אנדרסן גלובל מקדמת את פלטפורמת אסיה עם משרד עורכי דין בטייוואן

 

אנדרסן גלובל מקדמת את פלטפורמת אסיה עם משרד עורכי דין בטייוואן

 

סן פרנסיסקו, 29 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה לטפח את הפלטפורמה שלה במזרח אסיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם אייגר (Eiger), משרד עורכי דין בשירות מלא שבסיסו בטאיפיי, טייוואן.

אייגר, שנוסדה בשנת 2003, מתמחה בתחומים הכוללים מיסוי, חברות, תעסוקה, יישוב סכסוכים, קניין רוחני ואנרגיה. עם משרדים הן בטאיפיי והן בשנחאי, אייגר מייעצת ללקוחות ברמה המקומית והבינלאומית. המשרד מוכר בעקביות על ידי Chambers Asia-Pacific, The Legal 500 Asia Pacific  ו- IFLR 1000  כמשרד עורכי דין בעל ביצועים גבוהים.

"הצוות שלנו מבין את הצרכים של הלקוחות שלנו ומחויב לספק את השירות הטוב מסוגו", אמר ג‘ון איסטווד, שותף ומנכ"ל המשרד. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להניע את מאמצי הפיתוח של החברה שלנו קדימה כאשר אנו ממשיכים לבנות קשרי לקוחות ארוכי טווח ולספק פתרונות מקיפים ומשולבים".

"לג‘ון ולצוות שלו יש מוניטין חזק בשוק והתוספת שלהם היא חלק מהאסטרטגיה שלנו לבנות את הנוכחות שלנו באזור ולשפר את היכולות הגלובליות שלנו", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "הצעות השירות של המשרד משלימות את השירותים הניתנים על ידי החברות הקיימות שלנו וחברות שיתוף הפעולה, ומאפשרות לנו לשרת בצורה הטובה ביותר לקוחות עם פעילות בטייוואן".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-336 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire