גב' אופל לי, המועמדת לפרס נובל לשלום, והסבתא של יום השחרור מעבדות, חתמה ב-Creative Artists Agency

גב‘ אופל לי, המועמדת לפרס נובל לשלום, והסבתא של יום השחרור מעבדות, חתמה ב-Creative Artists Agency

 

פורט וורת‘, טקסס, 10 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

הסבתא של יום השחרור מעבדות (Juneteenth) של Unity Unlimited, Inc., גב‘ אופל לי, חתמה ב-Creative Artists Agency (CAA), סוכנות הבידור והספורט המובילה בעולם, כדי להשיג ייצוג תוך בזמן שהיא עורכת קמפיין לאחדות וחופש סביב העולם.

 

גב‘ אופל החלה את משימתה ב-2016 עם מטרה שהוגדרה ללכת 1,400 מיילים מפורט וורת‘, טקסס, אל מדרגות הקונגרס בוושינגטון הבירה, מתוך כוונה לבסס את יום השחרור מעבדות כחג מוכר ברמה הלאומית. באמצעות שותפות אסטרטגית עם סוכנות סיפורי המותג העולמית ™[INVNT GROUP], ותמיכה של CAA ו- CAA Foundation, המשימה Walk 2 DC של אופל הפכה לתנועה ויראלית ברחבי המדינה. ב-21 ביוני 2021, עם גב‘ אופל לצידו, הנשיא ג‘ו ביידן חתם על הצעת החוק להפיכת יום השחרור מעבדות לחג פדרלי בארצות הברית - הראשון מאז 1983, אז נקבע יום מרטין לותר קינג.

 

לגב‘ אופל שמחה מאוד להצטרף לרשת ולסגל הבדרנים ומחוללי השינוי ברמה עולמית של CAA, מה שמעניק לתנועתה את ההזדמנות להתחבר עם דורות של אנשים כדי לחלוק את הסיפור של יום השחרור מעבדות עם הדורות הבאים.

 

החתימה מגיעה ימים ספורים לאחר בהשקת מהדורה מיוחדת של ספר הילדים של גב‘ אופל: Juneteenth A Children‘s Story Edition Special Edition. הספר מסביר את המשמעות והמקור של יום השחרור מעבדות לקידום החינוך הפתוח של ילדים צעירים, הוריהם ומורים ברחבי העולם.

דיונה סימס, מייסדת Unity Unlimited, Inc., הסבירה, "קביעת החג הפדרלי יצרה ואקום למידע מדויק בנוגע ליום השחרור מעבדות, ואנו מתכבדים בכך ש-CAA משקיעים את המשאבים שלהם כדי לספק לגב‘ אופל את ההזדמנויות ללמד את העולם על יום השחרור מעבדות והחירויות שהושגו".

 

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.therealopallee.com.

אודות OPAL LEE

גב‘ אופל היא חברת ההנהלה הוותיקה ביותר ב-National Juneteenth Observance Foundation (NJOF), שנוסדה והובלה על ידי ד"ר רונלד מאיירס האב, המנוח, שיוזמתו הייתה להפוך את יום השחרור מעבדות לחג לאומי. כדי להביא למודעות את המטרה, היא התחילה את המסע Walk 2 DC שלה ב-2016, אז היא הלכה 2.5 מיילים כדי לסמל את 2.5 השנים שנדרשו לאנשים משועבדים בטקסס לדעת שהם חופשיים. גב‘ אופל השיקה עצומה להפוך את יום השחרור מעבדות לחג לאומי באתר Change.org. בספטמבר 2020 היא מסרה לקונגרס את 1.5 מיליון החתימות שקיבלה. גב‘ אופל מאמינה שיש לחגוג את השחרור מה-19 ביוני עד ה-4 ביולי. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת  https://adobe.ly/3hs3jg0

אודות CAA

CAA היא חברה מובילה בתחום הבידור, המדיה והספורט, עם מומחיות גלובלית בסרטי קולנוע, טלוויזיה, מוזיקה, ספורט, תיאטרון, מדיה דיגיטלית, הוצאה לאור, חסויות, מימון מדיה, השקעה צרכנית, אופנה, פודקאסטים, דיבור, משחקים ופילנתרופיה. בהובלת צוות ניהול ברמה עולמית ומכובד על ידי תרבות שיתוף הפעולה ושירות הלקוחות יוצא הדופן שלה, כוח העבודה המגוון של CAA מזהה ומחדש הזדמנויות עבור האנשים והארגונים המעצבים את התרבות ומעוררים השראה בעולם. לקבלת מידע נוסף, בקרו https://www.caa.com.

אודות UNITY UNLIMITED

Unity Unlimited, Inc. הוא ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו העיקרית היא לספק פעילויות חינוכיות ומשאבים לצעירים ומבוגרים, ולטפח אחדות והרמוניה בתוך הקהילה, העיר, המדינה, האומה והעולם ללא קשר לגזע ולתרבות, או לזרם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת: www.unityunlimited.org/

אודות [INVNT GROUP]

[INVNT GROUP], הוקמה בשנת 2020 כהתפתחות של סוכנות הסיפורים העולמית INVNT בשנת 2008, עם חזון לספק BrandStory עקבי, משמעותי ומנוסח היטב בכל הפלטפורמות. עם משרדים בניו יורק, סידני, לונדון, סינגפור, סן פרנסיסקו, שטוקהולם, דטרויט וושינגטון הבירה; בראשות הנשיא והמנכ"ל, סקוט קולת‘ר, [INVNT GROUP], פרוייקט THE GLOBAL BRANDSTORY  מייצג פורטפוליו הולך וגדל של דיסציפלינות משלימות שנועדו לעזור לארגוני חשיבה קדימה בכל מקום, להשפיע על הקהלים החשובים, בכל מקום. הקבוצה מורכבת מחברת אסטרטגיית המותג המודרנית, Folk Hero; ייעוץ תרבות בהובלת קריאייטיב, משמעות; סטודיו תוכן ממותג וסוכנות שיווק תוכן, HEVĒ,  INVNT Higher Ed; אירועים וחוויות למכללות ואוניברסיטאות, ו- INVNT, הסוכנות המייסדת של מותגים חיים. לקבלת מידע נוסף בקרו: www.invntgroup.com

לפרטים נוספים:

Daria Hookfin

Hooked On Ent

16825009347

daria@hookenterprises.com

 

Dione Sims

Unity Unlimited

18173176262

dione.sims@unityunlimited.org

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE