רביע ספייר מצטרף ל-Cerberus כראש תחום גיבוש הון לעסקאות נדל"ן למזרח התיכון

 

רביע ספייר מצטרף ל-Cerberus כראש תחום גיבוש הון לעסקאות נדל"ן למזרח התיכון

 

 

ניו יורק, 9 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Cerberus Capital Management, L.P. (Cerberus), מובילה עולמית בהשקעות אלטרנטיביות, הודיעה היום כי רביע ספייר הצטרף כמנהל וראש תחום גיבוש הון לעסקאות נדל"ן למזרח התיכון, שבסיסו בדובאי.

"המינוי של רביע מדגיש את המחויבות שלנו לבנות קשרים ארוכי טווח עם משקיעים ברחבי העולם", אמר לי מילשטיין, נשיא Cerberus Global Investments וראש תחום הנדל"ן הגלובלי ב-Cerberus. "סיפקנו בעקביות פתרונות למשקיעים באמצעות פלטפורמת הנדל"ן המבוססת מרובת האסטרטגיות שלנו, ואנו מצפים להרחיב את המוניטין שלנו כשותפים מהימנים עם ההנהגה של רביח".

מר ספייר מסר בתגובה: " Cerberusבנתה זיכיון נדל"ן ברמה עולמית. במשך כמעט שלושה עשורים, הצוות יצר יתרון מובהק למשקיעים על ידי שילוב יכולות ההשקעה והתפעול שלו. עם הזדמנויות משכנעות ברחבי הפלטפורמה, אני נרגש לעזור לענות על הצרכים המתפתחים של משקיעים מוסדיים במזרח התיכון".

מר ספייר מביא איתו כמעט 15 שנות ניסיון בגיוס הון ופיתוח תאגידי בתחום של אסטרטגיות נדל"ן. לאחרונה שימש כראש תחום גיבוש הון לעסקאות נדל"ן ב-DigitalBridge, שם ניהל והצמיח את הקשרים של המשרד עם שותפים מוגבלים במזרח התיכון. בעבר מילא תפקידים פיננסיים וניהוליים בכירים בקבוצות רב לאומיות, כולל Kingdom Hotel Investments ו-LCH Holding.

גרנט ברלין, מנהל גלובלי של תחום גיוס כספים בעסקאות נדל"ן עבור Cerberus, הוסיף: "אנו נרגשים לקבל את פני רביע לצוות. הידע הענפי הנרחב שלו והרקע החזק שלו בטיפוח שותפויות יעמיקו עוד יותר את ההתקשרות שלנו עם משקיעים באזור חשוב זה."

מאז 1993, Cerberus היא משקיעה מובילה בנדל"ן ונכסים הקשורים לנדל"ן. המשרד הינו אחד המשקיעים הגדולים והמנוסים ביותר בתיקי הלוואות ללא ביצועים, בשותפות עם מוסדות פיננסיים מובילים בעולם. פלטפורמת הנדל"ן של Cerberus מנהלת כ-27 מיליארד דולר של נכסים הקשורים לנדל"ן הנתמכים על ידי צוות של למעלה מ-150 אנשי מקצוע ברחבי המשרד הממוקם בארצות הברית, אירופה, אסיה, דרום אמריקה, המזרח התיכון ואוסטרליה.

אודות Cerberus

נוסדה בשנת 1992, Cerberus היא מובילה עולמית בהשקעות אלטרנטיביות עם כ -55 מיליארד דולר בנכסים על פני אשראי משלים, הון פרטי ואסטרטגיות נדל"ן. אנו משקיעים במבנה ההון שבו פלטפורמות ההשקעה המשולבות ויכולות התפעול הקנייניות שלנו יוצרות יתרון לשיפור הביצועים ולהשגת ערך לטווח ארוך. הצוותים הקבועים שלנו מנוסים בעבודה משותפת בין מחלקות נכסים, מגזרים וגיאוגרפיות כדי לחפש תשואות מותאמות סיכון חזקות עבור המשקיעים שלנו. לקבלת מידע נוסף על האנשים והפלטפורמות שלנו, בקר אותנו בכתובת www.cerberus.com.

 

 

ליצירת קשר

 

Media
Torrey Leroy
media@cerberus.com

 

מקור:  Cerberus Capital Management, L.P.

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE