Pyramid Analytics ממוקמת בריבוע הקסם של גרטנר בשנת 2022 עבור פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית זו השנה התשיעית ברציפות

 

 

Pyramid Analytics ממוקמת בריבוע הקסם של גרטנר בשנת 2022 עבור פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית זו השנה התשיעית ברציפות

ההערכה לפלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מבוססת על חוות דעת של גרטנר לגבי שלמות החזון והיכולת לביצוע

 

לונדון וניו יורק ותל אביב, 23 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

 

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות מבית Pyramid Analytics זכתה למיקום ברבעון הקסם של גרטנר פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית, 2022 1. ההערכה התבססה על קריטריונים ספציפיים שניתחו את שלמות החזון הכוללת של החברה ויכולת הביצוע.

נקודות מפתח:

  1. Pyramid ממוקמת בריבוע הקסם של גרטנר עבור פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית זו השנה התשיעית ברציפות
  2. הורידו את רשימת היכולות הקריטיות של גרטנר עבור פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית 2021
  3. לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid

 

פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות של Pyramid מדורגת בציון של -4.5 כוכבים בסולם של 1 עד 5 ומבוססת על 115 ביקורות של Gartner® Peer Insights. Peer Insights היא פלטפורמת הדירוגים והביקורות מונעות עמיתים של גרטנר עבור פתרונות ושירותי IT ארגוניים המכסה למעלה מ-300 שווקי טכנולוגיה ו-3,000 ספקים (מקור: Gartner Peer Insights).

 מודיעין קבלת החלטות שלם ואחוד

רק פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מאחדת הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת. זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים ואת עלות הרישיונות הנלוות ומורכבות הניהול. עלות בעלות כוללת נמוכה יותר, השקה מהירה, גישה מהירה וישירה יותר לכל הנתונים הזמינים, ואימוץ בידי משתמשים שמוביל את התעשייה פירושם זמן מהיר יותר לערך. ניתן לפרוס את פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid באופן מקומי, בענן פרטי או ציבורי, להטמיע באפליקציות אחרות או באמצעות ספקי שירותים מנוהלים.

נקודות מבט נוספות של אנליסטים

אסטרטגיית המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid תוארה כאבולוציונית בדו"ח אנליסטים שפורסם לאחרונה. Pyramid Analytics Plants Stake in Decision Intelligence Ground, שנכתב בידי קרישנה רוי, אנליסטית מחקר בכירה בקבוצת האנליטיקה, נתונים והבינה המלאכותית של 451 Research, בוחן את פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid בהקשר של שוק המודיעין לקבלת ההחלטות המתפתח שמומחים רואים בו את האבולוציה הבאה באנליטיקה ובינה עסקית (ABI).

פלטפורמת מודיעין קבלת החלטות Pyramid זכתה בפרסי החדשנות הטכנולוגית ל-2021 של Dresner Advisory Services  בשבע מתוך תריסר קטגוריות. פרסי החדשנות הטכנולוגית מוענקים לספקים המובילים בתריסר דוחות שוק נושאיים ב-Dresner Advisory 2021 Wisdom of Crowds®. המחקרים הנושאיים השנתיים מבוססים על נתונים שנאספו ממשתמשי קצה ומספקים נקודת מבט אמיתית על יכולות טכניות שונות הקשורות למחקר השנתי של Dresner. כל דוח בוחן את מגמות הפריסה הנוכחיות, כוונות המשתמש ויכולות התעשייה.

BARC (Business Application Research Center), חברת אנליסטים מובילה באירופה, העלתה את פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid לקטגוריית יישום רחב גדול/ארגוני בדו"ח BARC BI & Analytics 22 שלה. פירמידה קיבלה 40 דירוגים מובילים (מקום ראשון) ו-87 מיקומים מובילים (22-33% מובילים או 2 מוצרים מובילים) ב-6 קבוצות העמיתים שלה ב-BI & Analytics Survey 22. בהתבסס על מדגם של 2,478 תשובות לסקר, דו"ח BARC מציע רמה ללא תחרות של משוב משתמשים על 30 פתרונות בינה עסקית (BI) מובילים. BARC היא אחת מחברות האנליסטים המובילות באירופה לתוכנה עסקית, המתמקדת בתחומי הנתונים, בינה עסקית ואנליטיקה (ABI).

ציטוטים:

צ‘אס קיאלט, סגן נשיא לתקשורת ארגונית גלובלית ושיווק שותפים ב-Pyramid Analytics: "פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכולם כדי לקבל החלטות מהירות ומושכלות יותר. היא מספקת גישה ישירה לכל מידע, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד.

 "אנחנו שמחים להיכלל בהערכה של גרטנר, אבל חשוב להבין שרבעון הקסם הוא מבט אחורה בזמן. מודיעים לקבלת החלטות נתפס בעיני מומחים רבים כדבר הבא באנליטיקה. גרטנר לא מעריכה את כל הטכנולוגיות בליבת הפלטפורמה של Pyramid המאפשרות לכל המשתמשים בארגון לקבל החלטות מונעות נתונים. אנו מעודדים את רוכשי הטכנולוגיה לחפש מידע ממקורות רבים".

Gartner, Gartner Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms, James Richardson, Kurt Schlegel, Rita Sallam, Austin Kronz, Julian Sun, March 22, 2022.

 

GARTNER  ו- Magic Quadrant הם סימנים מסחריים רשומים וסימני שירות של Gartner, Inc ו / או החברות המסונפות אליה בארה"ב ובעולם ומשמשים כאן באישור. כל הזכויות שמורות.

 

תוכן Gartner Peer Insights  מורכב מדעות של משתמשי קצה בודדים בהתבסס על חוויותיהם שלהם עם הספקים המפורטים בפלטפורמה, לא צריך להתפרש כהצהרות של עובדה, וגם הם אינם מייצגים את הדעות של Gartner או החברות המסונפות אליה. Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בתוכן זה ואינה מתחייבת, מפורשת או משתמעת, ביחס לתוכן זה, לגבי דיוקו או שלמותו, לרבות כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

 

כתב ויתור של גרטנר:

 

Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלנו, ואינה מייעצת למשתמשי הטכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר או ייעוד אחר. פרסומי המחקר של גרטנר מורכבים מדעותיו של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כהצהרות עובדות. Gartner מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, לרבות כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

 

אודות פירמיד אנליטיקס

 

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכולם כדי לקבל החלטות מהירות ומושכלות יותר. היא מספקת גישה ישירה לכל מידע, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדע נתונים בסביבה אחת עם ליווי של בניה מלאכותית, והיא עוזרת להפחית עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהפשוטים ועד המורכבים ביותר. תזמנו הדגמה.

 

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

 

קשרי מדיה

 

Susie Evershed
Resonance PR: +44 (0)208 819 3170
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

 

 

 

מקור: Pyramid Analytics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire