Taconic Biosciences משפרת את הגישה למערכת בדיקת גורמים מסרטנים באמצעות rasH2 באזור אסיה-פסיפיק

 

Taconic Biosciences משפרת את הגישה למערכת בדיקת גורמים מסרטנים באמצעות rasH2 באזור אסיה-פסיפיק

 

שותפות הפצה בארבעה כיוונים מאפשרות אספקת rasH2 איכותית ועקבית להודו ולסין, ושירות טוב יותר ללקוחות גלובליים

 

רנסליר, ניו יורק, 21 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Taconic Biosciences, מובילה עולמית באספקת פתרונות מודלים של בעלי חיים לגילוי תרופות, מינתה את Nomura Siam International Co., Ltd (NSI) ואת Nomura Jimusho. Inc (NJI) כסוכנויות למכירות והפצה של מערכת בדיקת גורמים מסרטנים באמצעות עכבריי rasH2 בהודו ובסין, בהתאמה. הסדרי הפצה אלה משפרים מאוד את הגישה ל-rasH2 עבור תעשיית התרופות המתפתחת באזור אסיה-פסיפיק.

מודל העכבר המהונדס גנטי rasH2 מספק את המערכת לבדיקת גורמים מסרטנים לטווח קצר (6 חודשים) היחידה המקובלת על הרשויות הרגולטוריות העולמיות, והיא זמינה לייצור מסחרי. מודל rasH2 הומצא על ידי המכון המרכזי לחיות ניסוי (CIEA), והוא נמצא בשימוש נרחב כחלופה למבחן הביולוגי לגורמי מסרטנים שנתי, ומספק מערכת בדיקה מהירה יותר ומדויקת יותר שמתיישרת טוב יותר עם עקרונות ה-3R של Russell & Burch. Taconic ו-CLEA Japan, Inc (CLEA) סיפקו עכברי rasH2 באופן מאומת ועקבי לשימוש בצפון אמריקה, אירופה ואסיה מאז 2006, אם כי הגישה בהודו ובסין הייתה מוגבלת. ככל שפעילות הגילוי והפיתוח של תרופות מתגברת בהודו ובסין, גישה למבחן גורמים מסרטנים שמקובל על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) וסוכנות התרופות האירופית (EMA), כמו גם הרשויות המקומיות, בינה חיונית ביותר.

על פי ההסכם החדש, NSI משמשת כסוכנת מכירות ומפיצה עבור הודו ו-NJI כסוכנת מכירות ומפיצה עבור סין. חבורת אלו מפשטות מאוד את תהליך העסקה עבור משתמשים הנמצאים במדינות אלו. NSI ו-NJI ימנפו את מושבות הייצור של CLEA ו-Takonic ביפן, דנמרק וארצות הברית כדי לענות על דרישת הלקוחות, מה שיקל על הגישה לחוקרים. Taconic, CLEA ו-CIEA עוקבים מקרוב אחר המושבות הללו ומבצעים מחקרים תפקודיים קבועים תוך שימוש בתרכובות בקרה חיובית כדי להבטיח ביצועים קריטיים שיאפשרו הערכה לבטיחות של תרופות. ההסדר גם מאפשר ל-CLEA ול-Taconic להתאים את הייצור כדי לענות על הביקוש העולמי באמצעות נראות משופרת לשימוש ולצרכים העולמיים של rasH2.

"מודל rasH2 מילא את ההבטחה של טכנולוגיה מהונדסת על ידי הוכחת ערך יוצא דופן בהערכת גורמים מסרטנים של תרופות חדשות, והאימוץ העולמי של מערכת זו הוא עדות ליתרונות שלה במונחים של מהירות, ייעודיות ועלות כוללת", אמר ד"ר מייקל סיילר, סגן נשיא מוצרים מסחריים ב-Taconic.

"שיתוף הפעולה ההיסטורי הזה מבטיח ללקוחות בכל מדינה גישה מלאה למערכת בדיקות גורמים מסרטנים באמצעות rasH2", אמר רייאוטה נומורה, יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל CIEA. "שותפות זו תגדיל משמעותית את הסבירות שכל הלקוחות בעולם יקבלו rasH2 כמתבקש עם מינימום עיכוב, וזה יאפשר ביצוע מחקרים מוקדם יותר ובסופו של דבר יעזור לתרופות חדשות מצילות חיים להגיע לשוק מהר יותר".

למידע נוסף על דגםrasH2  אנא התקשרו אל 1-888-TACONIC  (888-822-6642) בארה"ב, +4570230405 באירופה, או באמצעות האימייל info@taconic.com.

אודות Taconic Biosciences, Inc.

Taconic Biosciences היא מובילה גלובלית מורשית באופן מלא במודלים ושירותים של מכרסמים מהונדסים גנטית. טקוניק שהוקמה ב-1952 מספקת את פתרונות בעלי החיים הטובים ביותר כדי שהלקוחות יוכלו לרכוש, ליצור לפי הזמנה, להרביע, לטפל טיפול מקדים, לבדוק ולהפיץ מודלי מחקר רבי ערך בכל עולם. טקוניק, מומחית במודלים של עכברים וחולדות מהונדסים גנטית, מיקרוביום, מודלים אימונו- אונקולוגיים של עכברים ושירותים משולבים של תכנון והרבעת מודלים, מפעילה שלוש מעבדות שירות ושישה מתקני הרבעה בארה"ב ואירופה, מקיימת קשרים עם מפיצים באסיה ויש לה יכולות משלוח לאספקת מודלים של בעלי חיים לכל מקום כמעט בעולם.

אודות CIEA

המכון המרכזי לבעלי חיים ניסיוניים (Central Institute for Experimental Animals ) הוא מוסד פרטי ועצמאי ללא מטרות רווח, שנוסד בשנת 1952 במטרה לתרום לטיפול רפואי ולמדעי הרפואה המבוססים על ניסויים בבעלי חיים.

אודות CLEA

CLEA Japan Inc נוסדה בשנת 1965 כספקית מערכת כוללת של חיות מעבדה, התזונה והציוד שלהן, כדי לתמוך במחקר ופיתוח מדעי החיים עם חזון של בריאות, רווחה וסביבה לבני אדם.

CLEA מפעילה ארבעה מתקני רבייה ביפן, מתקן מיזם משותף בתאילנד ומרכז שירות טכני ליד הר פוג‘י ביפן.

אודות Nomura Siam International Co. Ltd. (NSI)

Nomura Siam International Co. Ltd, ממוקמת בבנגקוק, תאילנד, הוקמה במשותף בשנת 2012 על ידי CLEA Japan, Inc ו- Nomura Jimusho, Inc כדי לספק שירות חד פעמי לתחום חיות המעבדה. כספקית שירות נקודתית, NSI לא רק מוכרת חיות מעבדה אלא גם מטפלת במגוון רחב של מוצרים נלווים, כולל ציוד לגידול בעלי חיים וניסויים, הזנות ומצעים, וכן מספקת שירותי ייעוץ למחקר פרה-קליני ותכנון מתקנים עבור חיות מעבדה.

אודות Nomura Jimusho. Inc. (NJI)

נוסדה בשנת 1933 עבור עסקים הקשורים לנפט וגיוונה את הפעילות להתמודדות עם מוצרים בעלי מאפיינים ייחודיים ומובחנים בתחומים כגון זרזים לזיקוק נפט, חומרים מיוחדים, מיכלי פלסטיק, כימיקלים מיוחדים ומדעי החיים. בתחום מדעי החיים, NJI/NSI  מספקים חיות מעבדה וציוד מעבדה שונים לבעלי חיים במשך למעלה מעשור לשוק בחו"ל, כגון סין, קוריאה, תאילנד, סינגפור, אינדונזיה, מלזיה, ולאחרונה הודו בשותפות עם Taconic Biosciences, Inc.

קשרי מדיה

Aidan Bouchelle
Associate Director, Marketing Operations
1-518-949-7598
Aidan.Bouchelle@taconic.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire