי, ותבנה שרשרת תעשייה ירוקה. CHINT תמשיך לחדש על מנת להביא הפתעות גם ל-MEE הבא.

אנשי קשר

 

Cora Geng
86 021-56777777-899285
gxiaol@chintglobal.com

 

מקור:  CHINT

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE