אנדרסן גלובל חונכת חברה מאוחדת באיחוד האמירויות הערביות

 

אנדרסן גלובל חונכת חברה מאוחדת באיחוד האמירויות הערביות

 

סן פרנסיסקו, 15 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מוסיפה חברה חדשה באיחוד האמירויות הערביות כאשר Chartered House מאמצת את המותג אנדרסן, מחזקת את נוכחות הארגון במזרח התיכון ומשיקה את המותג באחד משווקי המפתח באזור.

 

החברה נוסדה בשנת 2018 ומשתפת פעולה מאז 2020. אנדרסן באיחוד האמירויות הערביות היא חברה עסקית בשירות מלא עם משרדים בדובאי ואבו דאבי.  המשרד מתמחה במיסוי ישיר ועקיף, עמידה ברגולציה, ניהול סיכונים וייעוץ עסקאות בנושאים חוצי גבולות. בנוסף, בשנת 2021 הוסיף המשרד יכולות לספק שירותי ממשל חברתי כלכלי כדי לתרום ליעדי הפיתוח החברתי של איחוד האמירויות.

 

"העבודה עם אנדרסן גלובל בשנים האחרונות הובילה לפיתוח המשרד שלנו ואפשרה לנו לשמור על דריסת רגל חזקה בשוק כפי שהצלחנו לספק ללקוחות את המשאבים הגלובליים הדרושים כדי לענות על הצרכים העסקיים המורכבים והבינלאומיים שלהם", אמר אנורג סטורוואדי , שותף מנהל של אנדרסן באיחוד האמירויות. "אנו גאים לאמץ את המותג אנדרסן שכן הוא משקף עוד יותר את מסירותנו לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים ומשולבים ללא קשר לגבולות".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "אנורג וצוותו הוכיחו בעקביות את מסירותם לערכים ולחזון של הארגון שלנו באמצעות התובנה העסקית החדשנית שלהם ויכולות חוצות גבולות מובילות. התוספת של אנדרסן באיחוד האמירויות מחזקת את היכולות שלנו באזור ומשקפת את המחויבות שלנו לבניית ארגון בנצ‘מרק המספק ללקוחות שירותים סינרגטיים ברחבי העולם".

Andersen Global  היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-331 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire