רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד משקיעים ב- TAL Education Group שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני מועד חשוב בתבי

 

רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד משקיעים ב- TAL Education Group שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– TAL

 

ניו יורק, 24 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של TAL Education Group  (NYSE: TAL) בין התאריכים 26 באפריל 2018 עד 22 ביולי 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), את המועד האחרון החשוב של 5 באפריל 2022 בתביעה הייצוגית.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של TAL Education בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת TAL Education, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3137, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com . כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 5 באפריל 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת המחלוקת השמיעו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) ההכנסות והצמיחה התפעולית של TAL Education  נבעו מטקטיקות שיווק מטעות ופרקטיקות עסקיות לא חוקיות שזלזלו בחוקים, בתקנות ובמדיניות הסיניים, וחשפו את TAL Education  לסיכון קיצוני שיוטלו צעדים דרקוניים יותר על TAL Education; (2) ט TAL Education עסקה בפרקטיקות פרסום מטעות ומרמה, לרבות מתן מידע הנחה כוזב ומטעה שנועד לטשטש את העלות האמיתית של תוכניות TAL Education  ללקוחותיה, יצירת ביקורות לקוחות מזויפות שנועדו לפתות לקוחות חדשים במרמה לתוכניות TAL Education, מצג שווא של כישורי מורים ואיכויות קורס, ושיווק אירועי קידום מכירות מבוימים; (3) TAL Education  התנגדה למדיניות הסינית שנועדה להקל על הנטל שמטילים שירותי ההוראה על התלמידים ובני משפחותיהם, לרבות על ידי הטלת מקדמות כבדות ותשלומי חוב חוזרים על נרשמי הקורסים, על ידי הצעת קורסים שנועדו להעניק לתלמידים אמידים יתרונות לא הוגנים, על ידי קיום קורסים מחוץ לשעות הלימוד המותרות, ועל ידי קישור קורסים למטרות רווח לחינוך המחייב על ידי הממשלה; (4) כתוצאה מכך, TAL Education  הייתה נתונה לסיכון לא ידוע של פעולות אכיפה שליליות, קנסות רגולטוריים וקנסות, והטלת כללים ותקנות חדשים המנוגדים לאינטרסים העסקיים והפיננסיים של TAL Education; ו-(5) כתוצאה מכך, הצמיחה ההיסטורית של TAL Education  לא הייתה בת קיימא או תוצאה של טקטיקות עסקיות לגיטימיות כפי שהן מיוצגות, וההצהרות החיוביות של הנאשמים על עסקיה, תפעולה וסיכוייה של TAL Education  היו שקריות ומטעות באופן מהותי וחסרו בסיס עובדתי סביר. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד TAL Education, הכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3137  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE