מרי קיי מתחייבת מחדש לניהול מים אחראי ובר קיימא לאחר יום המים העולמי 2022

 

מרי קיי מתחייבת מחדש לניהול מים אחראי ובר קיימא לאחר יום המים העולמי 2022

 

דאלאס, 24  במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

 

מים חיוניים לחיים על כל צורותיהם ולהתפתחות מתמשכת של עתיד בריא ובר קיימא. על פי הפורום הכלכלי העולמי, הסיכונים הסביבתיים וההשפעה על המערכות האקולוגיות והמשאבים הטבעיים ממשיכים להיות סיכון גלובלי עליון.

ביום המים העולמי הזה, Mary Kay Inc. מתחייבת מחדש לניהול מים אחראי ובר קיימא כדי להבטיח את הזמינות השוטפת של מים כמשאב חיוני כדי לענות על הצרכים של הסביבה והקהילות ברחבי העולם.

מים נמצאים בלב אסטרטגיית הקיימות של מרי קיי וחיוניים לתהליכי הייצור שלה. יישום עקרונות ניהול מים טובים הוא קריטי עבור מרי קיי כדי להגיע ליעדי הקיימות שלנו. אנו שואפים להבטיח שהשימוש במים לצרכים אנושיים וכלכליים לא ישבש את מחזורי המים בני הקיימא או יגרום נזק מתמשך לטבע ולמגוון הביולוגי. מאמצי המים האחרונים במתקני מרי קיי כוללים:

*השימוש במים במתקנים בבעלות מרי קיי בארה"ב ירד ב-36% בין השנים 2012-2017.

* במתקן הייצור של מרי קיי בהאנגג‘ואו, סין, צעדים משמעותיים לקראת שימור מים כוללים:

-צמצום השימוש במים ראויים לשתייה ב-34%, מה שחוסך כ-913,480 גלונים של מים ראויים לשתייה בשנה.

-אוסמוזה הפוכה (RO) דוחה שימוש חוזר במים: ציוד המים מטהר מייצר כמות גדולה של הפרשות מים מרוכזות בתהליך הניתוח. על ידי איסוף מים מרוכזים והעברתם דרך מערכת זרימת הדם, מים מרוכזים ייעשה שימוש חוזר דרך מגדל האש ומערכת מגדל קירור האוויר כמקור מים משלים.

-שדרוג טיהור שפכים: כדי למתן את ההשפעה הסביבתית של שפכים בתהליכי הייצור שלה, מרי קיי סין השקיעה בתהליך ביו-ריאקטור ממברנה מתקדם (MBR) תוך שימוש בתשתית הקיימת כדי לשפר את יכולת הטיפול בשפכים ולהפחית את פליטת הבוצה ב -40%.

"כתומכת בקיימות גלובלית, מרי קיי מחויבת למלא תפקיד חשוב במאמצים הקולקטיביים לגרום נזק לסביבה ולהבטיח שקהילות וכלכלות ישגשגו", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית בחברת Mary Kay. "מרי קיי תמשיך לבנות על התקדמותה ולפעול למען מחויבותה לצמצם את ניצול המים בתהליכי הייצור שלנו ב-30% עד שנת 2030 לעומת בסיס בסיסי של 2020 לק"ג מיוצר בתפזורת. השגת אישור הליבה של הברית לניהול מים (AWS) עבור מתקני הייצור של מרי קיי בארה"ב ובסין תסייע לקרב אותנו ליעדים שלנו".

כמה מרכיבים מרכזיים בעשור הפעולה של מרי קיי כוללים:

*חתומה נוכחית על עקרונות האוקיינוס ​​של האו"ם ועל מנדט המים של המנכ"ל.

*ממשיכה את השותפות בת 32 השנים שלה עם The Nature Conservancy ותמיכה ב-11 פרויקטי מים גלובליים בשנת 2022 תוך התמקדות ב:

-הגנה עולמית על האוקיינוסים לשיפור בריאות האוקיינוס ​​עבור הטבע והאנשים;

-שחזור שוניות הרכיכות באסיה פסיפיק, באוסטרליה, הונג קונג, סין, משולש האלמוגים ושונית קאקולבו (המכונה גם שונית הים הגדולה);

-תמיכה בנשים מנהיגות באוקיינוס ​​השקט בפפואה גינאה החדשה (מנגרובים, נשים ושווקים) ובאיי שלמה (בריאות וחוסן קהילתיים);

-שימור ושיקום חופים בחוף המפרץ (הגנה על ביצות החוף של חוף המפרץ);

-שיפור הדיג במקסיקו (שיפור הדיג והעצמת קהילות); ו

-שיתוף פעולה עם שותפים באירופה התומכים בפרויקטים מקומיים לשיקום צדפות באנגליה, סקוטלנד, אירלנד, צרפת, הולנד, גרמניה ושבדיה.

*הצטרפות ל Alliance for Water Stewardship (הברית לניהול מים ועבודה) להשגת אישור של שני מתקני הייצור שלנו עד 2025.

כדי לקרוא עוד על המחויבות של מרי קיי לקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainability והורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של מרי קיי, "העשרת החיים היום למחר בר קיימא".

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקוב אחרינו בטוויטר.

 

אודות The Nature Conservancy

 

The Nature Conservancy הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.org או עקבו אחר@nature_press  בטוויטר.

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire