אנדרסן גלובל מתרחבת לרפובליקה המרכז אפריקנית

 

אנדרסן גלובל מתרחבת לרפובליקה המרכז אפריקנית

 

סן פרנסיסקו, 18 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל נכנסת לרפובליקה המרכז אפריקנית עם חברת שיתוף הפעולה ריגו פארסה עורכי דין (Rigo Parse Avocat), ומרחיבה עוד יותר את הכיסוי הגיאוגרפי שלה באזור.

משרד עורכי הדין שבסיסו בבנגוי, שהוקם בשנת 2006, מספק שירותים ללקוחות מקומיים ובינלאומיים לרבות יחידים, ארגונים קטנים ובינוניים וחברות רב-לאומיות. למשרד דגש מיוחד על ענפי הכרייה, הבנקאות והחקלאות. בהובלת השותף המנהל ריגו ביה פארס, המשרד מציע יכולות משפטיות בתחומי התאגידים, הליטיגציה, הקניין הרוחני, הטלקומוניקציה, ההגירה, הביטוח וההשקעות.

לדברי ריגו, "אנו מספקים ללקוחות פתרונות איכותיים ומקיפים ושומרים על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר על ידי קידום ניהול בקרב אנשינו. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מביא משאבים בינלאומיים משמעותיים ומחזק את החזון שלנו לשמש כארגון בנצ‘מרק בשוק שלנו כאשר אנו פועלים כדי לספק פתרונות חלקים ומשולבים ללקוחות ברחבי העולם".

"הרפובליקה המרכז אפריקאית מציעה הזדמנויות שוק מצוינות ומהווה תוספת משמעותית לפלטפורמה שלנו באזור", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "אסטרטגיית ההתרחבות שלנו מתמקדת בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בעלי דעות דומות המחויבים לספק את השירות הטוב מסוגו בשווקים שלהם. המומחיות והיכולת המוכחת של ריגו פארסה עורכי דין לנווט בסביבה המשפטית המקומית יועילו ללקוחותינו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-332 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire