17 משרדים ב-10 מדינות; משרד עורכי הדין המוביל באזור מרחיב את פעילותו

 

 

17 משרדים ב-10 מדינות; משרד עורכי הדין המוביל באזור מרחיב את פעילותו

 

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 18 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת אל תמימי ושות‘ (Al Tamimi & Company), משרד עורכי הדין המוביל במזרח התיכון ובצפון אפריקה (MENA), הודיעה כי ב-1 באפריל 2022 תפתח משרד חדש בקזבלנקה, מרוקו. ההתרחבות תגרום למשרד עורכי הדין להגדיל את טביעת הרגל שלו באזור MENA ל -17 משרדים על פני 10 מדינות. 

המעבר של Al Tamimi & Company למרוקו מתבסס על תוכניות ההתרחבות האסטרטגיות שלה ליבשת אפריקה ועוקב אחר פתיחת משרדים מוצלחת ב-2021 בפורט סעיד, מצרים. המשרד החדש בקזבלנקה הוא המשרד השלישי של המשרד באפריקה (קהיר, פורט סעיד וקזבלנקה) וימלא תפקיד חשוב במימוש החזון ארוך הטווח של Al Tamimi & Company.

מרוקו זוהתה כיעד בשל מיקומה כשער להשקעה באפריקה, והיא משמשת בסיס אסטרטגי למשרדי עורכי דין ועסקים בינלאומיים המעוניינים לפעול באזור. גורמים אלה בשילוב עם שוק מפותח היטב, ואת ההזדמנות לתמוך בלקוחות על פני מגוון רחב של טריטוריות אפריקאיות עשה מרוקו מיקום אטרקטיבי עבור חברת אל תמימי להקים את המשרד החדש שלה.

החל מה-1 באפריל 2022, נסרין רודאן, שותפה מנהלת במשרד עורכי הדין Roudane & Partners, תהפוך לשותפה של חברת אל תמימי ותשמש כראש המשרד במרוקו.

בהתייחסו לפתיחת המשרד בקזבלנקה, אמר סאמר קודה, שותף מנהל בחברת אל תמימי:

"זה מסמן רגע חשוב עבורנו, ואנחנו שמחים להרחיב את המותג Al Tamimi & Company  ולהגדיל את טביעת הרגל שלנו באפריקה. הקמת משרד בקזבלנקה מקרבת אותנו צעד נוסף להשגת החזון שלנו, שהוא להיות משרד עורכי הדין המוביל במזרח התיכון ובצפון אפריקה. פתיחת המשרד החדש בתקופה כזו היא אינדיקציה לשאיפה שלנו להמשיך ולהרחיב את הנוכחות שלנו, במיוחד באפריקה, שכן הוא נשאר אזור בעל חשיבות אסטרטגית עבור לקוחותינו והמשרד".

"כשהחברה נכנסת לשנתה ה-33, התרחבות נוספת לאפריקה היא תזכורת מתוזמנת לכמה רחוק הגענו. כאחת הכלכלות הגדולות באפריקה, מרוקו היא שוק מרגש עבור המשרד ואנו מצפים לבנות את הפרקטיקה שלנו, לעבוד עם לקוחותינו, ולהציע להם את רמת המומחיות והשירות הגבוהה שהם היו מצפים מחברת אל תמימי." ציין עיסאם אל תמימי, יו"ר אל תמימי ושות‘.

נסרין רודאן, שותפה וראש המשרד במרוקו בחברת Al Tamimi & Company  אמרה:

"אני נרגשת להיות שותפה של Al Tamimi & Company  ולהוביל את הצוות בקזבלנקה. אני מצפה להציע ללקוחותינו את היכולת והניסיון שאין שני להם כי Al Tamimi & Company  תביא לשוק המרוקאי. אנחנו כאן כדי להבטיח שללקוחות שלנו תהיה גישה לשירותים המשפטיים הטובים ביותר במרוקו".

אודות Al Tamimi & Company

 Al Tamimi & Companyהוא משרד עורכי הדין המוביל במזרח התיכון ובצפון אפריקה (MENA) עם 17 משרדים ב-10 מדינות. למשרד ניסיון ללא תחרות, לאחר שפעל באזור למעלה מ-30 שנה. עורכי הדין שלנו משלבים ניסיון וכישורים בינלאומיים עם ידע והבנה אזוריים מומחים.

אנו משרד בשירות מלא, המתמחה בייעוץ וליווי תאגידים בינלאומיים גדולים, בנקים ומוסדות פיננסיים, ארגונים ממשלתיים וחברות מקומיות, אזוריות ובינלאומיות. תחומי ההתמחות העיקריים שלנו כוללים בוררות וליטיגציה, בנקאות ופיננסים, תאגידים ומסחר, קניין רוחני, נדל"ן, בנייה ותשתיות, וטכנולוגיה, מדיה וטלקומוניקציה. עורכי הדין שלנו מספקים ייעוץ וליווי משפטי איכותי ללקוחות בכל תחומי העיסוק שלנו.

טביעת הרגל העסקית והאזורית שלנו ממשיכה לגדול, ואנו מבקשים להתרחב עוד יותר בהתאם למחויבות שלנו לענות על הצרכים של לקוחות שעושים עסקים ברחבי אזור MENA. 

אודות Nesrine Roudane

נסרין רודאן היא עורכת דין בלשכת עורכי הדין בקזבלנקה משנת 2002 ושותפה מנהלת במשרד עורכי הדין Roudane & Partners  משנת 2008. היא גם מגשרת מוסמכת ובוררת מסחרית. חברה לשעבר במועצת הסדר של לשכת עורכי הדין בקזבלנקה, משמשת כיום כמנהלת התיאום של הפורום האזורי הערבי של לשכת עורכי הדין הבינלאומית (IBA/ARF) וכן כיו"ר ועדת הסטארט-אפ וההון סיכון של Union Internationale des Avocats (UIA) והועדה המשפטית והמיסוי של לשכת המסחר והתעשייה הבינלאומית הצרפתית במרוקו (CFCIM). היא גם פרשנית משפטית ואנליסטית במספר ארגוני חדשות מרוקאיים.

למידע נוסף, בקרו בכתובת www.tamimi.com.

קבצים מצורפים:

ליצירת קשר:

 

Amit Joshi

Al Tamimi & Company

+971 (0) 525581217

A.Joshi@tamimi.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE