מותג הרכב החשמלי היוקרתי VOYAH נחת באופן רשמי בנורבגיה

מותג הרכב החשמלי היוקרתי VOYAH נחת באופן רשמי בנורבגיה

 

אוסלו, נורבגיה, 10 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

 

ב-10 במרץ 2022, VOYAH, מותג הרכב החשמלי היוקרתי של Dongfeng Group, נחת באופן רשמי בנורבגיה בצד "הענן", בעת שנציגי China Dongfeng Motor Industry Imp. & Exp Co. LTD ו-Norwegian Electric Way חתמו על מזכר לשיתוף פעולה. בהמשך לקוחות נורבגיים יזכו להצעות של מוצרי רכב חשמליים בעלי ביצועים גבוהים ועם ליווי של שירות מעולה.

מא ליי, מנכ"ל Dongfeng Imp. & Exp Company, אמר בטקס החתימה, "המסע הזה לנורבגיה הוא הכניסה לשווקים בחו"ל של VOYAH. בעתיד, נתמקד במוצרים ובפלטפורמות של VOYAH במגוון שווקים באירופה עבור הלקוחות".

טורייה אלכסנדר סולאנד, מנכ"ל Electric Way Norway, אמר: "זה העונג שלנו לעבוד עם Dongfeng Motor, אחת מיצרניות הרכב הגדולות בסין, כדי להציג את VOYAH לקהל בנורבגיה, התחנה הראשונה באירופה. אנחנו נרגשים להראות לנורבגים את VOYAH FREE, מכונית פרימיום חשמלית יוקרתית ונוחה עם טווח טוב ורמת אבזור גבוהה, חוכמה וביצועים מעולים שאין ספק שיענו על הצרכים של הנורבגים".

הנורבגים מחזיקים בשיעור הגבוה ביותר של כלי רכב חשמליים ברחבי העולם, מה שהופך אותו לנקודת המוצא של מותג רכבי האנרגיה החדשים הצומח ביותר בסין. Dongfeng Motor Group הקימה צוות יצוא לאירופה, והוא משתף פעולה בתחומים שונים - מוצר, שיווק, קידום מותג, מימון פיננסי ושירות לאחר מכירות לקידום פרויקט VOYAH בחו"ל, וזה ישיק כאן את המסע האירופאי של Lantu כהשקעה הגדולה של Dongfeng Group.

VOYAH תפתח את אולם התצוגה הראשון שלה בקלינגנברגאטה, מרכז בירת נורבגיה אוסלו, ולאחר מכן תמשיך לפתוח אולמות תצוגה בערים אחרות, שם VOYAH יוצג ויוזמן באינטרנט. הדגם הראשון, VOYAH FREE, יושק בנורבגיה ביוני ויימסר ברבעון הרביעי.

על פי התוכנית, VOYAH תתרחב לשווקים באירופה, תשפר בהדרגה את פריסת המוצרים ותשפר את חוויית המוצר ואת שירות המשתמשים, תקים תווית "טכנולוגיה סינית" להגדלת המותג ברחבי העולם.

ליצירת קשר:

China Dongfeng Motor Industry Imp. & Exp. Co. Ltd
Ma Lei
chenghua@dfmc.com.cn
China

 

Publisher: TCB

 

 

מקור: Dongfeng Group  

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769