LeddarTech תציג לראווה את הערך והתפיסה של היתוך נתונים גולמיים ב-Automotive Tech.AD ברלין (גרמניה) בין ה-3-5 באפריל, 2022

 

LeddarTech תציג לראווה את הערך והתפיסה של היתוך נתונים גולמיים ב-Automotive Tech.AD ברלין (גרמניה) בין ה-3-5 באפריל, 2022

טכנולוגיית תפיסה סביבתית לנהיגה אוטונומית בטוחה יותר עם זיהוי טוב יותר

קוויבק סיטי, 29 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת מבוססת ADAS ו-AD שהינה הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להודיע על השתתפותה ב-Automotive Tech.AD Berlin במלון טיטניק צ‘אוסי בברלין כמציגה וכנואמת מרכזית.

4-5 באפריל, 2022: מרחב ההדגמה LeddarVision™ של LeddarTech (חי וגם וירטואלי)

הצטרפו לצוות של LeddarTech להדגמות העולם האמיתי של LeddarVision. תוכנת ההיתוך והתפיסה של חיישנים היחידה המשתמשת בהיתוך נתונים גולמי המפשט מערכי חיישנים מורכבים, מבטל את התלות בחומרה, ומספק ללקוחות את הגמישות להרחיב במהירות פתרונות בין דגמי רכב שונים, תוך מתן ביצועי ADAS ו-AD חזקים יותר.

תכירו את ה-CTO של LeddarTech, פייר אוליבייה, חלוץ בחישה עם מעל 30 שנות ניסיון בהצגה באירועים אלה במהלך הכנס:

* יום ראשון, 3 באפריל 2022, 19:45 – 23:00 CET: מפגש שובר קרח

נושא: הדרך לאוטומציה מלאה - התקדמות ואתגרים

*יום שני, 4 באפריל 2022, 10:00 - 10:30 CET: מצגת

נושא: טכנולוגיית חישה ותפיסה – פתרונות שפותרים אתגרי חישה קריטיים

למדו על LeddarVision, פלטפורמת היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי מקיף של RGBD תלת-ממדי עם תמיכה מרובת חיישנים בתצורות מצלמה, מכ"ם ו-LiDAR. פתרון ממוקד תוכנה זה מספק ביצועי תפיסה מעולים המוצגים באמצעות תכנון נתיבים, זיהוי שטח פנוי וזיהוי, מעקב וסיווג משופרים של אובייקטים.

אודות Automotive Tech.AD Berlin

Tech.AD Europe מתדלק את המשתתפים ברעיונות חדשים, קשרים והשראה. אירוע זה מיועד למהנדסים מתקדמים ומומחי רכב מיצרני OEM, Tier 1s, ספקי רכב, ספקי פתרונות ומכוני מחקר מובילים המתמקדים בבינה מלאכותית + לימוד מכונה, טכנולוגיות חיישנים ותפיסה, ארכיטקטורות תוכנה ופלטפורמות אודיו/וידאו, בדיקות ואימות, רכבים מסחריים ופריסה מוקדמת, קישוריות ו-5G, תשתיות וערים חכמות, בטיחות ואבטחה ועוד. הצטרפו ליותר מ-500 ממומחי הרכב האוטונומי הטכני המשפיעים ביותר ומנהלים בברלין ובאינטרנט! הצטרפו ל-LeddarTech באופן אישי או באופן דיגיטלי על ידי הרשמה היום ב-https://www.autonomous-driving-berlin.com/.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. החברה מציעה פתרונות חסכוניים וניתנים להרחבה כגון LeddarVision™, פלטפורמת היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת ממדי מקיף עם תצורות ריבוי חיישנים לתמיכה ברכב אוטונומי מלאה ברמה 2+ עד רמה 5 האוטונומית לחלוטין. פלטפורמה זו ניתנת להרחבה כדי לתמוך בכל רמות המיכון של הרכב. בנוסף, LeddarTech תומכת ביצרני LiDAR ומשלבי מערכות רכב ברמה 1-2 עם LeddarSteer™, התקן היגוי מבוסס אלומה דיגיטלית, ופתרון הפיתוח LiDAR XLRator לפיתוח LiDAR במצב מצוק בדרגת רכב בהתבסס על LeddarEngine™ ורכיבי ליבה משותפים גלובליים בתעשיית המוליכים למחצה. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-100 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken,

Vice-President, Global Marketing,

 Communications and Investor Relations,

LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Investor Relations contact :

 InvestorRelations@leddartech.com
https://investors.leddartech.com/

 

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, LeddarEcho, VAYADrive, VayaVision, XLRator and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire