חוגגים את היום הלאומי של פרו בסגנון מיוחד בתערוכת אקספו בדובאי

 

חוגגים את היום הלאומי של פרו בסגנון מיוחד בתערוכת אקספו בדובאי

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 8 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

פרו חגגה את היום הלאומי שלה עם צבע, טעם ותרבות בתערוכת אקספו 2020 (Expo 2020) בדובאי, התערוכה החשובה בעולם, כפי שהוכרזה על ידי הנציבות לקידום הייצוא והתיירות של פרו (PROMPERU).

 

הפעילויות החלו בטקס רשמי האחראי על נציגי אקספו דובאי והמשלחת הפרואנית בראשות הנציבה הכללית והנשיאה המבצעית של PROMPERÚ, אמורה קרבחאל, בנוכחות גורמים מהמדינות השונות שהשתתפו באירוע.

 

גולת הכותרת של החגיגה של פרו הייתה הופעה של הבלט הלאומי העממי. התצוגה היפה הזו של זהות רב-תרבותית לקחה את הצופים למסע קסום דרך המוזיקה והריקודים מאזורי החוף, האנדים והאמזונס במדינה.

 

"יש לנו סיבות רבות לחגוג את ההתקרבות של פרו לאיחוד האמירויות הערביות, למזרח התיכון ולעולם. היום, 7 במרץ, המדינה שלנו כבשה את העולם עם מצגות אמנותיות ופולקלוריות השייכות למורשת התרבותית העשירה שלנו וגם חלק מהמורשת של האנושות", אמרה קרבחאל, ראשת PROMPERÚ.

 

למרות שהפעילויות הרשמיות של היום הלאומי של פרו הסתיימו, הרוח החגיגית הפרואנית תמשיך להיות נוכחת בדובאי בימים הקרובים. המופע האמנותי Wayra יוצג בבימות האדמה והים באקספו.

 

יתר על כן, ביתן פרו ימשיך לקדם תרבות, מגוון ביולוגי והזדמנויות עסקיות עבור מגזרי הייצוא, התיירות וההשקעות העסקיות. כמו כן, יעמדו לרשות המבקרים כיתות אמן וטעימות של המטבח הפרואני באמצעות מרכיבים אטרקטיביים בעלי עניין מסחרי עבור השוק הערבי, כמו גם הפיסקו המרהיב והקפה הפרואני האיכותי.

 

"הביתן של פרו עלה על הציפיות, זכה ליותר ממיליון מבקרים ויציג עד ה-31 במרץ את ההיבטים הרלוונטיים ביותר של האמנות והתרבות הפרואנית; בנוסף למגוון רחב של מוצרים חקלאיים, דיג, טקסטיל ומוצרים מיוצרים שונים", דיווחה ראשת ה-PROMPERÚ.

 

תערוכת אקספו 2020 בדובאי היא נקודת מפגש לתהליך ההפעלה הכלכלית הגלובלית מחדש והבמה הבינלאומית הזה בה משתתפות יותר מ-190 מדינות. היא מייצגת הזדמנות ייחודית לדחיפת הכלכלה של האזורים השונים של פרו באמצעות פלטפורמות מסחריות.

 

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינה:

https://www.businesswire.com/news/home/52591187/en

ליצירת קשר:

Oficina de Comunicaciones de PROMPERÚ
comunicaciones@promperu.gob.pe | (51 1) 616 7300

Media contact:
José Carlos Collazos jcollazos@promperu.gob.pe

 

מקור: PROMPERÚ

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire