אינגרסול ראנד מתחייבת לסיוע הומניטרי באוקראינה בסך מיליון דולר

 

אינגרסול ראנד מתחייבת לסיוע הומניטרי באוקראינה בסך מיליון דולר

 

דוידסון, צפון קרוליינה, 18 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

בתמיכה באלה שנפגעו מהמשבר באוקראינה, Ingersoll Rand Inc - אינגרסול ראנד בע"מ (NYSE: IR) שיתפה פעולה עם תוכנית המזון העולמית ארה"ב (WFP USA) כדי לספק סיוע במזון באוקראינה. אינגרסול ראנד, ספקית גלובלית של יצירת זרימה קריטית למשימה ופתרונות תעשייתיים, תרמה 250,000 דולר לתמיכה בחלוקת המזון לשעת חירום של תוכנית המזון העולמית של האו"ם והתחייבה לתוספת של עד 250,000 דולר באמצעות התאמת תרומות עובדים. בנוסף, היא התחייבה לתרום עוד 500,000 דולר בתרומות מוצרים קריטיים שנועדו לסייע בפתרונות רפואיים, מים, תברואה ומענה לאסון עבור אנשים באוקראינה.

 

תוכנית המזון העולמית של האו"ם היא הארגון ההומניטרי הגדול בעולם, מציל חיים במצבי חירום ומשתמש בסיוע במזון כדי לבנות נתיב לשלום, יציבות ושגשוג עבור אנשים המתאוששים מעימותים, אסונות והשפעת שינוי האקלים. הסיוע הכספי שמעניקים Ingersoll Rand  ועובדיה יסייע לתוכנית המזון העולמית של האו"ם להעניק סיוע ישיר לאנשים באוקראינה, ולנמלטים למדינות הסמוכות. עד כה, הסוכנות גייסה אספקת מזון כדי לספק סיוע ל -3 מיליון אנשים בתוך אוקראינה במשך חודש אחד.

 

וינסנט ריינל, היו"ר והמנכ"ל הצהיר, "המטרה שלנו היא ‘להישען עלינו כדי לעזור לך להפוך את החיים לטובים יותר‘ מניע את כל מה שאנחנו עושים. בשבוע שעבר השעינו את כל העסקים החדשים עם לקוחות רוסים, מלבד מוצרים שהם קריטיים לבריאות ולרווחה. והיום, 16,000 העובדים הגלובליים שלנו מתאספים יחד כדי לספק סיוע במזון לאנשים שנמלטו מהסכסוך בתוך אוקראינה, כמו גם לאלה השוהים באוקראינה. אנו גאים לעמוד לצד תושבי אוקראינה ולשבח את המעשים המדהימים הרבים שהעובדים שלנו כבר נקטו כולל מתן דיור לפליטים אוקראינים והוראת כישורי שפה כדי לעזור להם לנווט בנסיבות החדשות שלהם. אנו יודעים שהתרומות שלנו ומאמצי העובדים שלנו יסייעו לתושבי אוקראינה במהלך המשבר ההומניטרי הזה".

 

אודות Ingersoll Rand Inc.

 

Ingersoll Rand Inc. (NYSE:IR), המונעת על ידי רוח יזמית והלך רוח של בעלות, מוקדשת לעזור לשפר את החיים עבור העובדים, הלקוחות והקהילות שלנו. הלקוחות נשענים עלינו בשל המצוינות המונעת על ידי הטכנולוגיה שלנו ביצירת זרימה קריטית למשימה ופתרונות תעשייתיים על פני 40+ מותגים מכובדים שבהם המוצרים והשירותים שלנו מצטיינים בתנאים המורכבים והקשים ביותר. העובדים שלנו מפתחים לקוחות לכל החיים באמצעות המחויבות היומיומית שלהם למומחיות, פרודוקטיביות ויעילות. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.IRCO.com.

 

אודות תוכנית המזון העולמית

 

תוכנית המזון העולמית של האו"ם היא הארגון ההומניטרי הגדול בעולם, מציל חיים במצבי חירום ומשתמש בסיוע במזון כדי לבנות נתיב לשלום, יציבות ושגשוג עבור אנשים המתאוששים מעימותים, אסונות והשפעת שינויי האקלים.

 

אודות תוכנית המזון העולמית ארה"ב

 

תוכנית המזון העולמית ארה"ב (World Food Program USA), ארגון501(c)(3)  שבסיסו בוושינגטון הבירה, תומך בגאווה במשימתה של תוכנית המזון העולמית של האו"ם על ידי גיוס קובעי מדיניות, עסקים ויחידים אמריקנים כדי לקדם את התנועה העולמית לסיום הרעב. המנהיגות והתמיכה שלנו עוזרות לחזק את המורשת האמריקנית המתמשכת של האכלת משפחות נזקקות ברחבי העולם.

 

אנשי קשר

 

Media:
Misty Zelent
mzelent@irco.com

Investor Relations:
Chris Miorin
christopher.miorin@irco.com

 

 

מקור: Ingersoll Rand Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire